Zobacz posty bez odpowiedzi

Prolog

Każdy świat rządzi się swoimi zasadami, a reguły forum Stray Dogs PBF są spisane w jedynym temacie królującym w tym dziale - Regulaminie. Stanowi on najwyższe prawo na forum i naprawdę jego główną funkcją jest zaoszczędzenie użytkownikom pytań i zapobiegnięcie nieporozumieniom. Ten przystanek jest obowiązkowy przy wycieczce po naszej stronie - przecież lepiej wiedzieć, co zobowiązujemy się przestrzegać.

1tematów
1postów
Zasady GryRegulamin forum...
Pon 26 Wrz 2016, 16:48
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów
Biblioteka ma za zadanie przybliżenie graczom fabuły ogólnej forum. Opisuje świat przedstawiony, dopowiada pewne kwestie do regulaminu i rozwija kolejne zagadnienia istotne zarówno przed rozpoczęciem gry jak i już w jej trakcie. Można znaleźć tu opisy grup, rang, systemu i kwestii czysto mechanicznych na forum, innymi słowy - wszystko, co buduje je od strony technicznej.

7tematów
7postów
BibliotekaPunkty
Sro 08 Lut 2017, 15:00
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.