Zobacz posty bez odpowiedzi

Spis Treści

Wchodząc do tego działu można znaleźć kolejny istotny przystanek - obowiązujący na forum formularz karty postaci wraz z objaśnieniami poszczególnych pól. W tym miejscu należy również dodać gotową lub wciąż budowaną kartę opisującą bohatera przypisanego do konta. Stąd zostanie przeniesiona do "Zaakceptowanych", gdy tylko sprawdzi i zaakceptuje ją admin.

28tematów
51postów
Brak nowych postów
Dodatki to dział dzielący się na kolejne trzy - telefony, historie i relacje. Dzięki nim można opisywać stosunki postaci z innymi bohaterami, dotychczasowe przeżycia na forum, umawiać jej spotkania, umożliwiają też przekazywanie informacji w drodze innej niż posty fabularne. Tematy w tym dziale nie są obowiązkowe, ale z pewnością mile widziane jest prowadzenie i aktualizowanie ich co jakiś czas.

37tematów
42postów
Brak nowych postów
Mniej lub bardziej ważne wieści ze świata forum - tutaj możesz poszukać partnera do gry, zobaczyć, jakie postacie są poszukiwane lub aktualnie zajęte i rozejrzeć się za ogłoszeniami administracji. Jest to też miejsce, w którym możesz zaproponować zmiany na forum bądź na temat tychże podyskutować. Jeśli przewidujesz nieobecność, to tutaj możesz ją zgłosić.

11tematów
164postów
Brak nowych postów
Istota wszelkiej akcji na forum to jej fabuła - w końcu bez niej ani rusz. U nas przedstawiana w rozdziałach i wszystkie dotychczasowe możesz znaleźć właśnie w tym miejscu, razem ze spisem wszystkich wątków, które toczyły się w danym rozdziale. Ponadto tutaj możesz poszperać za zleceniami, które poprowadzi ci Mistrz Gry - dla każdego coś dobrego.

30tematów
167postów
Brak nowych postów
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.