Share | 

MG poszukiwany, MG poszukuje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 1 z 2 1, 2  Next
Admin
Liczba postów : 71
W tym temacie można kontaktować się z Mistrzami Gry w sprawie planowania wszelkiej maści wątków, przy których może być konieczna ingerencja tychże. Mogą się tu zgłaszać osoby chcące jakiegoś zlecenia. Zdrugiej strony może tu też napisać Mistrz Gry, który szuka chętnych do jakiegoś zlecenia, jednak nie wie, pod którą grupę powinien je zaplanować. 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://straydogs.forumpolish.com
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
Hejhej. Mam pewien pomysł, ale potrzebuję chętnych ku niemu. Otóż - myślę o wykradaniu pewnych dokumentów z baz danych Agencji, Mafii i Departamentu. Stanowiłoby to misję o kilku poziomach, którą bym widział jako wysoko punktowaną, bo przyczyniającą się do rozwoju grupy. Byłaby dość trudna, nie obeszłoby się bez walk i w zasadzie szukam obu stron takiego konfliktu:

• Kogoś skłonnego do pójścia z Oscarem - jedna, dwie osoby, przymusem są Herbaciarze lub ktoś z Obdarzonych/Podziemia, kto pracuje jako najemnik. Ew. można pokombinować z czymś w stylu "Oscar pod postacią kogoś z Mafii zwrócił się z prośbą o pomoc do jednego z jej członków, by zakraść się do Departamentu/Agencji". Czemu nie. 
  • Kogoś z Mafii, Agencji i Departamentu, kto mógłby ich przyuważyć i zaatakować w odpowiednim momencie. 
  • Kogoś, kto znajdzie po fakcie jakieś dowody na to, że ktoś w danym miejscu był i postanowi zająć się sprawą w celu demaskowania włamywaczy. 
  • Osoba z danych grup, pod którą Wilde mógłby się podszyć, a która potem będzie musiała oczyścić swoje imię przed przywódcami. Jeśli nikt się nie znajdzie, wezmę po prostu Bezimiennego Iksińskiego-Randoma. 

Co do szczegółów misji - będzie podzielona na trzy wątki, nie muszą nastąpić od razu po sobie, a w różnym odstępie czasu, co byłoby logiczne ze względu na to, że duża kumulacja podejrzeń, poszukujących i innych takich ciekawostek nie będzie zbyt łatwa do wymijania. Poza tym chodzi o listy Obdarzonych będących w danej grupie oraz ich Zdolności, tudzież w przypadku Departamentu - spis najgroźniejszych Obdarzonych i raporty misji dotyczących tychże oraz poszukiwań Księgi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Strateg Agencji
Liczba postów : 208
Motto : Have a pure, cheerful and energetic suicide~
Ja się zgłaszam Dazaiem do Agencji. Trochę nas tu mało, więc nie wiem, czy wygodniej będzie pod tego, co nakrywa szpiega, czy też jako osoba, pod którą Wilde miałby się podszyć.

Mogę odstąpić i pajaca, ale to w sytuacji, gdy nie będzie interakcji jego z Agencją. Np. do ataku na Gildię czy coś w ten deser.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
To w sumie:
- Mogę dać Chuuyę/Akutagawę (zależnie od tego, kiedy odegramy włam do Mafii) na wykrycie intruzów i konfrontację albo podszywanie się, jednak wolałbym, żeby brało w tym udział możliwie najwięcej userów, także Mafio, działajmy. Jeśli nie znajdzie się nikt inny, to można liczyć na mnie |: 
- Yukio może nakryć podszywkę w Agencji, gdy już do niej wstąpi i spróbować pomóc z oczyszczaniem dobrego imienia i honoru tej osoby. Just samurai things 
- Mogę zagrać Ango albo Tsujimurę (występuje w light novel) przy okazji włamu na Departament. 

Ktokolwiek?

All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
To jeszcze...
Pierwsza mafia (ostatecznie zgłaszam Chuuyę jako kogoś, pod kogo podszyje się Wilde, z kolei Akutagawę na kogoś, kto ich nakryje - prawdopodobnie z Q.)
Potem agencja
Ostatni departament.

Wrzucę zlecenie na nowy rozdział, także proszę, gospodarujcie mądrze swoim czasem i jeszcze nie planujcie niczego na początek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nowa w Mafii | Uczennica
Liczba postów : 99
Motto : Once you are real you can't become unreal again. It lasts for always.
Okej, a więc...*chrząka* Jeśli jeszcze można się zgłosić to:
~ Mogę zaproponować Herbaciarzom towarzystwo Jane, jeśli nie będę miała wystarczająco dużo czasu bądź energii, to proponuję, aby Austen doznała jakiejś kontuzji podczas misji bądź się rozchorowała.
~ Będzie to drugi rozdział... Więc na pewno Maru już skończy swoje zadanie, a jeśli jej się uda dostać do Mafii, to proponuję, aby to ona nakryła włamywaczy lub jako uczynna osóbka pomogła udowodnić niewinność osoby, pod którą będzie się podszywał Wilde, w tym wypadku Chuuyi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
To tak. 
Etap Mafii:
1) Chuuya dostaje radosnego doppelgangera, towarzyszący Wilde'owi będą przebrani w strój Czarnej Jaszczurki, czyli domyślnie czarne garnitury. Jest tam tylu ludzi, że nie sposób wszystkich spamiętać. Wszelka dodatkowa charakteryzacja aprobowana, w końcu życie obok działalności Klubu też mamy, więc im mniej rozpoznawalni będziecie, tym lepiej. 
2) Q i Aku prawdopodobnie skonfrontują intruzów. Zależy od tego, czy Q nie będzie miał kłopotu ze szkołą. Przed misją się okaże. 
3) Po krótkiej (?) walce Herbaciarzom udaje się uciec. 
4) Chuuya ma ograniczone prawa w Mafii w związku z tym, że jest podejrzany o pomoc włamywaczom. Zwróci się do Dazaia z ostrzeżeniem i prośbą o pomoc. 
5) Margery pomoże oczyścić mu dobre imię. 

Etap Agencji:
1) Dazaiganger. Dazaia ktoś spróbuje odciągnąć, ew. po prostu uznamy, że pan mumia jest na jakiejś misji. Wilde przeczeka wylegując się na kanapie do czasu, aż wszyscy wyjdą i wpuści pozostałą dwójkę. 
2) Spytałem Arthura mającego w planach Kunikidę o to, czy zechce nakryć intruzów oraz poprosiłem, by przekazała podobne pytanie Fiodorowi (przyszłemu Tanizakiemu). Ofc nie zmuszam do tego ani nic. Gdyby ktoś chciał się zgłosić - śmiało. 
3) Również po konfrontacji uciekają. 
4) Mishima stara się odciągnąć podejrzenia od Dazaia w ramach wdzięczności za wciągnięcie go do Agencji. 
5) A co gdyby Soukoku spotkali się z oskarżeniami o zdradzenie obu organizacji w jakimś celu? Fabularnie zanosi się na to, że będą jednak widywani razem w barach itd. 

Etap Departamentu:
1) Niewiadoma postać ma ukradziony wygląd. Nie chcę wpychać żadnego kanona ani na siłę dopychać do tego punktu postaci. W sumie odpowiednio ustylizowany faktyczny Oscar może udawać osobę pracującą tu - jak w przypadku Jaszczurki, pracowników jest wielu. 
2) Może być konfrontacja z postaciami istniejącymi na forum, jeśli do tej pory się pojawi ktoś z Departamentu. Jeśli nie, mogę w tym celu wcielić się w Ango i Mizuki Tsujimurę, tudzież podzielić się na role z Dazaiem. 
3) Tutejsze starcie jest kluczowe. Mogą zostać odkryci już całkowicie, mogą bezkarnie uciec. 

Po fakcie: 
1) Z nazwiskami oczyszczonymi lub nie, inne organizacje (jeśli klub nie zostanie zdemaskowany) mogą ich szukać, a nawet powinny. W końcu kradzież informacji o członkach grup i najgroźniejszych Obdarzonych w mieście to nie jest byle co.
2) Dalsze losy samej grupy pewnie oprą się na przyciszeniu spraw związanych z nią. Nie zniknie całkowicie, ale przewiduję brak przyjmowania nowych członków i zwiększoną czujność względem aktualnych.
3) Pokocham za szpiega w ich szeregach. Znaczy Klubu. 
4) Mogą ponieść konsekwencje, mogą zostać zaaprobowani jako dobre źródło informacji przez Mafię lub Departament i któraś z tych grup weźmie ich pod swoje skrzydła. Bardziej stawiam na Mafię. Zmiany kolorów nie będzie, po prostu dana organizacja miałaby bezwzględne pierwszeństwo odnośnie informacji w zamian za ochronę Klubu. 

Informacje ogólne: 
1) Etap Mafii przypada na końcówkę marca. W tym samym rozdziale możemy ogarnąć też Agencję, ale zwlekanie do kolejnego mi nie przeszkadza. 
2) Agencja to okolice maja. Jako, że mamy zgłoszonych dwóch maturzystów - może połowa tego miesiąca? 
3) Etap Departamentu przewiduję na okolice lipca. 
4) Misja ma na celu zaognienie konfliktu w Jokohamie. 
5) Lista najgroźniejszych Obdarzonych jest przewidywana jako forma rankingu i jest w niej uwzględniany każdy Obdarzony posiadający groźną Zdolność, a zarejestrowany jako przebywający w tym mieście. 
6) Śmierć nie jest przewidywana. Wszelkie obrażenia - jak najbardziej. 
7) Nie trzeba się zgłaszać na całość w przypadku Klubu. Pod kolejnymi tematami z etapami misji po prostu zgłaszajcie gotowość. 
8) Może informacje o Obdarzonych dałoby się przehandlować na te o bibliotece, a potem zachować dla klubu lub komuś sprzedać? 
9) Każdy etap jest traktowany jako osobna misja i takoż punktowany, jednak jako, że ta misja ma się przyczynić znacznie do rozwoju forum - każdy uczestnik dostaje bonusowo 40 punktów obok tych za trudność i długość. 
10) Posty nie muszą być długie (w końcu każde z nas ma ku takim skłonności), reakcje mają być możliwie najszybsze. Tydzień bez odpowiedzi oznacza pominięcie w kolejce daną osobę. Oczywiście ta może wrócić do gry jak ponownie się pojawi. Jednak jako, że ma być to dość... rozległe i skomplikowane, naprawdę zależy mi na czasie. Nie chcę blokować nikomu postaci na cały rozdział. 
11) Tutaj proszę, potwierdzajcie w tym temacie chęci brania udziału. Pytania prywatnie lub na cb. Będę w ramach FAQ doklejać je do tego posta. Nie chcę śmiecić. :x

I tak od siebie - jak wyjdzie nam to i obejmie jak najwięcej osób, będę dumny i szczęśliwy. Gramy w końcu na forum o takim a nie innym charakterze. Trzeba działać tak, by klimat był wyczuwalny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Pasuje wam zacząć w chwili wejścia rozdziału?

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Strateg Agencji
Liczba postów : 208
Motto : Have a pure, cheerful and energetic suicide~
Jak najbardziej tak.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Weszło to zlecenie, także proszę, potwierdźcie, że weźmiecie udział tak szybko, jak tylko możecie, inaczej nie zacznę tego wątku. Rozdział wchodzi 24.03., do tej pory macie czas, by potwierdzić udział. Inaczej przepada. 

Naraz zwalniam ten temat z rozmowy o tym zleceniu. Osoby z Agencji i Departamentu będę pytał przed wejściem rozdziału czerwcowego i sierpniowego. 

Dodam też, że jeśli komuś trzeba, to chętnie poprowadzę wątek jako MG komuś, kto np. nie ma czasu na aktywne pisanie z drugą osobą albo po prostu ma ochotę na coś z Mistrzem Gry. Mogę zaplanować pozbycie się jakichś NPC, pokrzyżowanie komuś planów, szukanie kogoś/czegoś albo... Albo cokolwiek, co sobie wymyślimy. Wszystko ofc indywidualnie pod daną osobę. ~

Odnośnie pisania:
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
Powrót do góry Go down

MG poszukiwany, MG poszukuje
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Strona 1 z 2 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Brat bliźniak, BFF, wróg, kuzynka, były chłopak i była dziewczyna pilnie poszukiwani
» GRUDZIEŃ 2014
» Poszukuję służącego