Share | 

MG poszukiwany, MG poszukuje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 2 Previous  1, 2
Admin
Liczba postów : 70
First topic message reminder :

W tym temacie można kontaktować się z Mistrzami Gry w sprawie planowania wszelkiej maści wątków, przy których może być konieczna ingerencja tychże. Mogą się tu zgłaszać osoby chcące jakiegoś zlecenia. Zdrugiej strony może tu też napisać Mistrz Gry, który szuka chętnych do jakiegoś zlecenia, jednak nie wie, pod którą grupę powinien je zaplanować. 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://straydogs.forumpolish.com

AutorWiadomość
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 465
Weszło to zlecenie, także proszę, potwierdźcie, że weźmiecie udział tak szybko, jak tylko możecie, inaczej nie zacznę tego wątku. Rozdział wchodzi 24.03., do tej pory macie czas, by potwierdzić udział. Inaczej przepada. 

Naraz zwalniam ten temat z rozmowy o tym zleceniu. Osoby z Agencji i Departamentu będę pytał przed wejściem rozdziału czerwcowego i sierpniowego. 

Dodam też, że jeśli komuś trzeba, to chętnie poprowadzę wątek jako MG komuś, kto np. nie ma czasu na aktywne pisanie z drugą osobą albo po prostu ma ochotę na coś z Mistrzem Gry. Mogę zaplanować pozbycie się jakichś NPC, pokrzyżowanie komuś planów, szukanie kogoś/czegoś albo... Albo cokolwiek, co sobie wymyślimy. Wszystko ofc indywidualnie pod daną osobę. ~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
Okej, czas powrócić do rozmowy o kradzieży informacji. W związku z tym, że nadchodzi nowy rozdział, a ja nie chcę łapać ludzi na ostatnią chwilę, zaczynam już teraz. 

Szukam osób z Agencji lub takich, które chciałyby posłużyć się kimś z tej grupy w formie NPC. W drugim przypadku wymogiem jest odegranie postaci kanonicznej. Zgłoszenia najchętniej bym przyjął w tym temacie albo na pw Alka, żebym miał całą sprawę w jednym miejscu. Szukam dwóch osób, ewentualnie mogę zgłosić do tej zabawy Yuuko, bo i tak ma się wbijać do Agencji. Jeśli do 20 maja nie pojawią się zgłoszenia, w takiego NPC wcieli się Dazai albo ja. 

Pamiętajcie, że forum ma być grupową zabawą i chociażby przez takie misje chcę angażować w jego życie jak najwięcej userów.

All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Informator Klubu
Liczba postów : 105
Mogę robić za NPC, nie ma problemu. Chyba najlepiej byłoby, gdybym wzięło doktor Yosano...? Chyba, że wybitnie ci nie pasuje, wtedy mogę się dostosować ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
... Kocham cię, ok 
Poszło szybko. xD

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Póki co mogę poprowadzić jedną misję jako MG w nowym rozdziale. Jak skończymy misję w Agencji, mogę zgarnąć jeszcze jedną.

Odnośnie pisania:
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

MG poszukiwany, MG poszukuje
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Strona 2 z 2 Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Brat bliźniak, BFF, wróg, kuzynka, były chłopak i była dziewczyna pilnie poszukiwani
» GRUDZIEŃ 2014
» Poszukuję służącego