Share | 
 

 Być czy nie być... A co za różnica?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Informator Klubu
Liczba postów : 113
Join date : 29/01/2017
avatar
Imię i nazwisko: William Shakespeare
Wiek i data urodzenia: 23 kwietnia 1981(35 lat)
Grupa: Tea Club
Zawód: Bibliotekarz
Ranga: Informator

Charakter:William jest Brytyjczykiem z krwi i kości - spokojny, trudno go zdenerwować. Równocześnie jest nieco szalony i przez to mało kto pragnie nawiązać z nim kontakt na dłużej. Rozmowa z Willem jest trudna i czasem można uznać, że rozmawia się z człowiekiem z zespołem Tourette'a - mężczyzna mówi, mówi i nagle odwraca głowę by rzucić w przestrzeń "daj mi spokój, rozmawiam!". Tak... Gdyby tylko świat wiedział, jak wiele on widzi! Od dziecka dostrzega więcej niż inni ludzie, duchy, upiory, wszelkie wróżki... Jego wrodzona równowaga emocjonalna sprawia, że nigdy nie podejrzewał sam siebie o chorobę psychiczną, za to uważa, że to pozostali są ograniczeni. Jednak jest zbyt dobrze wychowany, by dać im to do zrozumienia - traktuje więc otoczenie ze swoistą pobłażliwością, jak ojciec oglądający wygłupy dzieci. Ach właśnie, wychowanie - maniery Willa są nienaganne, czy to chodzi o nalewanie herbaty (która jest dla niego świętością) czy zachowanie wobec dam. Można odnieść wrażenie, że gdyby miał dać komuś w twarz też uczyniłby to ruchem pełnym gracji i z przejmującym wyrazem smutku na swoim obliczu.
W tym wszystkim naprawdę można odnieść jednak wrażenie, że mężczyzna jest chory psychicznie - zazwyczaj brzydzi się przemocą, jest opanowany i uśmiechnięty, chętnie pomaga obcym. Przychodzą jednak takie momenty, kiedy traci nad sobą panowanie i wpada w szał - potrafi wtedy zaatakować każdego z byle powodu, staje się drażliwy, agresywny i złośliwy. Ciężko przewidzieć, kiedy jego humor się zmieni, on sam nie do końca wie skąd to się bierze i jak to powstrzymać. Bardzo możliwe, że zaczęło się od jego teorii spiskowych... Tak, William zdecydowanie ma manię prześladowczą - bardzo często szuka dziury w całym, podejrzewa obcych o niecne zamiary. Z tego powodu często robi małe przesłuchania i dochodzenia w sprawie swoich znajomych, ale też obcych ludzi. Z tego powodu może być dość cenny dla wszelkich organizacji, bo mimo, że nikt nie wie skąd to potrafi się dowiedzieć wszystkiego o jakiejś osobie.
Zazwyczaj jednak Willi jest wesoły, przyjemny w obyciu i miło z nim usiąść, by wypić filiżankę herbaty. Nigdy nie pozwoli w skrzywdzić kobiety, choć sam nie zdaje sobie sprawy, że czasem robi im przykrość swoim zachowaniem - czy to mówiąc coś niestosownego czy podczas jednego ze swoich ataków. Unika walki, ale kiedy już go wyzwać okazuje się, że nie jest w tym najgorszy - choć woli tradycyjne formy pojedynków, szable, miecze, te sprawy... Szkoda, że odchodzi się od takich broni, bo broń palna nie jest najmocniejszą stroną mężczyzny. Ogólnie zagubił się gdzieś w tradycji i często marudzi, że świat idzie do przodu tak szybko.

Wygląd: Cała ta pogięta osobowość znajduje się w całkiem przystojnym ciele. Jest dość wysoki, ale nie olbrzymi - ot 185 centymetrów wzrostu. Ma ciemne włosy, nieco przydługie i potargane, ułożone jedynie tak, by nie wpadały mu do oczu. Nigdy przenigdy nie da się namówić do pełnego ogolenia się, za bardzo lubi swoją brodę - jest to ta część wyglądu, na którą poświęca najwięcej czasu, odpowiednio ją przystrzygając i trzymając odpowiednią długość. Ciemne oczy zerkają bystro spod krzaczastych brwi, które nadają mu groźny i nieprzystępny wygląd. Cała postawa i twarz nieraz przyciągają spojrzenia kobiet, choć Will nie zdaje sobie z tego sprawy, chyba po prostu jest zbyt zajęty swoim życiem wewnętrznym i światem duchów, który go otacza. Jeśli chodzi o ciało i postawę to również ma się czym pochwalić - szeroka klatka piersiowa, barki, umięśnione ramiona i tors. Właściwie ciężko powiedzieć, od czego to wszystko - samo się zrobiło czy co? Ano nie, bo nikt nie wie, że Will nie stroni od aktywności fizycznej - pozwala mu to na uporządkowanie myśli, a dobra sylwetka to tylko efekt uboczny.
Styl jego ubierania się jest dość swobodny, choć lubuje się w długich płaszczach i cylindrach. Ubiera je jednak tylko na specjalne okazje, a na co dzień stawia na dżinsy i zwykłe t-shirty czy koszule. W tej kwestii kieruje się zasadą "wygoda ponad wszystko", ale ze względu na savoir-vivre zawsze wie, jak się ubrać odpowiednio do okazji.

Zdolność: Zdolnością Willa jest Hamlet - całkowicie nieświadoma w użyciu umiejętność pozwalająca mu widzieć duchy, upiory, aury i ogólnie świat niematerialny. Pomaga mu to w prowadzeniu wszelakich poszukiwań, zdobywaniu informacji i dochodzeniach - duchy zawsze widzą trochę więcej niż ludzie, a że William ma do nich podejście często dzielą się z nim swoją wiedzą. Mężczyzna nie ma problemu z używaniem Zdolności, nie zabiera mu ona energii ani nie wywołuje żadnych efektów ubocznych... No, prawie żadnych - Will często traci kontakt z rzeczywistością, dodatkowo nigdy nie nauczył się ukrywać swoich umiejętności, dlatego uznawany jest ogólnie za dziwaka. Średnio mu to jednak przeszkadza, bo uważa, że jest jakimś wyższym typem człowieka, jest mózg jest lepiej rozwinięty czy coś w tym stylu.

Umiejętności:
* Urok osobisty - mimo, że nie zwraca uwagi na ludzi to ma w sobie dużą dawkę uroku. Normalnie wykorzystuje ją przeciwko duchom, kiedy chce od nich wyciągnąć jakieś informacje, ale czasem się zapomni i uśmiechnie uroczo w stronę realnej osoby, a to może mieć porażający skutek.
* Umiejętności przywódcze - Will wbrew pozorom jest dobrym strategiem i z łatwością przejmuje dowodzenie. Kiedy sytuacja tego wymaga staje na wysokości zadania i potrafi zaplanować całkiem zgrabną akcję.
* Walka - jak już było wspomniane William jest świetny w walce. Specjalizuje się w zapasach, ale także w walce na miecze.

Słabości:
* Humorki - Will czasem zachowuje się jak kobieta w ciąży. W jednej sekundzie się uśmiecha, by w drugiej się awanturować. Tutaj spokojnie z kimś dyskutuje, a za chwilę rozwścieczony rzuca wszystkim, co ma pod ręką. Jedynym możliwym rozwiązaniem na to jest przeczekanie złego nastroju, ale na pewno nie ma co ignorować - zignorowany Will nakręca się jeszcze bardziej.
* Zazdrość - jest okrutnie zazdrosny o wszystko, co jest jego lub w jego mniemaniu jest jego. Stara się to powstrzymywać, ale łatwo go sprowokować do dziwnego postępowania, kiedy znajduje się w takim stanie
* Broń palna - nie umie, nie potrafi i co więcej nie ma najmniejszej ochoty nauczyć się posługiwania bronią palną. Nie i już. Nie dotyka jej, nie zbliża się do niej.
* Wysokie mniemanie o sobie - jego Zdolność sprawiła, że ma wysokie mniemanie o sobie, co czasem wychodzi podczas rozmowy. Nie jest snobem, ale raz na jakiś czas da do zrozumienia, że uważa się za odrobinę lepszego.

Ekwipunek: Czaszka - Otello, notatnik, długopis, trochę pieniędzy

Inne/ciekawostki:
* Nie wiadomo do końca jakiej jest orientacji.
* Ma ukochaną czaszkę o imieniu Otello, do której często mówi. Nikomu nie chce powiedzieć skąd ją ma.
* Niezbyt przywiązuje się do swojej rodziny, za to bardzo lubi poznawać nowych ludzi.
* Uwielbia przyjęcia, wystawne życie, sporo wypija.
* Naprawdę uważa, że kapelusz Chuuyi jest w doskonałym guście~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Join date : 26/09/2016
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
avatar
Akcept, Zdolność potraktujmy jako pasywkę. Tak jak się umawialiśmy, bo i tak nie stanowi o żadnej przewadze w walce~

_________________


All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Być czy nie być... A co za różnica?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Verónica Vargas
» Reed ze Strażnicy nad Szarą Wodą
» Wydawnictwo Książnica Obskurus

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Zaakceptowane-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.