Share | 
 

 Rangi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Admin
Liczba postów : 70
Join date : 26/09/2016
avatar
Poniższy temat stanowi spis wszystkich rang dostępnych na forum. Aby sprawdzić, czy dana ranga w konkretnej grupie wciąż jest wolna, zajrzyj do tego tematu. By dowiedzieć się więcej o grupach, odwiedź to miejsce. Jedyną grupą, która póki co nie posiada listy dostępnych rang, są Szczury - nie jest znana ich działalność oraz członkowie inni niż Dostojewski. Ogólne założenia systemu rang są następujące:

  • Ranga ma być jasno określona w karcie postaci. Można rozpisać to, jak praca bohatera wygląda, jednak nazwa ma być konkretem. 
  • Dołączając do grupy na drodze fabularnej postać zaczyna od samego dołu, to jest - zostaje nowicjuszem. 
  • Zostanie zwykłym członkiem danej grupy wymaga wypełnienia jednej misji trudnej, dwóch średnich lub czterech łatwych. Rodzaje mogą łączyć się ze sobą (np. jedna średnio trudna i dwie łatwe). 
  • Awans z członka grupy na dowolną rangę wyższą (zakładając, że ta nie jest zarezerwowana dla kanonów lub zajęta) wymaga z kolei dwóch trudnych, czterech średnich lub ośmiu łatwych. 
  • Awansowanie nie jest przymusem, a absolutną dobrą wolą danego użytkownika. Jeśli ten chce tkwić na konkretnym miejscu, ma taką możliwość. 
  • Chęć awansu należy zgłosić administratorowi forum, oczywiście mając na swoim koncie odpowiednią ilość wykonanych misji. Wtedy ranga zostanie zmieniona na nową. Wybierając dalszą drogę kariery musisz liczyć się z tym, że ponowna zmiana wiąże się z ponownym wypełnianiem zadań. 
  • Szpieg ma obowiązek wskazania grupy, którą będzie szpiegował - jego funkcja opiera się na infiltracji szeregów przeciwnika. W karcie postaci musi wpisać dwie grupy - pierwsza to ta, dla której pracuje, druga to szpiegowana (np. dla Mafii szpieguje Agencję). W domyśle otrzymuje przydział do szpiegowanej, bowiem według oficjalnych danych i ustaleń pracuje właśnie dla niej. 
  • Każdej organizacji przysługują dwie postacie z rangą indywidualną, bez względu na to, czy jest to kanon czy nie. Osoba tworząca kogoś z taką rangą ma obowiązek opisania jej właściwości i umówienia się na ów układ z administratorem przed ukończeniem karty. Branie rangi indywidualnej jedynie ze względu na widzimisię lub "fajnie wygląda" nie może mieć miejsca - ta musi być uargumentowana. 


Agencja


Nowicjusz - 3
Jest to osoba, która dopiero dołączyła do Agencji i zdała egzamin wstępny, to jest dowiodła swojej umiejętności do poświęcenia dla większej sprawy. Nie ma większych uprawnień ani obowiązków, zwykle przydzielana do małych prac, ale jest to zależne od posiadanej Zdolności. Możliwy awans: członek agencji. 
Ranga jest domyślna przy zmianie grupy i możliwa do wyboru w KP. Dostępna dla Obdarzonych i ludzi.


Członek Agencji - 4
Mają większe możliwości i są lepiej wyszkoleni niż nowicjusze. Zajmują się ważniejszymi i większymi sprawami, jednak wciąż mają niewiele do powiedzenia w sprawach organizacji. Możliwy awans: Detektyw, informator, szpieg, medyk, strateg. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. Dostępna dla Obdarzonych i ludzi. Detektyw - 2
Jest to osoba, która dobrze radzi sobie z wszelkimi zagadkami kryminalnymi. Jest wielkim umysłem i dobrze rozwiniętą umiejętnością dedukcji. Często postrzega się go jako dziwaka, bowiem jest bardzo oddany swojej funkcji. 
Ranga dostępna do wyboru w KP, dla Obdarzonych i zwykłych ludzi. 


Informator - 2 
 Osoby te mają za zadanie skupowanie informacji przydatnych Agencji. Często nie czują większego powiązania z grupą, nie licząc względów zarobkowych, jednak odpowiednio zmobilizowani do działania potrafią okazać lojalność. Zwykle nie są nastawieni na walkę. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. Dostępna dla Obdarzonych i ludzi. 


Szpieg -2 
Ci ludzie działają pod przykrywką członków innych grup Obdarzonych, starają się dotrzeć w nich do w miarę wysokich pozycji w celu zdobycia najbardziej strzeżonych informacji. Szpieg to osoba dobrze umiejąca dostosować się do każdego towarzystwa i odegrać każdą rolę. Ranga możliwa do wyboru w KP. 
Zarezerwowana dla Obdarzonych


Medyk - 1
Osoba znająca tajniki medycyny lub posiadająca Zdolność nakierowaną na leczenie obrażeń różnego rodzaju. Poza wiedzą, obowiązuje ich również zachowanie wszelkich zasad wiążących się z fachem lekarza, do którego albo się przystosowywali na drodze edukacji, albo który pełnili przed dołączeniem do grupy. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. Dostępna dla ludzi i Obdarzonych.


Strateg - 1
Osoba przystosowana do obmyślania planów dla swojej organizacji. Znajduje się blisko szefa i współpracuje z Ranpo i Dazaiem przy tworzeniu strategii. 
Rezerwacja dla Obdarzonego. 


Dyrektor
Yukichi Fukuzawa. Nie ma możliwości zmiany. 

Departament

Departament przyjmuje tylko i wyłącznie Obdarzonych. 


Nowicjusz - 3
Jest to osoba, która dopiero dołączyła do Departamentu i jest w trakcie szkolenia lub tuż po nim. Nie ma większych uprawnień ani obowiązków, zwykle przydzielana do małych prac, zależnie od posiadanej Zdolności. Możliwy awans: pracownik departamentu.
Ranga jest domyślna przy zmianie grupy i możliwa do wyboru w KP. Pracownik - 4 
Mają większe możliwości i są lepiej wyszkoleni niż nowicjusze. Zajmują się ważniejszymi i większymi sprawami, jednak wciąż mają niewiele do powiedzenia w sprawach organizacji. Możliwy awans: Medyk, informator, szpieg, strateg, haker.
Ranga możliwa do wyboru w KP. 


Informator - 3 
Osoby te mają za zadanie skupowanie informacji przydatnych Departamentowi. Często nie czują większego powiązania z grupą, nie licząc względów zarobkowych, jednak odpowiednio zmobilizowani do działania potrafią okazać lojalność. Zwykle nie są nastawieni na walkę. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. 


Medyk - 2
 Osoba znająca tajniki medycyny lub posiadająca Zdolność nakierowaną na leczenie obrażeń różnego rodzaju. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. 


Szpieg - 2
 Ci ludzie działają pod przykrywką członków innych grup Obdarzonych, starają się dotrzeć w nich do w miarę wysokich pozycji w celu zdobycia najbardziej strzeżonych informacji. Szpieg to osoba dobrze umiejąca dostosować się do każdego towarzystwa i odegrać każdą rolę. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. 


Siły specjalne - 4
Jest to funkcja przypominająca mafijną czarną jaszczurkę. Grupa ta ma Zdolności zawsze przystosowane do walki i jej członkowie są świetnie w niej wyszkoleni. 
Ranga możliwa do wyboru w KP.


Strateg - 2
Osoby świetnie przystosowane do planowania kolejnych strategii dla departamentu oraz wiedzące, kiedy grupa powinna się włączyć do działania. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. 


Haker - 1
Obdarzony, którego Zdolność często wspiera jego wypracowane umiejętności związane z komputerami, jednak nie stanowi to żadnego rodzaju wymogu.
Ranga możliwa do wyboru w KP.

Stanowisko szefa niedostępne. 

Gildia


Nowicjusz - 4 
Jest to osoba, która dopiero dołączyła do Gildii i zdała egzamin wstępny, to jest dowiodła swojej lojalności. Nie ma większych uprawnień ani obowiązków, zwykle przydzielana do małych prac, ale to też zależnie od posiadanej Zdolności. 
Ranga jest domyślna przy zmianie grupy i możliwa do wyboru w KP. 


Członek - 4 
Mają większe możliwości i są lepiej wyszkoleni niż nowicjusze. Zajmują się ważniejszymi i większymi sprawami, jednak wciąż mają niewiele do powiedzenia w sprawach organizacji. Możliwy awans: Medyk, informator, Szpieg. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. 


Medyk - 2
Osoba znająca tajniki medycyny lub posiadająca Zdolność nakierowaną na leczenie obrażeń różnego rodzaju. Poza wiedzą, obowiązuje ich również zachowanie wszelkich zasad wiążących się z fachem lekarza, do którego albo się przystosowywali na drodze edukacji, albo który pełnili przed dołączeniem do grupy. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. Informator - 2
Osoby te mają za zadanie skupowanie informacji przydatnych Gildii. Często nie czują większego powiązania z grupą, nie licząc względów zarobkowych, jednak odpowiednio zmobilizowani do działania potrafią okazać lojalność. Zwykle nie są nastawieni na walkę.
 Ranga możliwa do wyboru w KP. 
Szpieg - 2
Ci ludzie działają pod przykrywką członków innych grup Obdarzonych, starają się dotrzeć w nich do w miarę wysokich pozycji w celu zdobycia najbardziej strzeżonych informacji. Szpieg to osoba dobrze umiejąca dostosować się do każdego towarzystwa i odegrać każdą rolę.
 Ranga możliwa do wyboru w KP.


Strateg 
W Gildii miano stratega mają Edgar Allan Poe i Louisa May Alcott. Nie ma możliwości zmiany. 


Przywódca
John Steinbeck/Francis Fitzgerald. Nie ma możliwości zmiany. 


Notka: Jako, że Gildia ma niestałą strukturę, sporo może się w niej zmienić, zależnie od fabuły mangi. Nie wiadomo, czy obie jej części wciąż będą rozbite i kto w nich jest, ani jakie będzie ich działanie. Potencjalnych graczy przepraszam za utrudnienia. Póki nie ma dokładnych wytycznych odnośnie tego, co dzieje się z innymi jej członkami, grupę uznaję za jedną całość. Gdy zostanie wyjaśnione, kto jest po czyjej stronie i jak wygląda podział - zostanie on zastosowany. 


Mafia

Nowicjusz - 3
Nie ma zbyt wielkich kompetencji w tej pracy i dopiero się przystosowuje do życia przy Mafii Portowej. Wykonują zwykle proste prace, które często nie wymagają Zdolności; są to osoby, które dopiero zdały egzamin na członka Mafii.  Możliwy awans: członek Mafii. 
Ranga jest domyślna przy zmianie grupy i możliwa do wyboru w KP. Dostępna dla Obdarzonych i ludzi.Członek Mafii - 4 
Mają większe możliwości i są lepiej wyszkoleni niż nowicjusze. Zajmują się ważniejszymi i większymi sprawami, jednak wciąż mają niewiele do powiedzenia w sprawach organizacji. Możliwy awans: Informator, Szpieg, Medyk, Strateg i Czarna Jaszczurka. 
 Ranga możliwa do wyboru w KP. Dostępna dla Obdarzonych i ludzi. 


Informator - 2 
Osoby te mają za zadanie skupowanie informacji przydatnych Mafii Portowej. Często nie czują większego powiązania z grupą, nie licząc względów zarobkowych, jednak odpowiednio zmobilizowani do działania potrafią okazać lojalność. Zwykle nie są nastawieni na walkę. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. Dostępna dla Obdarzonych i ludzi. 


Szpieg - 2 
Ci ludzie działają pod przykrywką członków innych grup Obdarzonych, starają się dotrzeć w nich do w miarę wysokich pozycji w celu zdobycia najbardziej strzeżonych informacji. Szpieg to osoba dobrze umiejąca dostosować się do każdego towarzystwa i odegrać każdą rolę. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. Dostępna dla Obdarzonych.

Medyk - 2 
Osoba znająca tajniki medycyny lub posiadająca Zdolność nakierowaną na leczenie obrażeń różnego rodzaju. Poza wiedzą, obowiązuje ich również zachowanie wszelkich zasad wiążących się z fachem lekarza, do którego albo się przystosowywali na drodze edukacji, albo który pełnili przed dołączeniem do grupy. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. Dostępna dla ludzi i Obdarzonych.


Czarna Jaszczurka - 4 
Grupa do zadań specjalnych, świetnie wyszkolona w walce. Zajmują się bardziej skomplikowanymi zadaniami, a co ciekawe, wielu jej członków nie ma Zdolności - nadrabiają to własną sprawnością i umiejętnościami. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. Dostępna dla ludzi i Obdarzonych. 


Dowódca Czarnej Jaszczurki
Trójka członków Mafii wyspecjalizowanych w dowodzeniu wyżej wspomnianym oddziałem, oczywiście posiadająca większe niż reszta grupki predyspozycje bojowe.
Funkcja zarezerwowana dla kanonów - Gin Akutagawa, Ryuurou Hirotsu i Michizou Tachihara. 


Strateg - 1 
Jest to Obdarzony postawiony blisko piątki przywódców i samego Moriego. Nie jest wyjątkowo dobry i wprawny w walce, zwykle nie posyła się go w celach bojowych, a Zdolność najprawdopodobniej jest podporą umiejętności planowania.
Ranga możliwa do wyboru w KP. Zarezerwowana dla Obdarzonych.


Haker - 1 
Jest to osoba, która świetnie zna się na łamaniu wszelkich zabezpieczeń komputerowych. Jako, że jest to osobnik postawiony wysoko, jest Obdarzonym, którego Zdolność często wspiera wszelkie działania związane z komputerami i elektroniką. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. Zarezerwowana dla Obdarzonych.


Zwierzchnik Mafii 
Są to wyspecjalizowani w walce i kierowaniu innymi członkowie Mafii, którzy odznaczają się niezwykle silnymi Zdolnościami. Mają możliwość planowania zleceń, wydzielania pracy niżej postawionym osobom i rekrutacji nowych członków. Jej posiadaczami są kanonicznie Kouyou Ozaki i Chuuya Nakahara. 
Ranga zarezerwowana dla postaci kanonicznych. 


Szef Mafii 
Aktualnie Ougai Mori. Nie ma możliwości zmiany. Tea Club


Nowicjusz - 3 
Jest to osoba, która dopiero dołączyła do Klubu i zdała egzamin wstępny, to jest dowiodła swojej umiejętności do zdobywania informacji. Nie ma większych uprawnień ani obowiązków, zwykle przydzielana do małych prac, zależnie od posiadanej Zdolności. Możliwy awans: członek klubu. 
Ranga jest domyślna przy zmianie grupy i możliwa do wyboru w KP. Dostępna dla Obdarzonych i ludzi.


Członek klubu - 3
Mają większe możliwości i są lepiej wyszkoleni niż nowicjusze. Zajmują się ważniejszymi i większymi sprawami, jednak wciąż mają niewiele do powiedzenia w sprawach organizacji. Możliwy awans: informator, szpieg, medyk, strateg. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. Dostępna dla Obdarzonych i ludzi. 
Informator - 3
Osoby te mają za zadanie skupowanie informacji przydatnych Klubowi. Często nie czują większego powiązania z grupą, nie licząc względów zarobkowych, jednak odpowiednio zmobilizowani do działania potrafią okazać lojalność. Zwykle nie są nastawieni na walkę. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. Dostępna dla Obdarzonych i ludzi. 
Szpieg - 3 
 Ci ludzie działają pod przykrywką członków innych grup Obdarzonych, starają się dotrzeć w nich do w miarę wysokich pozycji w celu zdobycia najbardziej strzeżonych informacji. Szpieg to osoba dobrze umiejąca dostosować się do każdego towarzystwa i odegrać każdą rolę. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. Dostępna dla Obdarzonych. 


Medyk - 2
Osoba znająca tajniki medycyny lub posiadająca Zdolność nakierowaną na leczenie obrażeń różnego rodzaju. Poza wiedzą, obowiązuje ich również zachowanie wszelkich zasad wiążących się z fachem lekarza, do którego albo się przystosowywali na drodze edukacji, albo który pełnili przed dołączeniem do grupy. 
Ranga możliwa do wyboru w KP. Dostępna dla ludzi i Obdarzonych.


Strateg - 2
Najbliższe Oscarowi osoby, które planują razem z nim kolejne posunięcia grupy. Mają dobrze wykształcony zmysł strategiczny, dzięki czemu skutecznie potrafią ocenić daną sytuację. 
Miejsce dostępne dla Obdarzonych. 


Dyrektor
Oscar Wilde. Brak możliwości zmiany. 


Obdarzeni, Mieszkańcy i Podziemie

Te grupy znacznie różnią się od wymienionych wyżej, bowiem nie mają określonej struktury - są to po prostu ludzie niepowiązani z żadnym organizacjami, którzy zajmują się własnym życiem. Nałożone nań są limity dziesięciu postaci, z których każda ma rangę indywidualną, odpowiadającą jej zawodowi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://straydogs.forumpolish.com
 
Rangi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zgłoszenia w sprawie rang i wizerunku
» Rangi - Otrzymywanie
» Rangi i Statystyka Krwi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Offtop :: Archiwum-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.