Share | 

Ogłoszenia administracji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 2 Previous  1, 2
Admin
Liczba postów : 65
First topic message reminder :

Ogłoszenie #1 - Podziękowania
W tym temacie pojawiać się będą informacje dotyczące nowości i zmian na forum.
I żeby nie zaginęło w odmętach kolejnych ogłoszeń - zacznijmy od podziękowań. Trzy osoby ogromnie pomogły mi z pracą nad forum jeszcze przed jego startem i prawda jest taka, że gdyby nie oni, to grzebałbym się z tym jeszcze ze dwa miesiące.

• Pierwszą osobą, która dowiedziała się w ogóle o forum, jest Osamu (mówię po imieniu, ciesz się :|) i oczywiście jest to pierwszy ochotnik do pomocy. Jesteś najlepszym partnerem. Dziękuję za wszystko, za słuchanie moich rozważań o systemie, proponowanie nowych rzeczy i za opisy do okręgu Isogo.
  • I w końcu jest Arthur, czyli pierwsza część haremu francuskich senpaiów Chuuyi symbolistów oraz chyba ostatnia z przedpremierowych osób. Autorka opisów dla Nishi, która również świetnie sprostała zadaniu i dzielnie trwa jako senpai. c<
  • Margery, panienka z króliczkiem, która robi najbardziej urocze postaci świata i która tkwi z nami od początku jako wielkie wsparcie duchowe~ ale pamiętaj, że mam nadzieję jeszcze zobaczyć Jane.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://straydogs.forumpolish.com

AutorWiadomość
Przemytnik broni | Barista
Liczba postów : 96

Ogłoszenie #11 - Nowy dział - dodatki
Telefony od dzisiaj są czymś innym niż relacje, także prosiłbym was o przeredagowanie dotychczasowych tematów z nimi. Poza tym powstał dział na dodatki, w którym możecie znaleźć wyjaśnienia odnośnie kolejnych jego subfor. W razie pytań PW Chuuyi lub chatbox czekają.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sensei
Liczba postów : 36
Motto : Jestem kotem.

Ogłoszenie #12 - Zamknięcie zapisów do Mafii
W związku z tym, że Mafia jest obecnie najliczniejszą grupą i jest między nią a innymi grupami znaczna dysproporcja, zamykam grupę do czasu, aż przynajmniej trzy inne organizacje będą miały przynajmniej czterech aktywnych członków. Zapraszam gorąco do rejestrowania się postaciami z tych najbardziej opustoszałych grup. Jednak jeśli bawimy się w rywalizację między organizacjami, to musimy mieć z kim rywalizować. Do czasu spełnienia wymienionego warunku, Mafia przyjmuje tylko i wyłącznie postacie kanoniczne. Informacja o zamknięciu pojawiła się w ogłoszeniu na stronie głównej, temacie z grupami i ze spisem postaci. 
Natomiast do obecnych użytkowników, czy mających plany na multikonta czy też nie, mam jedną prośbę - jeśli chcecie, żeby jakaś grupa szybciej się wypełniła, możecie zostawić w poszukiwaniach informację o tym, że chcielibyście np. mieć kogoś pod relację w innej organizacji albo, że po prostu chcielibyście zobaczyć jakiegoś kanona. 

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Przemytnik broni | Barista
Liczba postów : 96
Motto : - Lubię cię. - A ja lubię kawę i tylko kawę.

Ogłoszenie #13 - Zamknięcie forum
Myślałem o tym długo, forum nie ma fejmu, to trzeba zamknąć. : ///
A tak na poważnie - forum nie będzie dostępne jutro między 12 a 15, przy czym godziny są ruchome, bo /powody/. W tym czasie będę wgrywać nowy styl forum. Na testowym niby działa jak trzeba, ale na wszelki wypadek, gdybym musiał ratować wszechświat, wolę mieć trochę czasu w zapasie. Także zamiast samego forum pojawi się informacja, że strona jest w trakcie przebudowy i potrwa to jakiś czas. Wtedy i tak nikogo nie ma, więc raczej nikomu nie zrobi to większej różnicy.
I jeszcze w tym samym temacie - cały czas modyfikuję treść biblioteki. Pomocy nie potrzebuję, ale chciałem dać znać, że nie olewam sprawy~
Plus funkcja dyrektora w Tea Club będzie możliwa od teraz do przejęcia fabularnie po przebudowie forum.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Admin
Liczba postów : 65

Ogłoszenie #14 - Więcej zmian
No, remont wizualny dobiegł końca. Gdyby coś zgrzytało, na bardziej treściwą dyskusję zapraszam do tematu z propozycjami itd, zaś na zgłoszenie jakiegoś mniejszego błędu - na chatbox. Wiadomo, ludzka rzecz, coś przeoczyć.
Weszła też czysto techniczna zmiana - zgłaszano mi, że kłopot z chatboxem jest po części taki, że ludzie zapominają o nim, bowiem nie ma powiadomień z tegoż. Od dzisiaj są, jednak tylko wizualne; mniej więcej tak, jak facebook, chat wyświetla informację o nowej wiadomości zamiast tytułu karty, na której jest otwarty. Nie wiem, jak to działa na urządzeniach mobilnych i czy w ogóle. Takoż nie mam pojęcia, jak to by się miało do sytuacji, gdzie chat ma zwiechę i się nie odświeża, co ostatnio dzieje się często. I jak przy powiadomieniach, to od razu mówię, że dźwiękowych nie wprowadzę; gdy na chacie jest więcej osób i każda coś pisze, to ciągłe sygnały byłyby irytujące.
Pole z kartą postaci znika z profilu i od dziś będzie się pojawiało jako link pod postem i podpisem, ergo po prostu należy tam od nowa wkleić sam link, bez użycia bbcode [url = link], bo inaczej nie wyświetli się to poprawnie. Podobny los spotkał relacje, telefon i historię. Sam profil zaś wyświetla się po najechaniu kursorem na avatar. Nie musicie bać się o długość tego, co tam wpisujecie - profil się scrolluje, bo jednak zmieszczenie większej ilości informacji w czymś, co ma zaledwie 400 pikseli jest niezbyt wykonalne.
Odnośnie stylu, wiem, że miało go jedno inne polskie, zamknięte już forum, jednak nie jest to ich autorski styl. Pochodzi ze strony Never Utopia i credit oczywiście znajdzie się w stopce. Nikt nie został okradziony. v:
Po rozmowie z Williamem doszliśmy do wniosku, że kolejnym przywódcą Tea Club będzie właśnie jej postać.
Reszta informacji o poprawkach pojawi się jak ogarnę tematy z biblioteki, czyli najpewniej do końca miesiąca.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://straydogs.forumpolish.com

Ogłoszenia administracji
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Strona 2 z 2 Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ogłoszenia od administracji
» Zgłoszenia w sprawie rang i wizerunku
» Od administracji
» Ogłoszenia o pracę + podania o samozatrudnienie
» Zgłoszenia do WYMIANY