Share | 

Kto zagra?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next
Admin
Liczba postów : 70
First topic message reminder :

Kto zagra?
W tym temacie możesz poszukać kompana do gry. Jeśli masz jakieś preferencje co do tematyki, grupy czy miejsca, tutaj możesz się nimi podzielić. W chwili, gdy odnajdziesz kogoś do gry, pamiętaj, by skreślić swoje ogłoszenie; podobny los spotka każde ogłoszenie mające więcej niż dwa tygodnie. W ten sposób będzie dużo łatwiej rozróżnić poszukiwania nowe i te, na które nikt jeszcze nie zareagował.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://straydogs.forumpolish.com

AutorWiadomość
Czlonek Mafii
Dzieci mi gdzieś pouciekały, więc zostawiam posta tu. Tylko ostrzegam, że sesja is coming i mogę przymulać, bo nauka. Ale oczywiście jeśli będę musiała przysiąść nad notatkami na dłużej, to będę ostrzegać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nowa w Mafii | Uczennica
Liczba postów : 99
Motto : Once you are real you can't become unreal again. It lasts for always.
Jakby ktoś nie miał nic do roboty, to mam Maru na  zbyciu! ^^
Wszyscy wyżej się poumawiali, kreślę. 07.02.2017
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 458
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
Mam na zbyciu na nowy rozdział Chuuyę, Aleksandra i Edgara, przy czym ostatniego tylko na coś z jego Zdolnością. Plus wolne miejsce w zleceniu po części mafijnej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość
Gdyby ktoś sobie życzył Fiodora, to bardzo chętnie dam tego pana. Może być naprawdę wszystko, w tym użycie Zdolności, miejsce też dowolne, także: pozor, pozor, Fiodor jest wolny!
Powrót do góry Go down
Czarna Jaszczurka
Liczba postów : 76
Ja oddam Dazaia z zastrzeżeniem, że mam zaraz matury i może mi się zdarzyć, że będę zwieszać D: Jak komuś to nie przeszkadza, to zapraszam *^*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nowa w Agencji | Szpieg
Liczba postów : 35
Oddam komuś Yuuko, przy czym wymóg mam jeden. Nie chcę cukierkowych szkolnych epizodów rodem z okruchów życia, bo nie umiem pisać takich rzeczy i to, em. Nudne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Mafii
... welp. Po świętach oddam komuś Mari. Ofc można zacząć przed 20.04, ale prawdopodobnie będę w takiej sytuacji lamić w pisanie bardziej niż zwykle.
poszło szybko -Alek
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Przemytnik broni | Barista
Liczba postów : 126
Motto : - Lubię cię. - A ja lubię kawę i tylko kawę.
Mogę komuś oddać Aleksandra, ale tylko z pełną świadomością, że moje tempo pisania od początku maja do 8 dnia tegoż miesiąca, bo chcę trochę nadgonić z nauką do matury. I odpocząć po niej samej. No i raczej preferuję coś spokojniejszego z nim.

In his mind, nothing could be more delightful than to live in solitude, and enjoy the spectacle of nature, and sometimes read some book or other.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Informator Klubu
Liczba postów : 105
Oddam na przyszły rozdział Williama - jest miły, oswojony i nie gryzie. Fajnie byłoby go popisać w wersji "gryzącej" - można próbować mu coś zabrać, żeby włączyła mu się zazdrość? Ale jeśli to nie pasuje to mogę cokolwiek, byle z pomysłem ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Strateg Agencji
Liczba postów : 198
Motto : Have a pure, cheerful and energetic suicide~
Na nowy rozdział oddam Roberta. Co do tematyki wątku, wolę ustalić już po wejściu rozdziału, bo jednak głównie szuka biblioteki, ale jakby co, otwarta na wszystko~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sily specjalne
Liczba postów : 33
Poprzednie moje ogłoszenie usuwam. Oddam Chuuyę, Akutagawę i Hachiego. Może być coś związanego z akcją, mogę zaplanować zlecenie, moge pisać coś zupełnie zwykłego i niewymagającego.

Edit, wszyscy zajęci.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Kto zagra?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kto zagra