Share | 

Kto zagra?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3
Admin
Liczba postów : 71
First topic message reminder :

Kto zagra?
W tym temacie możesz poszukać kompana do gry. Jeśli masz jakieś preferencje co do tematyki, grupy czy miejsca, tutaj możesz się nimi podzielić. W chwili, gdy odnajdziesz kogoś do gry, pamiętaj, by skreślić swoje ogłoszenie; podobny los spotka każde ogłoszenie mające więcej niż dwa tygodnie. W ten sposób będzie dużo łatwiej rozróżnić poszukiwania nowe i te, na które nikt jeszcze nie zareagował.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://straydogs.forumpolish.com

AutorWiadomość
Liczba postów : 36
Poprzednie moje ogłoszenie usuwam. Oddam Chuuyę, Akutagawę i Hachiego. Może być coś związanego z akcją, mogę zaplanować zlecenie, moge pisać coś zupełnie zwykłego i niewymagającego.

Edit, wszyscy zajęci.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Studentka
Liczba postów : 8
Motto : It’s me that’s out of place. And the worst thing is that I feel there’s somewhere I do belong, but I just can’t find it.
Jest ktoś wolny? :c
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Przemytnik broni | Barista
Liczba postów : 128
Motto : - Lubię cię. - A ja lubię kawę i tylko kawę.
Mam w zasadzie wolnego tylko Alka, także jakby ktoś czegoś chciał, to  jestem do usług. Możliwości jest dość sporo. ~

In his mind, nothing could be more delightful than to live in solitude, and enjoy the spectacle of nature, and sometimes read some book or other.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Liczba postów : 38
W sumie to jinko mi wyparował, a ja w razie czego mam wolnego Akutagawę. Mogę poprowadzić jakąś misję, coś z MG, cokolwiek.

Poza tym friendly reminder o aktualnych zleceniu i kursie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Mafii
Liczba postów : 70
Ktoś chce Mari na coś luźnego? Od razu mówię, że od dłuższego czasu mam z laptopem trzecią wojnę światową, więc odpisywanie może mi trochę zajmować.
Edit: chyba odzyskałam internet, więc jak ktoś chce Suzu, to oddam
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Klubu
Liczba postów : 154
PROSZĘ BY WSZYSTKIE OGŁOSZENIA POD TYM DOTYCZYŁY JUŻ NOWEGO ROZDZIAŁU

Bez względu na to, czy zdecydujesz się pójść postacią na bal (patrz: rozdział) czy też nie, mam dla ciebie wiele wspaniałych ofert. Cudownych i niewyobrażalnych:
Alek jest postacią cokolwiek elastyczną i można z nim robić praktycznie wszystko. Od zamawiania ciastek i kawy, przez szukanie zagubionego pupila, po handel bronią i sprawunki z Mafią, w końcu z nimi trzyma. Średnio go widzę w scenerii balowej, ale gdyby ktoś chciał, to da się zrobić. Ale Dazai, ty nie
Nankichi raczej też może zrobić sporo, dalej nie ma konkretniejszych powiązań z żadną grupą, więc z każdym mogę kombinować. Mogą być wątki zwykłe, mogą być powiązane z półświatkiem podziemnym, mogę się umówić na zaczepianie na balu.
Carlo jest moim pewnikiem jeśli chodzi o pójście na bal; ktoś chciał kupić informacje od klubu? Ktoś chce po prostu poplotkować o wieściach z podziemia?
Chuyę też chętnie bym tam wrzucił w wersji incognito. Planuję, by chibi chciał na miejscu podpytać członków Mafii na temat jakichś nowych wieści o tej domniemanej zdradzie, tudzież poszukać tam osoby z TC.
Odnośnie Gogola, mimo zawieszenia postaci, mogę go komuś oddać na coś bardzo niezobowiązującego, bez zamiarów do rozwijania relacji. Mój zamysł odnośnie mojego Nikolaja jest taki, że on będzie pakował manatki z Japonii z jakiegoś powodu, powiązania z departamentem pozrywa i cóż, mogę go nawet wrzucić jako przeciwnika do jakiejś misji. Od razu mówię - nie chcę go dawać do niczego związanego ze Szczurami, póki o grupie nic nie wiadomo. Poza tym to byłaby optymalna wersja dla kogoś słabo stojącego z czasem, bo mi się nie spieszy do używania go ponownie... wiadomo czemu.

Wymogów brak~

Wszystko aktualne.

U W A G A
Carlo słabo mówi po japońsku. Tekst pisany błędnie oznacza, że chłopak posługuje się japońskim. Poprawny język oznacza mowę po angielsku lub włosku.

aktualna lokalizacjagłos#a67d3d - kolor mg

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Kto zagra?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kto zagra