Share | 
 

 Poszukiwany, poszukiwana

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Admin
Liczba postów : 70
Join date : 26/09/2016
avatar

Poszukiwania
Temat służy do umieszczania poszukiwań do relacji na forum, albo też szukania postaci, które po prostu chcielibyśmy tu zobaczyć. Poszukiwania konkretnych postaci powinny być raz w miesiącu aktualizowane poprzez dopisanie aktualnej daty i słowa "aktualne", ot, żeby na pewno było wiadomo, że wciąż kogoś nie znaleźliśmy. Szukając kogoś należy podać informacje takie jak:
Kod:

[b]Imię i nazwisko: [/b]w domyśle poszukiwanej postaci
[b]Relacja:[/b] Opis relacji z naszą postacią
[b]Uwagi: [/b]wszystkie dodatkowe uwagi na temat poszukiwanego


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://straydogs.forumpolish.com
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 465
Join date : 26/09/2016
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
avatar
Chuuya Nakahara
Z naciskiem na Mafię i ludzi działających w podziemiu. 
Kanony

Motojirou Kajii - Znają się z Chuuyą; chodzą razem do barów i chociaż Kajii denerwuje chibi, trolluje go, jest głośny i niszczy wszystko wokół siebie, to Chuuya jednak go lubi. Ma kolegę za dość bystrego, ale wciąż za wariata, przez co często zapomina, że jednak należałoby traktować go poważnie. 
Aktualne

Michizou Tachihara - Relacja znowu o zabarwieniu pozytywnym; Tachihara podobno bardzo podziwia Chuuyę, zresztą myślę, że na odwrót działa to tak samo. W końcu bycie tak wysoko w Jaszczurce bez Zdolności to nie jest byle co. O relacji praktycznie nic nie ma, jednak z tego co się orientuję, ich pierwowzory się przyjaźniły realnie. 
Aktualne 

Ranpo Edogawa - No cóż, póki co tkwią razem w książce. Co z tego wyjdzie - nie wiadomo, ale pewnie będą mieli sobie sporo do powiedzenia. Ogólnie nie tyle poszukiwania, co prośba, by ewentualny Ranpo chciał coś w tym kierunku pokombinować. I nie oszukujmy się, po prostu uwielbiam go jako postać. 
Aktualne 

Kyusaku Yumeno - tu już zupełnie nie jest kolorowo; Q zabił kiedyś swoją klątwą jednego z podwładnych Chuuyi, przez co ten nie cierpi dzieciaka i znosi go tylko dlatego, że ten jest przydatny Mafii. Jednak jako, że Q sam podkreśla, że nigdy nie prosił o taką Zdolność i poniekąd jej nie lubi, widzę potencjał do rozwoju tej relacji. 
Aktualne

OC Obdarzonych
Hideo Kobayashi - Widzę lekki problem przy Zdolności, bowiem ten zajmował się krytyką literatury, jednak jeśliby się trafił jakiś konkretny tekst, to nie widzę kłopotu z podpięciem pod Zdolność (z takiego względu, że przykładowo Ango ma swoją chyba od eseju..?). Realna relacja Kobayashiego i Chuuyi to bliska przyjaźń, ten dla Nakahary był bardzo ważny, jednak posypało się w chwili, gdy Hideo odbił mu pierwszą i największą miłość. Po fakcie chyba jeszcze ich znajomość trwała, jednak nie dam głowy, bo gdzieś o tym czytałem, ale źródło mi uciekło. :I Mogą się trochę denerwować nawzajem (ciężko mi widzieć chibi, który się nie kłóci z całym światem), jednak dzielą ich wspólne zainteresowania i tak dalej. Mogą znać się z Mafii, mogą  jakiegoś baru albo z czegokolwiek, co wymyślimy. 
Aktualne, dam miłość

Shohei Ooka - Wydawał z tym panem pismo literackie i... i w zasadzie wiele o tej relacji nie ma, ale można pokombinować. Widzę nieco lepsze stosunki niż z Kobayashim. 
Aktualne 

Francuscy Poeci - Tacy jak Verlaine, Rimbaud czy Baudelaire. Wrzucam do jednego worka, bo nie mam żadnej konkretnej idei w tym przypadku. Jednostronnie działało to tak, że Chuuya zachwycał się nimi, zwłaszcza Verlaine'em, także można kombinować w tym kierunku. Jednak jako, że z poprzednim Rimbaudem ustalona relacja wyszła na opak, te poszukiwania potraktowałbym luźno jako "chciałbym, ale zobaczymy jak wyjdzie". 
Aktualne 

Inne
Podwładni - Jest potwierdzone, że Chuuya ma ze swoimi podwładnymi dość dobre stosunki. Stara się znać jak największą część z nich i traktuje ich dobrze. Ogólnie każdego z Mafii (lub osoby planujące postacie z tej grupy) chętnie bym złapał o relację. 
Aktualne 

Osoby, które zwerbował do Mafii - Czyli garstka ludzi, których można by było porównać niejako do jego pupilków. Czuje do nich większe przywiązanie niż do reszty grupy, jednak stara się tego otwarcie nie pokazywać, w przeciwieństwie do sympatii względem nich. Gdyby jednak trafiła się jakaś czarna owca wśród nich, to też chętnie przyjmę. Są jednak dwa haczyki - Chuuya kompetencje do rekrutowania ludzi ma od czterech, pięciu lat (w moim HC został zwierzchnikiem po odejściu Dazaia), zatem ani nie mógł zwerbować nikogo wcześniej ani nie mógł przyjąć zbyt wielu osób w tym czasie, zatem zgarnę maksymalnie 4 takie postacie. 
Aktualne (0/4)

Znajomi z barów - Relacje tutaj mogą być bardzo różne; Chuuya, jak popije, jest przecież bardzo często agresywny, więc mógł się z kimś wdać w bójkę i teraz krzywo na siebie patrzą albo dogryzają sobie. Mógł wywinąć coś głupiego i teraz ktoś inny się z niego śmieje. Może wylewał komuś obcemu żale i płakał mu w rękaw, a ta osoba może z tym fantem zrobić różne rzeczy? Taka mocno randomowa paczka relacji. Ale może wyjść coś fajnego. 
Aktualne


Ryuunosuke Akutagawa
W zasadzie to tylko kanony, bo z nim trudno o relację... 
Kanony

Ichiyou Higuchi - Podwładna i ochroniarka Akutagawy, z którą ma cokolwiek różne stosunki. Nie traktuje jej zbyt dobrze - kiedy ta popełnia błędy, Ryuunosuke stosuje kary cielesne, podobnie zresztą jak Dazai karał jego samego. Nie znaczy to jednak, że nie ma do niej szacunku; według hierarchii Mafii, Higuchi znajduje się nad Jaszczurki, więc musiała sobie na to zapracować. Poza tym wie, jak kobieta jest silna i w swój pokręcony sposób stara się wydobyć z niej więcej siły. Ciężko jest jednoznacznie określić jego stosunek do niej, jednak byłbym wdzięczny, gdyby Higuchi chciała postawić na rozwój ich relacji. Dam miłość. 
Aktualne

Atsushi Nakajima - Chcę Jinko, z którym mógłbym się wyzywać i bić. Relacja negatywna, dająca jednak sposobność do dogadania się tej dwójki, z naciskiem na sytuacje skrajne i takie, w których Dazai każe im się ze sobą dogadywać. 
Aktualne

Gin Akutagawa - Mają pozytywne stosunki i jest pokazane, jak starają się od czasu do czasu żyć jak normalni ludzie, którzy nie są powiązani z Mafią. Jedna z niewielu osób, o które Ryuunosuke dba, nie dlatego, że tak trzeba, ale z własnej woli. 
Aktualne 

Aleksandr Wasin
Dla osób chcących jakieś luźne, niezbyt zobowiązujące powiązanie. 
Barista

Znajomi ze szkół - Czyli z gimnazjum, liceum i z filmówki. Mogą utrzymywać kontakt do dziś (przy czym Alek by raczej tego sam z siebie nie zainicjował, więc taka osoba musiałaby mieć silny charakter i dużo uporu), mogą się spotkać po latach i przypomnieć sobie, jak to było kiedyś. Mogli być kiedyś w jakiejś bliskiej relacji, nawet w związku, jednak na odrodzenie tego nie ma co liczyć. Nie narzucam płci, jednak taka postać może być maksymalnie dwa lata starsza lub młodsza od Alka. Ogólnie możliwości jest sporo. 
Aktualne (0/4)

Znajomi z pracy - Alek pracuje oficjalnie jako barista w jednej z kocich kawiarni w mieście. Nie stara się ze współpracownikami utrzymywać bliższych stosunków, jednak może trafi się ktoś na tyle otwarty i pewny siebie, że spróbuje go do siebie przekonać? Też jest sporo możliwości. 
Aktualne (0/3)

Bywalcy kawiarni - Osoby, które w kawiarence bywają na tyle często, że Alek ich pamięta i rozpoznaje. Jak widzi kogoś takiego, kiedy robi za kelnera, zagaduje i czasem nawet podrzuca darmową kawę i ciastko. 
Aktualne (0/2)

Uczniowie - Czyli osoby, którym pomaga w nauce, z naciskiem na język angielski i rosyjski. Wiek raczej między 15 a 19 lat. Może im iść dobrze, może zupełnie opornie, tak samo może rozwijać się ich znajomość.
Aktualne (0/2)


Przemytnik

Handlarze Mafii - Czyli członkowie Mafii, z którymi najczęściej się styka. Stawiam raczej na Jaszczurkę, bo jako bojówka oni mają największą styczność z bronią. Może taką osobę kojarzyć z widzenia, może znać osobiście, ale nie za blisko póki co, bo Alek nie lubi mieszania swoich dwóch żyć. Z jednym wyjątkiem. 
Aktualne 

Konkurencja - Inni dostawcy Mafii, po prostu. Mogli się kiedyś natknąć na siebie, ktoś komuś mógł sprzątnąć ofertę sprzed nosa (to jest - oferował lepszą cenę za ten sam towar) i takie tam radosne ciekawostki. Relacja może być różna, jednak szczerze najbardziej bym docenił chyba jej negatywne wydanie. 
Aktualne (0/3) 

Yuuko Tsushima
Dla kogoś bez pomysłu na postać x1 i kilka zwykłych znajomości. 
Bliscy
Przyjaciel - W powieści, od której Yuuko ma Zdolność, bohaterów była dwójka - dziewczynka i pięć lat starszy chłopiec imieniem Mitsuo. Byłoby miło, gdyby postać oparta na nim nosiła to imię i gdyby była przynajmniej kilka lat starsza od Yuuko. Nie chcę oczywiście ograniczać osoby, która się zgłosi, do pisania tylko ze mną bo to się mija z celem PBFów, ale bym chciał, żeby taki ktoś się angażował w spełnianie celu Yuuko i próbował robić za jej rozsądek, który, jak wiadomo, nie jest jej mocną stroną. 
Aktualne (0/1)

Znajomi ze szkoły - Lubią się, nie lubią, różnie to bywa. Yuuko może kogoś znać z zaczepiania na korytarzach z jakiegoś przypadkowego powodu, mogą być uczniami tej samej klasy, być razem w jakimś klubie, jeśli ich zainteresowania się pokrywają. Yuuko to dość elastyczna postać, także mogę ją dostosować do wszystkiego. 
(0/4)

Praca
Tea Club - W związku z tym, że Yuuko ma być ich szpiegiem, lepiej, by nie kontaktowała się tylko z jedną osobą (aka Williamem), bo może to zwrócić podejrzenia. Taka osoba miałaby przynajmniej udawać, że lubi towarzystwo Yuuko; dziewczyna w swoim mniemaniu dzieli się z przyjacielem doświadczeniami, a nie szpieguje wrogą organizację. 
Aktualne (0/2)

Ktoś Podejrzliwy - Osobnik, który coś podejrzewa odnośnie akcji Yuuko w Agencji i w mniej lub bardziej subtelny sposób sugeruje jej, że to, co robi, jest złe. Wymogiem jest bycie w Agencji ofc. 
Aktualne (0/1)


Pozostałe
Czyli raczej techniczne kwestie... 

Ludzie z Depatamentu - Za jakieś dwa miesiące zacznie się ostatni etap misji Tea Clubu, zatem naprawdę dobrze byłoby zobaczyć osoby z tej grupy. Ot, żeby gra była ciekawsza niż trzech graczy kontra NPC. 
Aktualne

Oscar Wilde - W związku z tym, że rezygnuję z prowadzenia tej postaci i z George'em ustaliliśmy, że po misji jego postać będzie dyrektorem klubu a mój Oscar sobie zniknie z kraju. Nie wymagam tego od potencjalnego usera, ale byłoby naprawdę ciekawie, gdyby użytkownik nowego Wilde'a nie miał nic wspólnego z TC, ale jednak był na celowniku podczas śledztwa trzech organizacji z powodu zbieżności nazwisk i faktu, że mój Oscar umie manipulować własnym wyglądem. 
Aktualne

Szpiedzy - Obecnie sytuacja między organizacjami jest bardzo napięta. Infiltracja wroga jest w takich chwilach dość istotnym elementem. Gdyby ktoś był skłonny do zrobienia takiej postaci, byłbym wdzięczny. 
Aktualne 

I chyba tyle. 

_________________


All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Liczba postów : 6
Join date : 28/08/2017
avatar
Imię i nazwisko: XXX Welfmeyer
Relacja: Siostra Johasia
Uwagi: W zasadzie to widziałbym ich jako bardzo blisko siebie w dzieciństwie i jako jedyną osobę, która niegdyś Johannesa rozumiała. Później stracili kontakt i w tym momencie jest do ugadania jak jego siostra znalazła się w Japonii...
No i nalegałbym na TEN wygląd.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 465
Join date : 26/09/2016
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
avatar
Usunę tego posta w ciągu tygodnia.

Słuchajcie, mam zamiar edytować drugiego posta w temacie i zrobić z niego zbiorowego posta do szukania kanonów. Chcę, żeby były po prostu w jednym miejscu wszystkie szukajki/odnośniki do nich i żeby na pewno były aktualizowane. Wypisuję więc wszystkie postacie, o których pamiętam, że ktoś wspominał, że chciałby je widzieć. Jeżeli są jacyś specyficzni bohaterowie kanoniczni, których z różnych powodów chcielibyście zobaczyć, to podrzućcie mi informacje na ten temat gdziekolwiek tylko chcecie. Najlepiej łapać mnie po komunikatorach, chatboxie czy pw Carlo/Chuuyi, bo dostaję powiadomienia na telefon, jak coś mi tam przychodzi.

_________________


All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Poszukiwany, poszukiwana
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Brat bliźniak, BFF, wróg, kuzynka, były chłopak i była dziewczyna pilnie poszukiwani
» GRUDZIEŃ 2014

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Spis Treści :: Organizacja-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.