Share | 
 

 Kyouka Izumi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Gość
Gość
Imię i nazwisko: Kyouka Izumi
Wiek i data urodzenia: 14 lat (4 listopada 2002)
Grupa: Uzbrojona Agencja Detektywistyczna
Zawód: --
Ranga: Nowicjusz

Charakter: Kyouka, gdy jeszcze była członkiem Mafii, pozbawiona była wszelkich uczuć - była niczym ludzka lalka, której jedynym celem w życiu było wykonywanie misji zleconych jej przez przełożonych. Dopiero po tym, jak została ocalona przez Atsushiego, zaczęła okazywać uczucia typowe dla osób w jej wieku - ciekawość, radość, smutek, chęć poznawania świata i doznawania nowych rzeczy. Obecnie Kyouka jest osobą bardzo oddaną Agencji, która radośnie korzysta z życia tyle, ile tylko się da - stara się nadrobić to, co utraciła przez swój pobyt w Mafii. Przez większość czasu jest beztroska, uśmiechnięta i dziecinna, nie stanowi już ryzyka dla siebie i swojego otoczenia i chętnie zajada się słodyczami. Co prawda zmiana z asasyna w niewinną nastolatkę jest niemożliwa w krótkim czasie, więc dziewczynka robi to stopniowo - można powiedzieć, że odkrywa samą siebie na nowo i uczy się człowieczeństwa poprzez pomaganie przy drobnych sprawach członkom Agencji jak i zwykłym ludziom. Raczej unika kontaktów z członkami Mafii i wciąż na obcych patrzy z pewną rezerwą, ale przynajmniej nie popełnia tak wielu wpadek w czasie wykonywania zleceń jak wcześniej. Korzysta z życia jak tylko może, ale nigdy nie zapomina o tym, by okazywać wdzięczność tym, którzy ocalili ją od ciemności i pozwolili jej rozkwitnąć w świetle. Możliwe, że gdyby ktoś zupełnie obcy spotkał ją obecnie, nie pomyślałby nawet o tym, że dziewczynka ma na rękach krew niewinnych osób.

Wygląd: Dziewczynka ta wygląda idealnie jak na jej wiek przystało - okrągła buzia, długie czarne włosy związane w dwa luźno opadające kucyki i ozdobione białą opaską oraz spinkami w kształcie białych kwiatów, duże błękitne oczy i jasna cera. Jest niewielkiego wzrostu, bo mierzy ledwie 148cm. Nie należy też do osób, które można by określić mianem „przy kości” - Kyouka waży 40 kilogramów, czyli ani za dużo, ani za mało. Dzięki swojej drobnej posturze nie sprawia w żaden sposób wrażenia osoby, której ktokolwiek powinien się obawiać - raczej wygląda na niewinną i uroczą dziewczynkę. Poza tym ma też miły dla uszu wysoki dziecięcy głos, który w połączeniu z jej spokojnym sposobem mówienia daje całkiem przyjemną mieszankę. Mimo tego, że nie jest już członkiem Mafii, Kyouka nadal ubiera się w ten sam strój, który nosiła za tamtych czasów. Ubrana jest w czerwone kimono zdobione motywem roślin i przewiązane starannie w pasie złotym pasem datejime. Nosi białe skarpetki tabi i tradycyjne sandały, a ciało nad jej kostkami nóg oraz nad nadgarstkami osłonięte jest przez żółte materiałowe osłony obwiązane czerwonymi sznureczkami. Dziewczynka praktycznie wszędzie zabiera ze sobą swojego pluszowego królika, którego dostała od Atsushiego. Nie rozstaje się też nigdy ze swoim telefonem komórkowym, do którego doczepiona jest zawieszka w kształcie... Króliczka.

Historia: Była córką dwójki asasynów - jej ojciec pracował dla rządu, o matce nie wiadomo zbyt wiele. Po tym, jak zostali zabici, osierocona Kyouka trafiła do Mafii, gdzie pełniła funkcję asasyna. Zabiła 35 osób w ciągu sześciu miesięcy swojego pobytu w Mafii. Dzięki pomocy Atsushiego opuściła Mafię i dołączyła do Agencji, gdzie zaczęła odzyskiwać swoje człowieczeństwo - ostatecznie udało jej się zdać test i zostać oficjalnym członkiem Agencji, dzięki czemu jest w stanie kontrolować działanie swojej zdolności.

Zdolność: Śnieżnobiały Demon - pozwala Kyouce zmaterializować zjawę, która posłusznie wykonuje rozkazy dziewczynki. Zjawa, zwąca się właśnie "Śnieżnobiałym Demonem", jest uzbrojona w katanę.

Umiejętności:
* posługiwanie się bronią białą krótką w walce (dowód: sztylet skryty w obi)
* pamięć fotograficzna (łatwość w zapamiętywaniu twarzy, widzianych miejsc, etc.) (dowód: rozdział 43)
* gotowanie (dowód: BSD Wan)

Słabości:
* strach przed psami
* strach przed błyskawicami/burzą
* obawa przed powrotem do dawnego trybu życia - bycia bezuczuciowym asasynem
* nie zrani osób dla siebie ważnych, a wręcz zaryzykuje życie, by ich chronić (członkowie Agencji, a zwłaszcza Atsushi)
* zawsze czuje się zagrożona będąc sama w ciemności ("Kyouka dislikes going toilet at night because she can be killed.")

Ekwipunek:
* sztylet ukryty za pasem obi jej kimona
* pluszowy królik od Atsushiego
* telefon komórkowy

Inne/ciekawostki:
Lubi króliczki i tofu. I crepe.
...
JOIN THE HATEISM!!!

Zastanawialiście się pewnie, czemu Chuuya tak pilnuje swojej czapki, mimo że wygląda w niej dziwnie? Powód jest jeden - Chuuya jest hateistą. Ty też bądź hateistą. Twierdzisz, że kapelusze są słabe?


POWIEDZ TO MORIEMU I FIODOROWI
No, dajesz - boisz się? I SŁUSZNIE.

Kapelusz to życie, doceńcie to. To nasz pan i władca.

Każdy kolejny dodaje +100 do respektu na dzielnicy, a przynajmniej do respektu u naszego pana i władcy - czcigodnego kapelusza.
Nie przekonałam Cię?

SPÓJRZ NA TO SZCZĘŚCIE, NA TĘ RADOŚĆ, KTÓRA OD NIEGO EMANUJE. Wiesz, czemu jest taki radosny? BO MA KAPELUSZ!
Nadszedł czas, towarzyszu. Dołącz do mnie, zjednocz się ze mną i zostań Hateistą
Powrót do góry Go down
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Join date : 26/09/2016
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
avatar
Akcept, zgodnie z ustaleniem na chatboxie, demon może się pojawiać w ramach pasywnego działania Zdolności bez ograniczeń, co poparte jest tym, co było na ten temat w mandze. W walce może brać udział przez trzy posty, po czym przed kolejnym użyciem Kyouka musi odczekać tyle, ile wcześniej używała Zdolności aktywnie. Hateizm to jedyna słuszna religia, polecam.

_________________


All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Kyouka Izumi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mały dom Izumi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Offtop :: Archiwum-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.