Share | 
 

 Ostatni akt

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Join date : 26/09/2016
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
avatar
Prowadzący: Chuuya Nakahara
Opis: Sprawa Himury miała jeszcze się pociągnąć - mężczyzna podsłuchiwany dzięki misji Margery okazał się faktycznie fałszować rozmaite interesy związane z Mafią. Od niemalże trzech miesięcy był obserwowany, od około dwóch obnosil się w rodzinie z zamiarem utworzenia własnej grupy i zdetronizowania szefa Mafii. Ten nie wydawał się zbyt przejęty tym faktem, jednak postanowił ukarać niesubordynację swojego podwładnego. W tym celu wysłani zostali Chuuya Nakahara i Misuzu Kaneko; pierwszy ma za zadanie bardziej bespośrednią walkę i przynajmniej postraszenie Himury, z kolei Misuzu ma obserwować przez celownik karabinu sytuację i w razie czego ma zestrzelić delikwentów. Wymiana nadprogramowej ilości broni, zamówionej bez zgody szefa, ma się odbyć w magazynach w okręgu Naka dnia X (data pokrywać się będzie z dniem, w którym zaczniemy) o czwartej nad ranem. 
Grupy: Mafia Portowa
Ilość uczestników: Dwójka - Chuuya i Misuzu 
Poziom trudności: Średnie 
Inne: Suzu, jak wszystko pasuje, to daj mi znać gdziekolwiek jak tylko zobaczysz to zlecenie, żebym mógł spokojnie zacząć. I taka drobna prośba, póki nie wiadomo co z Morim, to gdybyś miała coś do powiedzenia na temat szefa, używaj słowa "szef" albo czegoś podobnego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Ostatni akt
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Stolik nr 1
» Amalthea

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Stolik Mistrza Gry-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.