Share | 
 

 Jun'ichi Watanabe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Detektyw
Liczba postów : 28
Join date : 03/04/2017
Age : 19
Motto : "O jacie, ja jeszcze żyje?"
avatar

Imię i nazwisko: Watanabe Jun'ichi.

Pseudonim/przydomek: Sowa.

Wiek i data urodzenia: 27 lat / ur. 24 października 1990

Grupa: Uzbrojona Agencja Detektywistyczna.

Zawód: -

Ranga: Detektyw.

Charakter: Słowa, które najlepiej by były w stanie opisać Watanabe, to na pewno "żartowniś", "dziwak" oraz "maniak spraw kryminalnych" i byłyby jego najkrótszym scharakteryzowaniem. Oczywiście jak każdy człowiek, młody mężczyzna posiada znacznie więcej cech charakteru. Zaczynając od tych pozytywnych, na pewno należy zwrócić uwagę na jego radosną naturę. Jest osobą pełną energii i zdecydowanie miłą. Z reguły nigdy nikogo nie obraża, stara się tego uniknąć za wszelką cenę. Jest bardzo wygadany, z łatwością potrafi nawiązać kontakt z nowo poznanymi ludźmi. Jest typem osoby, która najlepiej się czuje w społeczeństwie. Im więcej osób tym lepiej. Jednak nie można przy tym jedynie tolerować jego obecności. Jedną z jego wad jest właśnie ciągła potrzeba przebywania w centrum uwagi. Jest osobą niezwykle tolerancyjną, zwłaszcza jak na Japończyka. Nawet więcej, angażuje się w pomoc stronom pokrzywdzonym i nietolerowanym. Już raz gazety pisały o nim, jak pomógł pewnej kobiecie, która miała problemy ze zdobyciem fachu lekarskiego ze względu na swoją płeć. W pracy jest człowiekiem rzeczowym, starając się podchodzić porządnie do wyznaczonych dla niego zadań. Nie należy jednak zapominać, że, jak i każdy ma swoje wady. Jest mimo wszystko dosyć leniwy. Przy tym często bardzo dziecinny. Posiada też dziwną przypadłość, polegającą na nie umiejętności okazania złości. Zachowuje się płytko emocjonalnie, łatwo się zakochuje i odkochuje. Czasami bez oporów porzuca i zdradza innych, jak najdalej od nich uciekając.

Wygląd: Watanabe wygląda dosyć nietypowo jak na Japończyka. Można to po części zrzucić na jego zachodnie korzenie, a po części na nieco osobliwy styl. Mężczyzna wyższy niż przeciętny Japończyk, jednak też nie jest jakimś olbrzymem. Można powiedzieć, że osiąga wzrost około metra osiemdziesiąt. Jest bardzo szczupły, szczególnie to widać, kiedy nie ma na sobie żadnego górnego ubrania. Co jeszcze poza tym można w nim zobaczyć innego niż codzienność, mogła przyzwyczaić? Mimo że jest Japończykiem, nie posiada czarnych włosów. Przefarbował sobie je bowiem na kolor rudawy, przechodzący jednak w brąz. Włosy zawsze zaczesane ma w jedną typową dla siebie fryzurę. Nigdy nie zdarza się mu ścinać na krótko. Kiedy to już zrobi, jednak nie pojawia się na mieście, dopóki włosy nie odrosną mu wystarczająco. Jest na tym punkcie bardzo czuły i nigdy nie robi wyjątków. Biada też każdemu, kto odważy się powiedzieć, iż taka fryzura na krótko mu pasuje. Takiego delikwenta czeka karny Watanabowski foch trwający miesiącami. Kolejną z charakteryzujących rzeczy są wiecznie lodowate dłonie. Nieraz już z ich powodu straszył innych ludzi, łapiąc ich za bark z zaskoczenia w ciepłe dni. Co można jednak powiedzieć o jego stylu ubierania się? Po domu chodzi ubrany byle jak. Przeważnie w jakieś jasnej barwy i kolorystycznie ciepłe ubrania. Głównie wygodnie spodnie dresowe, szorty i T-shirty. Kiedy wychodzi z domu, jednak stylówka zmienia się mu całkowicie. Zawsze wtedy jest ubrany nad wyraz elegancko. Czarne spodnie, koszula oraz garnitur to podstawa. Do tego zawsze też dodaje bordowy krawat.

Historia: Urodzony w  Kami-Sunagawa na Hokkaido. Jako student przeniósł się do Tokyo gdzie też dostał się na Uniwersytet Tokijski na wydziale medycznym oraz wydziale prawniczym. Udało mu się zdać oba kierunki. Zaniechał jednak dalszą swoją karierę i przeniósł się za namową znajomego do Jokohamy gdzie dołączył do Uzbrojonej Agencji Detektywistycznej. Przyjęto go z wahaniem na okres próbny, jednak wywiązał się znakomicie z swojej roli i został Agencyjnym detektywem, jako, że to właśnie była dziedzina w której sobie radził najlepiej.

Zdolność:  "Daleki zachód słońca" - Umiejętność widzenia przyszłości do 5-6 sekund. Wiąże się jedynie z zagrożeniem życia. Jest też uzależniona od jednej decyzji użytkownika. Kiedy podejmie inną, a zagrożenie nie minie, pojawi się kolejna wizja. Wadą zdolności jest podatność na pułapki, których czas sięga nieco dłużej niż 6 sekund. Pozwala to zaskoczyć użytkownika i doprowadzić do konsekwencji zgodnych z intencją osoby tworzącej pułapkę. Łącznie trzy wizje przy jednym użyciu. 2 Posty przerwy po aktywacji zdolności.  - Pasywna.

Umiejętności:

- Dedukcja - Jak na osobę, która piastuje rangę detektywa to chyba najbardziej logiczna umiejętność. Watanabe jest osobą, która ma dużą łatwość w składaniu informacji w logiczną całość.

- Psychologia - Mężczyzna od dzieciństwa miał predyspozycje na zostanie dobrym psychologiem. Posiadał w sobie nietypową łatwość w ocenianiu nastroju i głównych cech charakteru osoby z którą miał do czynienia.

- Medycyna - Watanabe posiada wiedzę pozwalającą mu na wykonywanie pracy chirurga. Ma więc dosyć sporą wiedzę na temat anatomii człowieka. Potrafi przeprowadzić operację wraz z zespołem medycznym. Oczywiście zawsze jest gotowy udzielić pierwszej pomocy, z którą z oczywistych przyczyn nie ma trudności.

- Broń palna - Umiejętność obsługiwania się wszelkiej maści pistoletami. Najlepiej radzi sobie jednak z rewolwerami typu Colt (Przez zamiłowanie do nich), oraz podstawowymi typami pistoletów z jakimi ma do czynienia przeciętny detektyw.

Słabości:


- Osłabiony układ odpornościowy.

- Strach przed samotnością.

- Arachnofobia.

- Zaburzenia depresyjne.

Ekwipunek:

- Pistolet, portfel z pieniędzmi oraz dokumentami, klucze do mieszkania, telefon, dwa ołówki oraz notes.

Inne/ciekawostki:

- Ulubiony posiłek: Takoyaki.
- Ulubiona pora roku: Wiosna.
- Religia: Buddysta.
- Marzenia: Zostać najsłynniejszym na świecie detektywem.
- Największy grzech: Zdrada małżeńska.
- Stan cywilny: Rozwiedziony.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Join date : 26/09/2016
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
avatar
" Nigdy nie zdarza się mu ścinać na krótko. Kiedy to już zrobi, jednak nie pojawia się na mieście, dopóki włosy nie odrosną mu wystarczająco. " Każdy zawsze. I nikt mi nie zaprzeczy. 

Zdolność trochę bardzo mi pachnie Odasaku ciężko mi ograniczyć, także załóżmy, że do trzech razy sztuka, to jest - mogą go najść łącznie trzy wizje przy jednym użyciu (mam na myśli sytuacje, kiedy postać podejmuje błędną decyzję -> nachodzi ją nowa wizja, podejmuje znowu błędną -> nowa wizja), ot, żeby nie było za bardzo OP. Bez względu na to, ile używa, musi poczekać dwa posty przed kolejnym użyciem. 

Akceptuję~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Jun'ichi Watanabe
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Zaakceptowane-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.