Share | 

Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next
Admin
Liczba postów : 70

Nieobecności
Tutaj należy zgłaszać wszystkie planowane nieobecności dłuższe niż 3 dni. Przy nieobecnościach bezterminowych należy przekreślić zgłoszenie, kiedy jest nieaktualne. Bezterminowe wygasają po 2 miesiącach bez znaku życia od użytkownika - po tym czasie konto przejdzie do nieaktywnych, co ma na celu utrzymanie ładu na forum.
Osoby planujące dłuższą nieobecność, które zarazem z kimś aktualnie piszą - mam do was prośbę, żebyście omówili z nimi kwestie związane z grą. Na wszelki wypadek.
Kod:
[b]Konta:[/b] Spis kont, których user będzie nieobecny
[b]Termin:[/b] Od kiedy do kiedy gracz będzie nieobecny
[b]Inne:[/b] Nieobowiązkowe. Rzeczy typu powód, uwagi odnośnie pisania w tym czasie itd.

UWAGA! Proszę, nie zgłaszajcie mi nieobecności prywatnie, o ile faktycznie nie macie możliwości wejścia na forum, to sporo ułatwi.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://straydogs.forumpolish.com
Gość
Gość
To tak tylko, jako posłuszny braciszek i aby formalności stało się zadość:

Konta: Arthur Rimbaud
Termin: 10. 01. 2017 - 15. 01. 2017.
Inne: Arthura dopadła wyższa konieczność ważnego i pilnego wyjazdu, o którym dowiedział się dopiero dziś rano. Ponieważ nie miał jak za bardzo powiadomić w inny sposób, no cóż...zdał się na mnie. W razie czego można albo skorzystać ze mnie, żebym coś powtórzył siostrzyczce, albo napisać do niej na gg - zwykle tam przebywa.
Powrót do góry Go down
Strateg Agencji
Liczba postów : 200
Motto : Have a pure, cheerful and energetic suicide~
Ja tu tylko jako łącznik.
Konta: Misuzu
Termin: Od dziś, czyli 17.01 przez dwa tygodnie lub nieco dłużej.
Inne: Sprawy prywatne. I w imieniu Suzu przepraszam tu Hansela ale nie da rady odpisać :<
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czarna Jaszczurka
Liczba postów : 80
Konta: Dazai i pajac
Termin: Cały następny tydzień, tj. 30.01-03.02
Inne: Nie do końca będę nieobecna, bo późniejszymi wieczorami będę na forum, ale że na wyjeździe i wiem, że będę zmęczona, to nie wiem, jak będzie to wyglądało z postami. Przepraszam za ewentualne blokowanie wątkowiczów :<
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość
Konta: Arthur i Fiodor
Od kiedy: Ten weekend, tj. od 3.02 do 5.02, plus cały następny tydzień
Powód: Bardzo prozaiczny brak internetu. Postaramy się odpisywać jak najczęściej, ale niestety brak neta w telefonie i w komputerze bardzo bolą :(
Powrót do góry Go down
Uczen
Liczba postów : 91
Motto : Ludzie, którzy żyją przeszłością, są nieszczęśliwi.
Konta: Hansel
Termin: 06.02-11.03
Inne: Wyjazd na narty, raczej nie spodziewać się mojej obecności na forum w tym czasie~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość
Konta: Fiodor Dostojewski
Termin: 10.03 - 20.03
Inne: Wyjazdy służbowe w pracy przypuściły tak podstępny atak, że zmuszony jestem zgłosić nieobecność. Można mnie łapać telefonicznie lub przez Arthura, bo nie będę miał dostępu do gg na wyjeździe. *idzie się pospiesznie spakować*
Powrót do góry Go down
Detektyw
Liczba postów : 23
Motto : "O jacie, ja jeszcze żyje?"
Konta: Jun'ichi Watanabe
Termin: Do czwartku (13.04)
Inne: Nauka do matury, szkoła i próba zdania z matmy, dużo for, praca jako mg. Ogólnie masa rzeczy na raz.

Gość
Konta: Doppo Kunikida
Termin:13 kwietnia 2017 - 20 kwietnia
Inne:Sprawy prywatne i wyjazd z okazji świąt. Będę dostępna na gg, więc w razie czego najlepiej szukać mnie tam.
Powrót do góry Go down
Strateg Agencji
Liczba postów : 200
Motto : Have a pure, cheerful and energetic suicide~
Konta: Dazai, Yoshirou, Stevenson
Termin: Do 12 maja
Inne: Nie będzie to ścisła nieobecność, bo na cb wciąż się będę normalnie pojawiać i w wątkach wymagających szybkiej odpowiedzi postaram się w normalnym tempie pisać - czyt. AU, misja w mafii czy MG. Ale w pozostałych wątkach proszę o wyrozumiałość w kwestii czasu odpisu, bo jednak chciałam się w te ostatnie dni do matury jakoś przygotować, popowtarzać sobie wszystko, zwłaszcza że mam sporo tych egzaminów. Więc za zwiechy przepraszam, ale mogą się pojawiać :I A no i Stevensonem umyślnie nie zaczynam nic nowego, jak i tak mam taką sytuację.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nieobecności
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nieobecności
» Nieobecności
» Nieobecności
» Nieobecności