Share | 
 

 Kochać trzeba wszystkich, lubić - niekoniecznie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Przemytnik broni | Barista
Liczba postów : 129
Join date : 11/01/2017
Motto : - Lubię cię. - A ja lubię kawę i tylko kawę.
avatar

Krewni i znajomi królika przegrywa

They don't listen to me, they don't hear me, they don't see meCzyli o tym, kogo, jak długo i dlaczego zna rudy przegryw


Yoshirō Fujimoto

Typ relacji: w związku 
Długość relacji: rok 
Nazywa: Pajacyk
Dwójka rudzielców poznała się w pracy, podczas ustalania szczegółów odnośnie sprzedaży broni szmuglowanej przez młodszego. Ostatecznie wyszło tak, że mimo wszystko Aleksandr zaczął czuć względem Yoshirou coraz większą sympatię. Długo obawiał się zostania zabawką mafiozy, naraz przeklinając się za myśli dotyczące perspektywy dłuższego związku, jednak w końcu pogodził się ze swoimi uczuciami i wyszło tak, że są razem. Są prawie że skrajnymi przeciwieństwami, obaj uczą siebie nawzajem innego podejścia do życia i perspektyw. Aktualnie mieszkają ze sobą i nic nie wskazuje na pogorszenie relacji; Alek stara się jak może, by otworzyć się przed ukochanym i umieć odpowiadać na jego czułości we właściwy sposób, jednak miewa w tym swoje wzloty i upadki. Bo jest nieśmiałą bułą.


Mariko Sugiyama

Typ relacji: przyjaźń
Długość relacji: mniej więcej 9 lat
Nazywa: Mari
Alek i Mari poznali się w gimnazjum, kiedy on był w trzeciej klasie a ona w pierwszej. Jakimś dziwnym sposobem Rosjanin przywiązał się do niej i myśląc o osobach, które poznał w tamtych czasach, ona jest pierwsza w kolejce. Mówi na nią "Mari" głównie dlatego, że gdy się poznawali, wciąż był nieprzyzwyczajony do mówienia innym ludziom po nazwisku i z tytułami. Teraz nie ma zamiaru tego zmieniać, bo "Sugiyama-san" absolutnie do dziewczyny (jego zdaniem) nie pasuje, bo brzmi zbyt poważnie. Lubi ją, jednak jako, że jest nieśmiałą bułą, nieczęsto sam do niej zagaduje i ciężko jest mu utrzymywać z nią kontakt. Doktor Jekyll

Typ relacji: neutralna, skłania się ku pozytywnej
Długość relacji: od 27 marca 2017
Nazywa: Doktor Jekyll, tak jak dostał na wizytówce. 
Alek ma co do tego osobnika dość mieszane uczucia i nie wiąże większych nadziei z rozwijaniem tej relacji. Uciął sobie z nim zaledwie pogawędkę podczas robienia zakupów w jego sklepie i tak naprawdę to wszystko. Pewnie jeszcze kiedyś do niego wpadnie, ale nie rwie się do tego za bardzo, kojarząc spotkanie z nim raczej ze stresem i zbłaźnieniem się w pierwszej kolejności. Bo jest nieśmiałą bułą. 


Osamu Dazai

Typ relacji: neutralna
Długość relacji: od 22 maja 2017
Nazywa: Szczeniaczek
Sam nie wie, co powinien o nim myśleć. Pierwszy odruch na myśl o Osamu to całkiem zadowolony uśmiech, a w kolejnej chwili - delikatniejszy, bardziej zmartwiony. Ma wobec niego mieszane uczucia; z jednej strony pamięta, że Dazai chciał wykorzystać jego powiązania z mafią, z drugiej jednak czuje z nim pewną więź, która budzi sympatię i współczucie. Chciałby, żeby  był szczęśliwy.W razie chęci ustalenia jakichkolwiek relacji, zapraszam do zerknięcia do poszukiwań albo zagadania do mnie z własnym pomysłem. c:_________________

In his mind, nothing could be more delightful than to live in solitude, and enjoy the spectacle of nature, and sometimes read some book or other.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Kochać trzeba wszystkich, lubić - niekoniecznie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Fasolki wszystkich smaków" - konkurs literacki
» Sala Wejściowa
» Miodowe Królestwo
» Świetlisty Pokój
» Wykres wszystkich imprez mangowych do Września 2014

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Relacje-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.