Share | 

Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next
Admin
Liczba postów : 71
First topic message reminder :

Nieobecności
Tutaj należy zgłaszać wszystkie planowane nieobecności dłuższe niż 3 dni. Przy nieobecnościach bezterminowych należy przekreślić zgłoszenie, kiedy jest nieaktualne. Bezterminowe wygasają po 2 miesiącach bez znaku życia od użytkownika - po tym czasie konto przejdzie do nieaktywnych, co ma na celu utrzymanie ładu na forum.
Osoby planujące dłuższą nieobecność, które zarazem z kimś aktualnie piszą - mam do was prośbę, żebyście omówili z nimi kwestie związane z grą. Na wszelki wypadek.
Kod:
[b]Konta:[/b] Spis kont, których user będzie nieobecny
[b]Termin:[/b] Od kiedy do kiedy gracz będzie nieobecny
[b]Inne:[/b] Nieobowiązkowe. Rzeczy typu powód, uwagi odnośnie pisania w tym czasie itd.

UWAGA! Proszę, nie zgłaszajcie mi nieobecności prywatnie, o ile faktycznie nie macie możliwości wejścia na forum, to sporo ułatwi.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://straydogs.forumpolish.com

AutorWiadomość
Strateg Agencji
Liczba postów : 208
Konta: Dazai, Yoshirou, Stevenson
Termin: Do 12 maja
Inne: Nie będzie to ścisła nieobecność, bo na cb wciąż się będę normalnie pojawiać i w wątkach wymagających szybkiej odpowiedzi postaram się w normalnym tempie pisać - czyt. AU, misja w mafii czy MG. Ale w pozostałych wątkach proszę o wyrozumiałość w kwestii czasu odpisu, bo jednak chciałam się w te ostatnie dni do matury jakoś przygotować, popowtarzać sobie wszystko, zwłaszcza że mam sporo tych egzaminów. Więc za zwiechy przepraszam, ale mogą się pojawiać :I A no i Stevensonem umyślnie nie zaczynam nic nowego, jak i tak mam taką sytuację.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Detektyw
Liczba postów : 27
Motto : "O jacie, ja jeszcze żyje?"
Konta: Jedyne prawdziwe konto.
Termin: Do 17 maja
Inne: MATURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Liczba postów : 128
Motto : - Lubię cię. - A ja lubię kawę i tylko kawę.
Konta: Kyouka Izumi
Termin: Miesiąc, góra dwa
Inne: Kyouce umiera komputer, czeka na pieniądze, by mogła kupić nowy. Mówi, że będzie to miało miejsce za miesiąc lub dwa, także póki co na miesiąc cofam możliwość przejęcia jej konta i zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie.

In his mind, nothing could be more delightful than to live in solitude, and enjoy the spectacle of nature, and sometimes read some book or other.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Nowa w Mafii | Uczennica
Liczba postów : 99
Motto : Once you are real you can't become unreal again. It lasts for always.
Konta: Margery Williams, Jane Austen
Termin: od 30 maja do najprawdopodobniej końca czerwca.
Inne: Większość z was wie, że mam siostrzenicę z wadą serca. Kładą ją do szpitala 30 maja, po ostatniej operacji wiem, że minie sporo czasu nim dojdzie do siebie. Kiedy siostra codziennie będzie ją odwiedzać, ja będę zajmować się młodszym dzieckiem, co bywa dosyć męczące. Oprócz tego dojdzie sporo stresu, bo operacja na otwartym sercu, więc nie wiem, jak będzie wyglądała moja obecność na forum.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Mafii
Liczba postów : 70
Konta: Misuzu, Mariko
Termin: 22.05-27.05
Inne: Wyjazd. Idę się relaksować, lolol. Powysyłam wam kartki. Chyba.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Liczba postów : 5
Motto : Float like a butterfly, sting like a bee.
Konta: Hana
Termin: Od 23.05 do 1.07
Inne: Brak wolnego czasu

The aspects of Evil
'I'm just killing the spiders to save the butterflies'
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Przemytnik broni | Barista
Konta: wszystkie, które mam w profilu.
Termin: podobno zabawy ma być na 3 tygodnie od dziś
Inne: Halo, ja tu będę, ale głównie wieczorami. Ojciec dał mi propozycję pomocy przy pracach remontowych, za które mogę zgarnąć dość ładne pieniądze, toteż jakoś do godziny 17-18 może mnie nie być w wyżej wymienionym terminie. Wieczorami będę normalnie. Mogę lekko zwieszać też z postami, ale postaram się, żeby tak się nie działo. No i raczej nie będę już niczego w tym czasie zaczynać ani jako gracz ani jako MG. W razie pilnych sytuacji, mam cały czas włączone GG... No i będę raz na jakiś czas robić obchód v: Piszę tak na zaś, żeby nikomu się nie wydawało, że skreślam forum i spisuję je na straty~

In his mind, nothing could be more delightful than to live in solitude, and enjoy the spectacle of nature, and sometimes read some book or other.
Powrót do góry Go down
Studentka
Liczba postów : 116
Motto : "Każdy ma trochę miłości w serduszku~"
Konta: Thérèse-Adèle Husson
Termin: 22.06.2017 AD - 26.06.2017 AD
Inne: Wyjazd rekonstrukcyjny. Na wieś. Gdzie na 10000% nie będzie internetu. :P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Przemytnik broni | Barista
Konta: Yuuko, Natsume, Hachi, Akutagawa
Termin: Do końca rozdziału
Inne: Bardziej jest to urlop i zaznaczam, że liczony od chwili, kiedy skończę wątki tymi postaciami. Prowadzę tutaj obecnie siedem wątków (gdzie w jednym mam dwie postacie), jeszcze jeden na innym forum zaraz zaczynam kolejny, trzy jeszcze gdzie indziej + w obcym języku i jakby nie wyrabiam z pisaniem. Mam u nas zaplanowane jeszcze dwa wątki - spotkanie Williama z Chuuyą i Yoshirou z Aleksandrem, także je przeprowadzę. Jeśli nie wyniknie sytuacja, w której ktoś chce grać, a wszyscy są zajęci - żadnych nowych do końca rozdziału (lub do odwołania) nie zaczynam.
Odnośnie poprzedniej nieobecności, nie wiem co z nią. Welp

Powrót do góry Go down
Czlonek Mafii
Liczba postów : 70
Konta: Suzu, Mari
Termin: 1.07-8.07, 29.07-6.08
Inne: ...ciężko chyba nie zauważyć, że ostatnimi czasy mam zapierdol życia, więc tak. Pierwsza nieobecność to... jakieś dwa dni zmęczenia i cztery spływu kajakowego. W namiocie w środku lasu ciężko o prąd, lol. Druga nieobecność to kolejny wyjazd, bo "powinnam pracować nad relacjami z rodziną" czy coś. Wtedy zapewne będę wchodzić na forum, ale wieczorami i dosłownie na chwilę. Te dwa posty, z którymi zalegam od...no, nie oszukujmy się, dłuższego czasu nadrobię jeszcze dzisiaj, z drugą nieobecnością jeszcze się zobaczy jak wyjdzie jeśli chodzi o pisanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Studentka
Liczba postów : 8
Motto : It’s me that’s out of place. And the worst thing is that I feel there’s somewhere I do belong, but I just can’t find it.
Konta: Lisełka Smith
Termin: Prawdopodobnie od jutra do 26-27 lipca
Inne: Wyjeżdżam do Chorwacji (*)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Nieobecności
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-