Share | 

Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3
Admin
Liczba postów : 71
First topic message reminder :

Nieobecności
Tutaj należy zgłaszać wszystkie planowane nieobecności dłuższe niż 3 dni. Przy nieobecnościach bezterminowych należy przekreślić zgłoszenie, kiedy jest nieaktualne. Bezterminowe wygasają po 2 miesiącach bez znaku życia od użytkownika - po tym czasie konto przejdzie do nieaktywnych, co ma na celu utrzymanie ładu na forum.
Osoby planujące dłuższą nieobecność, które zarazem z kimś aktualnie piszą - mam do was prośbę, żebyście omówili z nimi kwestie związane z grą. Na wszelki wypadek.
Kod:
[b]Konta:[/b] Spis kont, których user będzie nieobecny
[b]Termin:[/b] Od kiedy do kiedy gracz będzie nieobecny
[b]Inne:[/b] Nieobowiązkowe. Rzeczy typu powód, uwagi odnośnie pisania w tym czasie itd.

UWAGA! Proszę, nie zgłaszajcie mi nieobecności prywatnie, o ile faktycznie nie macie możliwości wejścia na forum, to sporo ułatwi.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://straydogs.forumpolish.com

AutorWiadomość
Studentka
Liczba postów : 8
Konta: Lisełka Smith
Termin: Prawdopodobnie od jutra do 26-27 lipca
Inne: Wyjeżdżam do Chorwacji (*)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Klubu
Liczba postów : 154
Konta: Cztery rude łajzy i dwa cieniasy.
Termin: 12-16 sierpnia.
Inne: Przybywa Dazai. Będę w stanie ogarniać kwestie organizacyjne czy posiedzieć na chatboxie, ale wieczorami. Postów raczej w tym terminie nie będzie.

U W A G A
Carlo słabo mówi po japońsku. Tekst pisany błędnie oznacza, że chłopak posługuje się japońskim. Poprawny język oznacza mowę po angielsku lub włosku.

aktualna lokalizacjagłos#a67d3d - kolor mg

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zielarz
Liczba postów : 37
Konta: Dazai, Pajac, Robert
Termin: 12-16 sierpnia.
Inne: Wybywam do zagubinowa~ Sytuacja jak u pana wyżej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Czlonek Klubu
Konta: Moje - są w profilu.
Termin: Do końca rozdziału
Inne: Znowu rezygnuję z zaczynania nowych wątków do końca rozdziału, bo rzeczy i powody. W skrócie:
1) Przygotowuję zabawy na Halloween i kilka zleceń.
2) Nadchodzą studia, więc wolę, póki nie przyzwyczaję się do ich formy, nie dowalać sobie więcej rzeczy do pilnowania na głowę.

U W A G A
Carlo słabo mówi po japońsku. Tekst pisany błędnie oznacza, że chłopak posługuje się japońskim. Poprawny język oznacza mowę po angielsku lub włosku.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Mafii
Liczba postów : 70
Konta: Mari, Yoko, Suzu
Termin: 22-29.09
Inne: Wyjazd lol, szpitale nie lubią najwyraźniej mojej rodziny, a jako, że mam wolne, to zostałam zaciągnięta do zajmowania się nimi. Głupio trochę, bo niby już się (chyba) poumawiałam na parę rzeczy, ale siła wyższa raczej. Mogę spróbować dotknąć pisania z telefonu, kartę Yoko zwłaszcza. Chyba, że złapię na chwilę lapka, to może się uda. Jak coś, jest ze mną kontakt.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czarna Jaszczurka
Liczba postów : 85
Konta: Dazai, Yoshirou, Robert, Keishi
Termin: 28-30 września
Inne: Pakowanie się, podróżowanie, przeprowadzka, ogarnianie wszystkiego. Wybywam na drugi koniec Polski i będę nieobecna przynajmniej duchem, a 29 prawdopodobnie ogólnie, chyba że z komórki wejdę, bo mam wieczorno-nocną podróż. Na posty prawie na pewno nie będzie mnie stać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Studentka
Liczba postów : 116
Motto : "Każdy ma trochę miłości w serduszku~"
Konta: Thérèse-Adèle Husson, Johannes Welfmeyer
Termin: 28-30 września
Inne: Festiwal NNW w Gdyni, gdzie będę robić za żołnierza 5. Wileńskiej Brygady AK.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Klubu
Konta: Nikołaj Gogol
Termin: patrz niżej
Inne: Gogol został kanonem (pojawił się w rozdziale 57, jeszcze nieprzetłumaczonym z japońskiego), w związku z czym jako user dotychczasowej postaci póki co decyduję się na pozostawienie tego konta nieaktywnego fabularnie. Postać kanoniczna zapowiada się obiecująco i może postanowię go grać, więc z decyzją poczekam tymczasowo dwa miesiące.

U W A G A

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Nieobecności
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nieobecności
» Nieobecności