Share | 
 

 Wszyscy są wspaniali i wszystkich chcę znać!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Czarna Jaszczurka
Liczba postów : 86
Join date : 15/01/2017
avatar
Aleksandr Wasin - najważniejsza dla pajaca osoba, z którą jest w związku już dobry rok. Chociaż ten nieraz mu zaprzeczał, nadal uważa, że rudzielec jest najfantastyczniejszym człowiekiem, jakiego spotkał. Bardzo go kocha i po prawdzie ten jest jego pierwszą miłością, jako że nigdy wcześniej nie czuł czegoś podobnego do nikogo. Wiele się od niego uczy o różnych uczuciach i wierności, której wcześniej nigdy nie uważał za potrzebną. Od jakiegoś czasu mieszka u niego, co tylko utrwala w nim uczucia do ukochanego.

Chuuya Nakahara - Zwierzchnik w mafii, którego Yoshirou całkiem lubi i dobrze się dogaduje. Jego kapelusz zawsze kojarzy mu się  kapeluszem Alka, więc ma dodatkową rzecz na plus. Nie żeby wiele o mężczyźnie prywatnie wiedział, ale z pewnością uważa go za dobrego przywódcę. Po ostatnich wydarzeniach jest zmartwiony jego sytuacją w mafii - ale skoro ten mówi, że ich nie zdradził, czemu miałby kłamać i wracać?

Akutagawa Ryuunosuke - wściekły pies mafii, jednak pajac nie rozumie całego tego zamieszania wokół chudego, bladego młodzieńca. Nie wątpi, iż ten jest silny, a i nie ma nic przeciwko temu, że stoi wyżej w hierarchii, jednak da się z nim jakoś porozmawiać czasem! Chociaż zwykle jest małomówny, ale to nic, ilość słów wydostająca się z ust pajaca starczy za dwoje lub więcej.

Hansel Riverstone - młody licealista, którego pajac poznał w zoo, przy okazji ucieczki warana z ogrodzenia. Nie ma większych przemyśleń go dotyczących, ale wydawał mu się całkiem w porządku.

William Shakespeare - pan z czaszką, mężczyzna spotkany przypadkowo na misji, pamiętany jako dziwny pan z czaszką. Nie miał okazji wyrobić sobie na jego temat zdania. Nie zna jego imienia, ale zapamiętał twarz.

Edgar Allan Poe - pan z szopem, który podbił serce pajaca - tj. szop, nie pan. Zupełnie nic o nim nie wie, ale zwierzaka zapamiętał bardzo dobrze, gorzej z właścicielem. Nie poznał jego imienia, ale ile osób może mieć szopy?

Mariko Sugiyama - właścicielka cukierni i niezwykle zajmująca osóbka, z którą mógł rozmawiać w tempie 897879 słów na minutę i która nauczyła go robić ptysie, a nawet pomogła mu je wykonać. No i piecze według niego fantastycznie, a przy niej nie jest nudno nigdy, więc chętnie ją jeszcze odwiedzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Wszyscy są wspaniali i wszystkich chcę znać!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Fasolki wszystkich smaków" - konkurs literacki
» I tak wszyscy spłoniecie
» Miodowe Królestwo
» Wykres wszystkich imprez mangowych do Września 2014
» Rozpiska zajęć. Rok szkolny 77/78

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Relacje-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.