Share | 
 

 Dunno

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Liczba postów : 5
Join date : 23/04/2017
Motto : Float like a butterfly, sting like a bee.
avatar
Imię i nazwisko: Hana Ito, aka  白玉 Shirotama, biała kulka <3
Wiek i data urodzenia: 25.03.1996 ~ 21 wiosen
Grupa: Mieszkańcy
Zawód: Wcześniej pracował jako pielęgniarka, na chwilę obecną rozgląda sie za pracą
Ranga: Hulaj dusza piekła nie ma! - Dopóki nie przyjdą rachunki

Charakter: Kuleczke nie można opisać w paru prostych zdaniach, nawet jeśli rozciągnie się jej biografię o parę stron wciąż można przeoczyć niektóre ważne aspekty w jej sposobie bycia lub zachowaniu. Na co dzień sztuczna uprzejmość w stosunku do ludzi oraz zdystanowanie w pierwszych chwilach poznania to nie wszystko co prezentuje sobą. Po mimo tego, że jeszcze Cię niczym nie obraziła, nie możesz być pewny, czy uśmiecha się do Ciebie czy do Twojej tępoty. Posiada silne poczucie sprawiedliwości, co wiąże się z jej częstym ocenianiem ludzi po sposobie bycia i po wyborach jakie dana osoba wykonuje sprawdzając ją na każdym możliwym kroku. Nie ma w zwyczaju ufać nowo poznanym kompanom. Zazwyczaj zachowuje się niczym kameleon, dostosowując się do reszty z sekundy na sekundę przez co trudno powiedzieć kiedy tak naprawdę ukazuje swoje prawdziwe oblicze. Uwielbia zachowywać pozory zimnej i niewzruszonej, tak jakby nic ją nie obchodziło chodź trudno jej wytrwać z ową maską, gdy wszystko co nowe ją interesuję. Nie lubi gdy ktoś ją zaczepia, a gdyby wzrok mógł zabić to pewnie wszyscy którzy raczyli się do niej odezwać gryźliby piach. Czasami można spotkać ją nieobecną , zamyśloną w swoim własnym świecie- wtedy najłatwiej ją rozdrażnić, a że jej duma jest ogromna nie odpuści aż tak łatwo jak mogłoby się zdawać. Teraz, kiedy już poznaliśmy negatywny cechy charakteru Shirotamy czas na drugą stronę medalu, czyli pozostałe pozytywne cechy. Pomimo wielu sprzeciwów ze strony publiczności Hana z natury jest dość miłym i potulnym stworzeniem czerpiącym radość nawet z najmniejszej czynności. Jeśli chce potrafi być miła, jak i okazać szacunek, niestety, nie zawsze jest dla kogo go okazać. Ma w zwyczaju często przebaczać osobom, które ją zraniły, wciąż myśląc, iż zmienią się na lepsze- jest to jej pięta Achillesa. Dodatkowo nie może oprzeć się pokusie aby pomóc istotom w potrzebie, przez co najczęściej ląduje w głębokich tarapatach. Posiada okropne poczucie humoru, jednakże wciąż uwielbia się śmiać jak i dobrze zabawić w odpowiednim towarzystwie. Podsumowując jest to dość niecodzienny charakter, który zmienia się w zależności od czasu, miejsca i osoby. Czyż nie tak powinniśmy traktować wszystkich?

Wygląd: Białe włosy (naturalnie blond) wraz z parą lodowych oczu nigdy nie wróżyły nic nowego, jednakże przy dodaniu do tej mieszanki szerokiego uśmiechu można całkiem nieźle się zdziwić. Panna Ito to dość niewysoka istota mierząca 170 centymetrów oraz ważąca 65 kilogramów. Kuleczka posiada dość smukłą sylwetkę z delikatnymi zaokrągleniami w odpowiednich miejscach, które idealnie podkreślają jej kobiecość pomimo niezbyt wielu walorów, wbrew wszelkim przekorom nie jest „chodzącym szkieletem”. Z pozoru może wydawać się, że ze względu na swoje rozmiary jest stosunkowo słabą kobietą jednakże próba zmierzenia się z nią jest jak nadzieja człowieka na zabicie niedźwiedzia gołymi rękoma- marzenie ściętej głowy. Kremowa skóra idealnie zlewa się wraz z kanarkowymi lokami włosów, które sięgają aż do nerek posiadaczki. Najczęściej są one rzucone luźno na wiatr, lecz czasem są też zebrane w ścisłego kłosa do przytrzymania ich w jednym miejscu. Para przebiegłych, zawsze śledzących oczu najprawdopodobniej swoim lazurytem zwraca na siebie całą uwagę, co zalicza je do rzeczy pierwszoplanowych na jej twarzy, następnie malinowe usta zaś po tym drobny nosek. Zeszłego lata, pod wpływem nagłych doznań zdecydowała się na tatuaż, dokładniej mówiąc pięć motyli, jednakże tak szybko jak ochota odeszła, tak szybko również znienawidziła owe piętno. Na szczęście kolekcja przeróżnych bucików dotrzymuje je towrzystwo w te okropne czasy, kiedy sobie o nim przypomina!

Historia:
Urodzona w Jokohamie, Hana dorastała wśród kochającej rodzinki, jako jedyne dziecko jej rodzice zapewnili, że w każdym aspekcie swojego życia będzie miała wszystkiego pod dostatkiem. Swoje dzieciństwo przeżyła jak każde inne dziecko, ze swoimi wzlotami i upadkami aż w końcu była zmuszona do ucieknięcia z sielanki i podjęcia samodzielnego życia, a gdzie lepiej niż w Tokyo? Tam też podjęła decyzję studiowania na uniwersytecie Tōkai, szkole nauk o zdrowiu, departament pielęgniarstwa i tak o to stała się pełnoprawną pielęgniarką zaś jej rodzice zawiedzeni jej decyzją opuścili Tokyo i osadzili się w Jokohamie. Z umiarem czasu znalazła sobie prace na pół etatu w Szpitalu Tokijskim, jednakże i tym nie nacieszyła sie długo kiedy wiadomość o nagłej śmierci jej rodziców przez wypadek zamochodowy doszła jej uszom. Dostała po nich w spadku dom jak i odszkodowanie za nagłą śmierć co przyczyniło się do decyzji o przeprowadzce. Niestety tak pięknie jak mogło być, popadła w depresję otoczona jedynie wspomieniami jej rodziny i teraz większość piątkowych wieczorów przesiaduje w barach.

Zdolność: Nie dotyczy

Umiejętności:
Posiada prawo jazdy
Potrafi gotować!
W wolnym czasie szkicuje
Nie musze wspominać jej zawodu prawda?

Słabości:
Słaba głowa do alkoholu
Panicznie boi się pająków
Wciąż nie pogodziła sie ze śmiercią swoich rodziców
Często choruje na zapalenie płuc

Ekwipunek:
Komórka, portfel, klucze do domu jak i samochodu oraz paczka żelków.

Inne/ciekawostki:
W wolnym czasie jeździ konno, ba, nawet kupiła sobie kunia, kto ‘bogatemu’ zabroni?
Ćwiczyła kick-boxing w high school.
Czy wspomniałam, że jej Matka pochodzi z Finlandii?

_________________

The aspects of Evil
'I'm just killing the spiders to save the butterflies'
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Przemytnik broni | Barista
Liczba postów : 129
Join date : 11/01/2017
Motto : - Lubię cię. - A ja lubię kawę i tylko kawę.
avatar
Miałem się przyczepić do tej medycyny, to jest jej długości i jeszcze pełnienia zawodu, ale po chwili poczytania, wcale tak wiele nie trzeba, w każdym razie w Japonii. Wspomniałbym coś na temat relacji między pochodzeniem postaci a jej wyglądem, ale to jest raczej coś, czego można się domyślić. 

Brakuje jednej słabości, także dopisz, a poza tym akcept~

_________________

In his mind, nothing could be more delightful than to live in solitude, and enjoy the spectacle of nature, and sometimes read some book or other.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Dunno
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Zaakceptowane-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.