Share | 
 

 Dzieci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Czlonek Mafii
Liczba postów : 71
Join date : 27/11/2016
Age : 20
avatar
George Orwell - O ile na pierwszy rzut oka sam mężczyzna nie był dla niej ani trochę interesujący, okoliczności, w których się poznali nie pozwoliły Misuzu zapomnieć o Angliku, którego zaatakowały ludziki z whiskey. Tak po prostu się nie da. Nie poznała go zbyt dobrze, w końcu to był tylko jeden wieczór, ale wydaje jej się, że gdyby mieli okazję się spotkać, zostaliby przyjaciółmi.
Chuuya Nakahara - Chociaż słyszała o nim wiele, niespecjalnie jest w stanie stwierdzić, co myśli o Nakaharze. Raz wykonali wspólnie zlecenie i współpraca szła im nieźle, ale Misuzu w trakcie pracy stara się nie myśleć o relacjach z innymi, więc Chuuya pozostaje dla niej neutralny.
Hansel Riverstone - Chłopiec, na którego miała okazję wpaść w mieście. Ciężko nazwać to znajomością, ale przynajmniej z widzenia już dzieciaka kojarzy. Matkowałaby mu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Dzieci
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Opuszczony domek na drzewie
» Wizerunki
» Vivian Darkbloom
» Gabinet dyrektora
» 009. Zakładanie rodzin i posiadanie dzieci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Relacje-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.