Share | 
 

 Czaszki. Czaszek wiele

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Informator Klubu
Liczba postów : 113
Join date : 29/01/2017
avatar
Edgar Allan Poe - Dziwny pan z szopem, którego Will spotkał w ogrodach. Wydał mu się ciekawym człowiekiem, jednak ciężko sobie wyrobić opinię o kimś, kogo się widziało raz i to w tak dziwnych okolicznościach.

Osamu Dazai - Detektyw Agencji, który zafascynował Willa podczas wywiadu. Poznał go jako ostrożnego i bardzo uważnego człowieka, którego nie można zlekceważyć. Aktualnie uważa go za drania, który porzucił dziecko.

Yoshiro Fujimoto - Mężczyzna-cyrkowiec, Will uważa go (na skutek swoich błędnych przemyśleń) za policjanta. W jego opinii jest to człowiek odważny, jednak nie ma o nim konkretnego zdania.

Kyouka Izumi - Bardzo małomówna osoba, która wydała się Willowi na swój sposób urocza, jednak nie mógłby nazwać jej choćby znajomą - za mało o niej wie.

Yuuko Tsushima - Młoda dama, którą poznał w parku i której pomaga znaleźć ojca. Wysłał ją do Agencji, sądząc, że jest córką Dazaia. Zakochał się w niej całkowicie i czuje się z nią związany, mimo, że znają się krótko.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Czaszki. Czaszek wiele
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tajemnicze miejsce w Zakazanym Lesie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Relacje-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.