Share | 
 

 Aktywacja/usunięcie/przejęcie konta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Admin
Liczba postów : 71
Join date : 26/09/2016
avatar
Temat ten służy do wszelkich kwestii związanych z kontami na forum i zostanie podzielony na trzy części. 
Pierwsza część dotyczy aktywacji konta, czyli przywrócenia go z grupy Nieaktywnych do pierwotnej, właściwej dla niego. Uwaga - gracz ma tydzień na kontynuowanie gry. Jeżeli nie zacznie w tym czasie żadnego wątku, konto wraca do Nieaktywnych. Aby aktywować konto należy jedynie napisać tutaj, że wyraża się chęć dalszej gry. 

Kolejna część dotyczy kasacji konta (w przypadku kanonów przeniesienia do nieaktywnych, by ktoś mógł je przejąć). Powody są różne, jednak na wypadek, gdyby gracz miał się rozmyślić, usunięcie będzie miało miejsce 3 dni po zostawieniu tu wiadomości. 

Trzecia część tematu dotyczy przejmowania kont kanonów z grupy Nieaktywnych i w przeciwieństwie do poprzednich punktów, tu należy podać maila, jaki ma być przypisany do przejmowanego konta. Następnie administrator zmienia maila w panelu i ustawia nowe hasło, które user oczywiście później może sobie zmienić. Osoby nieposiadające konta na forum mogą pisać tu z konta Wymiany lub napisać na GG Chuuyi. Przejęcie konta nie jest jednoznaczne z przejęciem KP - tą należy napisać samemu od początku. Zgarnia się jednak dotychczasowe przeżycia fabularne postaci. 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://straydogs.forumpolish.com
 
Aktywacja/usunięcie/przejęcie konta
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Złośliwe dziewczę zwane potocznie "młodszą siostrą". Do przejęcia.
» Zmiany stanu konta
» Free to Use - czyli gotowe avatary do przejęcia.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Spis Treści :: Organizacja-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.