Share | 

Polski serwer BSD - Discord

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
Link
Taki mały eksperyment - z discorda korzysta coraz więcej osób, jest często wygodniejszy niż wchodzenie na forum (aplikacja mobilna jest dość wygodna), jednak nie chcę, by absolutnie je zastępował w kwestii chatu, bo ten - jak wiadomo - przymiera z lekka. Nie kryję, że po części ma też posłużyć jako reklama forum - a nuż może się ktoś nowy pojawi? W każdym razie, link nie powinien wygasnąć z tego co wiem. I w ogóle może być fajnie, integracja i te sprawy, w końcu to chat grupowy i daje powiadomienia, także o ile się ich nie wyłączy, to będzie się na bieżąco ze wszystkim. Jak ktoś bardziej ogarnia Discorda i zechce mi pomóc, to nie ma co się wstydzić. c: 
... Jak nie wypali, to trudno, się usunie.

All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Polski serwer BSD - Discord
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Minecraft! Serwer Netherrack.pl