Share | 

Rozdział Trzeci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 454
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
W kwietniu Mafia została okradziona z informacji i wieść ta stosunkowo szybko rozniosła się po Jokohamie dość szybko. Praktycznie wszyscy ludzie mający związek z podziemnym półświatkiem wiedzą o tym i dziwią się, że komukolwiek udało się tego dokonać. Niektórzy mawiają, że złodziejom pomógł ktoś z wewnątrz - kolejni potakują, mówiąc, iż rzekomo był to jeden z najwyżej postawionych ludzi w tamtej organizacji, który postanowił za ogromną sumę pieniędzy wesprzeć Tea Club. Inni natomiast zaprzeczają, twierdząc, że klub ów jest jedynie plotką, a w rzeczywistości nie istnieje. Jeszcze następni twierdzą zaś, że wszystkie inne organizacje działające w mieście, a zwłaszcza te wiodące prym, powinny bacznie chronić wszystkich swoich sekretów, bowiem jeśli Mafię okradziono z taką łatwością, to żadne inne zabezpieczenia nie będą stanowiły dla złodziei problemu. Poszczególne wypowiedzi są mówione w różnym tonie - zawistnym, wystraszonym, podekscytowanym - a niektórzy przewidują, że jest to całkowita cisza przed burzą. 
Burza, w istocie miała nadejść, jednak w sensie bardziej dosłownym. Żadna prognoza pogody, czy to długo czy krótkoterminowa, nie pokazywała, jakoby w mieście miały występować jakieś opady deszczu, a jednak od paru dni Jokohamę nieregularnie zalewały ściany wody lecącej z nieba. Ludzie nie wydawali się tym jednak nadmiernie przejęci - okazjonalnie opady opóźniały komunikację miejską i nieprzyjemnie współgrały z rosnącymi temperaturami, powodując, że w mieście panowała duchota. Były to przez dłuższy czas jedyne zauważalne mankamenty niespodziewanej zmiany pogody, ale taki stan rzeczy również uległ zmianie. Ostatnio miały miejsce również liczne nieprzewidziane sztormy - jeden z nich uderzył w magazyny zagospodarowane przez Mafię, kolejny znacznie nadszarpnął konstrukcję jednego z ważniejszych mostów, zaś inny doprowadził do zalania znacznej części plaż przy okręgu Kanazawa. Ucierpiała również Yokohama Marine Tower, która obecnie jest zamknięta w związku z tym, że szyby i metalowe belki na paru pierwszych piętrach były znacznie naruszone. 
Okres późnej wiosny i lata dla Jokohamy wiąże się z kilkoma wydarzeniami kulturowymi, takimi, jak wizyta cyrku w Minato Mirai, oglądanie świetlików i pokazów z udziałem światła w ogrodach Sankei lub ogólnonarodowy Dzień Morza. W związku z tym ostatnim, który obchodzony jest siedemnastego czerwca, wielu pracodawców oferuje dni wolne, co pozwala ludziom na odwiedzanie tutejszych plaż w ramach odpoczynku od codziennej rutyny związanej z pracą. Losy obchodów święta w tym roku są jednak niewiadome, również z winy wyjątkowo zaskakującej pogody. 

Wskazówki:
1. Rozdział potrwa do końca lipca. 
2. Do 20 czerwca można zaczynać wątki w ogrodach Sankei, dotyczące małego festynu związanego z oglądaniem świetlików. Ograniczenie jednego wątku naraz w tym miejscu nie obowiązuje do tego czasu. 
3. Przez cały rozdział w Minato Mirai można oglądać występy cyrku. Ograniczenie również zniesione.
4. Gdyby ktoś chciał się zająć badaniem tych poniszczonych miejsc, zapraszam na dowolny komunikator, chatbox lub pw, a wszystko zaplanujemy. Z oczywistych przyczyn ograniczam jedynie magazyny mafijne udziałem jedynie członków Mafii. Inne części może badać dosłownie ktokolwiek. 
5. Jakoś miesiąc przed końcem rozdziału zgarnę jedną czy dwie osoby na zlecenie zamykające rozdział. 

W każdym razie, cierpiałem... naprawdę cierpiałem!
I teraz, tutaj uzmysłowiłem sobie, właśnie przy moim biurku,
Uporczywe wpatrywanie się w moje wyciągnięte ręce
To wszystko, co potrafię

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: Chuuya | Alek | Kapturek
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 454
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
Mamy trzy tygodnie do końca rozdziału. Tak w razie czego. c:

W każdym razie, cierpiałem... naprawdę cierpiałem!
I teraz, tutaj uzmysłowiłem sobie, właśnie przy moim biurku,
Uporczywe wpatrywanie się w moje wyciągnięte ręce
To wszystko, co potrafię

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: Chuuya | Alek | Kapturek
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Przemytnik broni | Barista
Liczba postów : 118
Motto : - Lubię cię. - A ja lubię kawę i tylko kawę.
Koniec rozdziału się zbliża, zatem proszę was o kończenie aktualnych wątków. Aktualnie grają:
Dazai, Chuuya, William;
Junichi, Akutagawa, Hirotsu;
Kurt i Lisa;
Natsume i Therese;
Lewis I Yukio;
Misuzu i Yuko.

31. 07. Wejdzie natomiast nowy, będzie to miało miejsce w okolicach godziny 20.

In his mind, nothing could be more delightful than to live in solitude, and enjoy the spectacle of nature, and sometimes read some book or other.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Przemytnik broni | Barista
Liczba postów : 118
Motto : - Lubię cię. - A ja lubię kawę i tylko kawę.
Rozdział uważam za zamknięty. Dziś do godziny 21 pojawi się kolejny.

Odnośnie osób, które wciąż coś piszą, to proszę, by skończyły jak najszybciej. W związku z nieobecnością Lisy, daję jej i Kurtowi dwa tygodnie od dziś na skończenie ich wątków. Pozostałe (magazyny, cosmo world, pub, plaże) są w zasadzie już tylko kwestią dopisania posta zamykającego je.

In his mind, nothing could be more delightful than to live in solitude, and enjoy the spectacle of nature, and sometimes read some book or other.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Rozdział Trzeci
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podręcznik do Zaklęć Złożonych (Rozdział I)
» ROZDZIAŁ III [Intro]
» 002. Rozdział II