Share | 
 

 Władca Czasu Yukio

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Informator Departamentu
Liczba postów : 7
Join date : 31/05/2017
Motto : "Hope is everything you need. Hope is most important thing in the world. Don't lose it"
avatar

Yukio Aki


Identyfikator

» Wiek i Data urodzenia: 17 lat / 10.10.2000r.
» Grupa:Departament
» Zawód: Uczeń
» Ranga: Informator
» Pseudonim: Yuki
» Narodowość: Japończyk

Charakter


Yukio jest osobą o jednym z bardziej nietypowych charakterów. Na lekcjach zawsze jest wzorowym uczniem, który zgłasza się do wszystkiego, testy pisze na sto procent oraz jest praktycznie wzorem do naśladowania. Miły, uprzejmy oraz pozytywny. Do tego z dobrymi manierami. Dzięki temu jest postrzegany niezwykle dobrze. Nie znaczy to oczywiście, że ma jakąś wewnętrzną złą stronę, jakiegoś geniusza zła. Jest po prostu nietypowy. Dlaczego? A mianowicie jest przekonany, że światem próbuje zawładnąć tajemnicza zła organizacja. Sam jest przekonany, że rozmawiał z człowiekiem z przyszłości,
i używając swoich umiejętności musi zapobiec temu co ma się wydarzyć.
Charakteryzuje się nietypowym sposobem myślenia, a także nawykiem do przybierania dziwnych póz oraz rozmawianiem do wyłączonego telefonu. Mimo pozorów jest bardzo inteligentną postacią, z tego powodu również poza wysokimi wynikami w nauce interesuje się nim wiele instytucji. On sam przez swoje marzenia wymierzania sprawiedliwości, a także ratowania świata postanowił dołączyć do Departamentu. Mimo, że jest całkiem popularną osobą wśród równieśników, nie utrzymuje z reguły z nikim jakiś głębszych relacji. Być może dlatego, że na dłuższą metę jest nieco nieznośną osobą. Zdarza się mu być nazbyt dziecinnym. Wie kiedy jednak należy zachować powagę. Jeśli uda mu się znaleźć przyjaciela to dba o niego jak o oczko w głowie. Jest marzycielem oraz człowiekiem, który żyje raczej w innym świecie niż zwykli śmiertelnicy. Można zresztą samemu dojść szybko do tego wniosku. Przebywanie z nim niesie z sobą bardzo dziwne uczucie. Wydaje się niemal jakby Yukiego tak naprawdę obok nie było. Chłopak zdaje się traktować wszystko jakby tak naprawdę nie dotyczyły niego. Kiedy idzie o głebsze sprawy czy bezpośrednio dotyczące jego przeważnie szybko je wymija kierując rozmowe na inne tory. Robi to tak dobrze, że dopiero po chwili się można zorientować o fakcie.

Wygląd

Wygląd równiez ma chłopak nietypowy. Zawdzięcza go prawdopodobnie swojej matce, która pochodzi spoza Japonii. Nie widać po nim zbyt dużego śladu japońskości. Blada cera, blond włosy oraz zielonkawe oczy. Nie jest też zbyt niski, więc raczej trudno na pierwszy rzut oka poznać jego prawdziwej narodowości. Nie jest jakoś specjalnie dobrze zbudowany. Jest nawet nieco za szczupły, choć lubi sobie pojeść. Ma dosyć długie ręce jak i nogi zresztą też. W sumie po patyczaku można się było tego spodziewać. Do szkoły ubiera swój mundurek schludnie, poza nią chodzi zwykle w niebieskiej koszulce w czarne pasy, oraz jeansach. Wzrostem osiąga aż 167 cm! Niesamowite prawda?
Na szyi nosi wtedy wisiorek z kryształem.

Historia

Chłopak jednak nad wyraz młody, nie ma za sobą więc jeszcze za wiele historii. Urodził się w Yokohamie jako syn szefa NPA (National Police Agency), głównego komisarza oraz detektywa Sasamone Akiego. Swe wczesne lata spędzał mając średni kontakt z ojcem. Często był on bardzo zajęty. Na szczęście matka oraz młodsza siostra były dla niego ciepłe oraz pomagały mu w razie problemów. On sam dzięki zdolnościom do nauki szybko awansował na miano najlepszego ucznia w Yokohamie, a wkrótce dzięki licznym konkursowym i maksymalnej licznie punktów na testach zgarnął tytuł najlepszego ucznia w prowincji Kantō.
Dzięki dużej inteligencji jak i umiejętnościom interpersonalnych zdarzyło mu się nawet kilkukrotnie pomagać ojcu w pracy.  

Zdolność - Grobowiec Świetlików


Zdolność dzięki, której użytkownik może kontrolować światło. Może oświetlać pomieszczenia światłem bijącym z całego ciała czy jednej jego części. Może użyć silnego światła do oślepienia wroga. Ostatnią możliwością używania mocy to tworzenie świetlnych świetlików będących silnym skondensowanym światłem, które po dotknięciu zapala natychmiastowo. 1 post użycia / 2 odpoczynku w razie manipulowania światłem. 3 posty użycia/ 5 odpoczynku w razie użytkowania świetlików.


Umiejętności


- Dedukcja - Chyba nie trzeba tłumaczyć. Chłopak ma dobrą zdolność dedukowania i wyciągania wnioków z faktów. Główną jego specjalizacją jest  przy tym rozumowanie abdukcyjne.

- Walka wręcz - Nie jest mistrzem 8 stopnia w niczym. Potrafi jednak całkiem dobrze walczyć wręcz. Sam stosuje styl walki capoiere, jednak modyfikuje ją nieco na swój sposób.

- Fotografia - Specjalista w fotografowaniu pod każdym możliwym kątem. No może nie aż tak jakoś niesamowicie bardzo się na tym zna, ale ma nie mały talent fotograficzny. Przydaje mu się podczas robienia różnych fotek, nie zawsze w legalnych miejscach i nie do końca w legalny sposób.

Słabości


- Jest hazardzistą.

- Boi się KOTÓW. Ailurofobia.

- Arachnofobia.

- Ma słaby system odpornościowy i jest bardzo chorowity.

Ekwipunek

Telefon, pamiętnik, dwa długopisy,  aparat fotograficzny, PSP VITA, pionek lotosu do Pai-Sho.

Inne/ciekawostki


- Uwielbia robić sobie żarty z ludzi.

- Jego dzieciństwo było najbardziej normalny jak można sobie wyobrazić.

- Ma młodszą siostrę.

- Jego ojciec jest komisarzem oraz naczelnym szefem Japońskiej NPA (National Police Agency)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Join date : 26/09/2016
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
avatar
Akcept.
Postać w wieku młodszym niż dozwolony dla departamentu, ponieważ użytkownik odnalazł osobę, która będzie mentorem postaci i będzie piastować nad nim pieczę.

_________________


All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Władca Czasu Yukio
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Witajcie przybysze, co przekraczacie wrota czasu~
» Pustynia Czasu
» Helen Favley i (od jakiegoś czasu) Alois Owen

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Zaakceptowane-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.