Share | 
 

 Zerkając na świat przez przezroczysty obiektyw~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Fotograf
Liczba postów : 9
Join date : 31/05/2017
Motto : We wszystkim da się dostrzec piękno.
avatar


21 Lat (27.01.1996)| Obdarzeni | Fotograf  

Charakter:

Toż to obrońca sprawiedliwości czystej krwi! Jego celem jest zlikwidować zło tego świata. Gdy tylko dojrzy kogoś w potrzebie zaraz pośpieszy na ratunek, niestety zdarza się, że nie zważa na dalsze konsekwencje. Choć przemyt to w jego oczach również wielka zbrodnia, to Lewis najbardziej nie może znieść znęcania się, przemocy oraz morderstwa. Nienawidzi jak wciągani są niewinni ludzie w błędne uczynki innych, dlatego takich będzie chronił za wszelką cenę. Dla niego największą wartość ma ludzka egzystencja, toteż praktycznie zawsze szuka rozwiązania, które da radę wyprowadzić wszystkich przyjaciół, oraz wrogów, żywych. Gardzi osobami, które pragną targnąć się na własne życie, nigdy nie dopuści, aby coś takiego stało się przed jego własnymi oczami.
Lewis ma bardzo rozległe pojęcie piękna, zachwyca się praktycznie wszystkim, co stanie mu na drodze, wiele umieszczając na swoich fotografiach. Czy to fauna, czy flora, dziwne sceny z życia, czy zwykli ludzie. Nasz bohater jednakże nigdy nie zrobi zdjęcia bez czyjegoś, wcześniejszego pozwolenia, nie lubi ujęć z ukrycia.
Carroll to jest wieczne pogodna i życzliwa postać. Czasem z początku może wydać się lekko chłodny, w końcu zawsze trzyma pewien dystans do nieznanych wcześniej ludzi, jednakże jego nastawienie zmienia się bardzo szybko. Lewis właściwie kocha poznawać nowe osoby, prowadząc z nimi przeróżne konwersacje, przy czym jest bardzo otwarty. Lubi często rzucić jakimś żartem, czy sarkazmem, aby tylko rozładować atmosferę. Nienawidzi sytuacji, gdzie wszyscy są spięci, czy pełnej niezręcznej ciszy. Póki nie ma prawdziwego niebezpieczeństwa wielu ludzi może posądzić go, że tak naprawdę nie bierze niczego na poważnie, w rzeczywistości jednak prawda jest inna. Nasz bohater nie spocznie, póki nie wykona powierzonego mu zadania, lub postawionego sobie celu, zwłaszcza, gdy robi coś dla innej osoby. Uważa on po prostu, że nie ma co być markotnym przez całe życie, zapominając o naprawdę ważnych rzeczach.
Wlezie we wszystko, co wydaje się ciekawe, u niego nie ma czegoś takiego jak nuda. Niestety takie postępowanie potrafi często wpakować go w kłopoty. Jest osobą, którą piekielnie trudno zranić, albo zdenerwować, prawdopodobnie wyśmieje wszystko, co mu powiedziałeś, albo uda, że nie zauważył. Jeśli faktycznie udało ci się go wyprowadzić z równowagi, to prawdopodobnie nie skończy się to dla ciebie zbyt dobrze, choć możesz być pewien, że obejdzie się bez niepotrzebnego przelewu krwi, czy ran. Wydaje się rozumieć uczucia innych często bardziej niż swoje, najchętniej pomógłby każdemu, komu tylko może. Możesz mieć pewność, że ten osobnik nigdy cię nie zdradzi, a polegać na nim możesz z całą pewnością. Lewis bardzo chciałby stać się silniejszy, aby w większym stopniu móc stawiać na umiejętności, niźli szczęście.
Carroll nienawidzi historii o duchach, w które szczerze wierzy, i boi się ich jak niczego innego. Największym koszmarem byłoby zadanie polegające na infiltracji jakiegoś, podobno nawiedzonego miejsca. Nie lubi durnych pomysłów o opowiadaniu strasznych historii na spotkaniach towarzyskich.
Można też wspomnieć, że ze wszystkim wiąże ten młodzieniec wiele wspomnień, toteż bardzo sentymentalnie podchodzi do przedmiotów i miejsc. Nie potrafi często nic wyrzucić, dlatego jego dom robi się powoli bardzo zagracony.

Wygląd:

Jest to wysokie młodzieniec, mierzący około 180 cm. Jego sylwetka jest raczej szczupła, jednakże nie można rzec, że całkowicie pozbawiona jakiegokolwiek umięśnienia, w końcu był czas w jego życia, gdy zawzięcie trenował Karate, jako wybraną sztukę walki. Trzeba jednak wspomnieć, że nigdy nie należał do najsilniejszych w grupie. Można powiedzieć, że jego większym atrybutem jest zwinność, niźli siła, ale najważniejsze, że posiada technikę. Jego skóra jest jasna i pozbawiona jakichkolwiek zmarszczek, w końcu mamy do czynienia z człowiekiem w kwiecie swojego wieku.
Jego twarz jest wiecznie pogodna, a świat obserwuje para jasno-brązowych oczu. Lekko przyczesane, złotawe włosy opadają luźno na czoło. Choć rysy jego twarzy są japońskie, to barwa jego włosów sprawia, że wygląda, jakby pochodził z zagranicy, cóż nie jest w żadnym wypadku prawdą. Odziedziczył jednak swą urodę po ojcu, który faktycznie przybył tutaj z innego kraju.
Jeśli chodzi o jego strój, to nasz bohater ma zdecydowanie specyficzne poczucie stylu. Lubi być ubrany elegancko, toteż przeważnie ujrzymy go w zadbanym garniturku i krawacie. Jeśli nie jest za gorąco narzuca na siebie również obszerny, jasny płaszczyk, którego używa jednakże jako pelerynkę bardziej, niźli odzienie. Bo po co komu kiedykolwiek były rękawy, nie? Jego płaszczyk ma bardzo puchaty kapturek, w który nasz bohater kocha się wtulać, gdy jest zimno. Jest tak przyjaźnie. Często nosi na szyi aparat fotograficzny, nigdy nie przepuszcza okazji do zrobienia dobrego zdjęcia.
Historia:

Lewis już jako dziecko bardzo mocno trzymał się ustalonych przez siebie zasad, które dotyczyły głównie sprawiedliwości i dobrego życia na tym świecie. Niestety to nie rodzice dali mu przykład, za którym mógłby podążać. Właściwie to większość życia spędził ze swoim ojcem, swoją matkę pamiętał lekko, ponieważ już podczas jego pierwszych lat na tym świecie rozwiodła się z mężem i wyprowadziła z domu. Ojciec za to zamieszany był w jakieś mafie, tudzież inne, nielegalne działalności, jednakże większość była tylko domniemana, ponieważ rzadko bywał w domu i mało mówił swojemu synowi. Zdarzyło się jednak, że gdy Carroll przebywał w biurze swojego ojca, udało mu się znaleźć prawdziwą broń w jednej z wyższych szuflad, abo inne, dziwne rzeczy. Jak był młodszy, to widywał go czasem z podejrzanymi ludźmi...
Lewis nigdy nie respektował swojego rodziciela, nie mając zamiaru stać się takim jak on. Nie mógł jednakże wypomnieć mu, że złym był ojcem, gdyż zapewniał swojemu synowi wszystkiego, czego było trzeba. Miał sporo pieniędzy, toteż spokojnie opłacił również porządną edukację Carrolla, nigdy nie życzył w końcu, aby ten wyrósł na spaczoną lub tępą istotę.
Zamiłowanie do fotografii rozwinęło się u niego równie prędko, jak pragnienie niesienia sprawiedliwości całemu światu. Swoje pierwsze zdjęcia robił swoim telefonem, aż w końcu na swoje 12 urodziny zakupił sobie porządny aparat. Odtąd nie lubił się z nim rozstawać, bardzo często nosił go na szyi. Koniec końców z tej pasji narodził się jego przyszły zawód, gdyż nie dużo czasu minęło, zanim ze swoich zdjęć zaczął czerpać zyski.
Również około tamtego wieku chłopak postanowił podszkolić się lekko w walce. Miał dość patrzenia się tylko i wyłącznie jak ludzie znęcają się nad innymi, a bez żadnych umiejętności mógł jedynie grać kozaka, zważając na to, że nigdy nie wyróżniał się zbytnią siłą, toteż zgrywanie bohatera czasem kończyło się naprawdę nieprzyjemnie. Wybrał karate, ponieważ wydawało mu się, że mógłby tam dobrze wyćwiczyć mocne uderzenia, siłę i wytrzymałość. Tam również odkrył swoją zadziwiającą umiejętność, która przez sekundę dała wrażenie całkowitego zwolnienia czasu w jego oczach, co pozwoliło mu wygrać jedną z trudniejszych walk. Zupełnie nie rozumiał tego, co się wtedy stało, więc wolał nikomu tego nie wspominać. Dużo czasu mu zajęło rozpracowanie jak właściwie jego umiejętność naprawdę działa.
Koniec końców, udało mu się zdobyć czarny pas w karate, skończył na pierwszym danie swoje regularne zajęcia, czasem jednakże wciąż trenuje w samotności. W wieku 18 lat wyprowadził się z domu, a swoją przyszłość zawiązał z fotografią. Jednakże wciąż odgrywa bohatera, gdy tylko nadarzy się taka okazja.

Zdolność:

Spóźniony Królik - Umiejętność, która pozwala naszemu bohaterowi przyspieszyć swoje ruchy dwukrotnie, co co wzbudza w jego oczach efekt spowolnienia czasu. Efekt trwa około 5 sekund. Zdolność afektuje również przedmioty w jego posiadaniu, dlatego jego pistolet powiedzmy strzeliłby dwa razy prędzej, niźli normalnie. Umiejętność ta jest jednak bardzo męcząca, toteż Lewis używa jej jedynie w ostateczności, gdyż zużywa ona bardzo dużo energii, zmuszając do odpoczynku. Choć czasem używa jej do lepszego uchwycenia kadru w aparacie...
Umiejętności:
- Oczywiście młodzieniec ma smykałkę do fotografii. Uwiecznia w swym aparacie wszystko, co w jego opinii posiada choć odrobinę piękna.
- Lewis posiada sokoli wzrok, potrafi dostrzec przedmioty naprawdę z dalekiej odległości, ze szczegółami. Niezwykle pomaga mu to przy robieniu zdjęć.
- Posiada czarny pas w karate, co oznacza, że odznacza się niejakimi umiejętnościami walki, jednakże jego atrybutem jest zręczność.
- Ma bardzo dobrego cela, głównie przez jego bystry wzrok.

Słabości:
- Może posiada technikę, ale niestety jego siła pozostawia wiele do życzenia.
- Boi się duchów, oraz świadomości, że ktoś może zginąć na jego oczach.
- Praktycznie nigdy nie odmówi na miłą prośbę, albo błaganie... to niestety też jest słabość.
- Bardzo przywiązuje się do rzeczy materialnych.
- Nie jest obeznany jeszcze z żadnym rodzajem broni... jeszcze.

Ekwipunek:
- Aparat na szyi
- Telefon komórkowy
- Złoty zegarek w kieszeni


Inne/ciekawostki:
- Posiada dwa zwierzątka domowe: Białego króliczka - Brayana, oraz Jasnego kotka - Pogo.
- Jest osobą praworęczną.
- Jego znakiem zodiaku jest Lew.
- Jego ukochanym zwierzątkiem jest królik.
- Wciąż nie wie czym jest jego zdolność i nie spotkał się z osobą, która byłaby podobnym przypadkiem.
- Chciałby nauczyć się korzystać z jakiejś broni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Przemytnik broni | Barista
Liczba postów : 129
Join date : 11/01/2017
Motto : - Lubię cię. - A ja lubię kawę i tylko kawę.
avatar
Akcept!
Zdolność proponuję ograniczyć póki co jednym użyciem na trzy posty, skoro ma być to ostateczność i używana na krótką chwilę. Zawsze można potem poszerzać.~ I w dwóch miejscach w charakterze masz "póki" przez "u", ale to nie jest coś, o co warto gnębić brakiem akcepta, także po prostu tam zerknij, a ja koloruję.

_________________

In his mind, nothing could be more delightful than to live in solitude, and enjoy the spectacle of nature, and sometimes read some book or other.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Zerkając na świat przez przezroczysty obiektyw~
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Eliksiry [Informacja i Spis]
» Postacie prowadzone przez MG
» Pokręcony świat Charliego
» Gwiezdne Duchy
» Dur-Shurrikun

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Zaakceptowane-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.