Share | 
 

 Nothing in life is fair

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Liczba postów : 12
Join date : 29/05/2017

Imię i nazwisko:
Ryūrō Hirotsu

Wiek i data urodzenia:
50 lat, urodzony 15 lipca 1966 roku

Grupa:
Mafia

Zawód:
Przywódca Czarnej Jaszczurki

Charakter:
Pierwsza rzecz, którą można by powiedzieć o Ryūrō, to że jest statecznym mężczyzną w średnim wieku, zachowujący się adekwatnie do przeżytych lat. Zawsze wyprostowany, patrzący na innych spod często przymrużonych powiek, jednak spokojny i umiejący się zachować jak dżentelmen nie wydaje się nikim specjalnym. Owa uprzejmość tyczy się zarówno współpracowników, osób mu obcych, jak i wrogów, którym mimo wszystko umie okazać szacunek. Jedyne co może to naruszać to nieco lekceważący stosunek do osób młodych, bo to właśnie młodości przypisuje różne wady jak lekkomyślność czy porywczość, ale także i mocno przez niego krytykowaną opieszałość. Sam w przeszłości był zawziętą osobą, dlatego nie lubi patrzeć, jak inni powtarzają ten sam błąd, którego on sam nie chce już popełnić. Przez to pełni nieraz rolę dziadka-mentora, chcąc przedstawić ludziom ich błędne postępowania, nawet jeśli w głębi ducha wie, że uczyć się można jedynie na popełnionych przez siebie samego błędach. Owo doświadczenie sprawia też, że wie, jak zarządzać grupą i sprawdza się dość dobrze w roli dowódcy.
Hirotsu to jednak nie tylko dobry dziadek dający lizaki za zasługi. Nie bez powodu jest przywódcą bojówki Portowej Mafii. Pod ową uprzejmością kryje się chłodny zdrowy rozsądek oraz pewna bezwzględność, którą umie okazać, również bez względu na to, czy zwraca się do sojusznika, czy wroga. Traktuje swoją pracę jak każdą inną i jest zadowolony, gdy dobrze idzie, kiedy nie ma w swoich ludziach za dużych ofiar, chociaż wie, że powinien się ich spodziewać. Nie ma jednak oporów przed pozbywaniem się przeciwników, choć nie lub marnotrawstwa i zabijania bez żadnego celu. Jednak mimo wszystko troszczy się o swoich ludzi, czy to poddanych, czy przełożonych (co ukazane jest, kiedy wraz z Jaszczurką przybywa na pomoc Higuchi). W jakiś sposób łączy owe pozornie sprzeczne cechy charakteru - uprzejmość, bezwzględność, surowość i wyrozumiałość dla przełożonych - tworząc z tej mieszanki dobrego członka mafii.
Prywatnie mężczyzna należy do raczej skrytych osób - rzadko się odzywa, jak już to czyni, raczej się nie waha, dokładnie wie, co myśli o danej sytuacji. Generalnie jednak pozostaje milczkiem, zostawiającym swoje zdanie dla siebie, nie dzieli się nim z innymi. Wpływa na to między innymi fakt, że nie ma prawdziwie zaufanej osoby, rzadko dopuszczając do siebie kogoś na płaszczyźnie prywatnej. Jest pewny siebie, czasem aż przesadnie, co nieraz prowadzi do arogancji i niedoceniania przeciwnika, jak w trakcie ataku na Agencję, kiedy to jego oddział został pokonany przez jego mylne przekonanie, że nie napotkają właściwie żadnego oporu. Mimo to potrafi wyciągać wnioski ze swoich porażek i nie powtarzać dwa razy tego samego błędu. W końcu na tym polega doświadczenie życiowe, którym ten tak się chlubi.

Wygląd:
Na pierwszy rzut oka Hirotsu wygląda jak zwykły starszy pan, może nadzwyczaj elegancki, nieco jakby wyjęty z innej epoki. W końcu ówcześnie niewiele osób nosi monokle, u niego zaś zawsze można takowy na prawym oku znaleźć. Strój zresztą również jest szykowny w swej prostocie. Na dość luźną białą koszulę bez zbędnych ozdób, związaną pod szyją niewielką muszką, zarzuca długi, czarny płaszcz, zostawiając go jednak niezapięty. Na jego wierzch, na ramiona zarzuca jasnobrązowy szal, który opada mu aż do kolan. Spodnie zaś są zupełnie zwyczajne - eleganckie, czarne i proste, na pierwszy rzut oka widać, że dobrze skrojone, z dopasowanymi do nich butami. Dodatkiem do jego garderoby są noszone zawsze białe rękawiczki z delikatnego, miękkiego materiału.
Z całym tym dość wytwornym ubiorem komponuje się pociągła twarz, na której praktycznie zawsze gości spokój i opanowanie. Widać po nim jego lata, zmarszczki przy oczach, ustach i na czole goszczą tam już na stałe, niejaki znak, ile przeżył. Szare oczy bystro patrzą spod często zmarszczonych brwi uważnym spojrzeniem potrafiącym szybko oceniać czy ludzi, czy sytuację. Prosty nos i wąskie usta nie wyróżniają się niczym, jednak nadają twarzy wyrazu surowości. Ponadto Ryūrō utrzymuje zadbany zarost w postaci niewielkich wąsików oraz szpiczastej bródki. Włosy sięgające połowy szyi praktycznie zawsze zaczesuje do tyłu, odsłaniając czoło i zakładając je za uszy. Jeśli zaś rzecz tyczy się jego postury, najlepiej określa ją przymiotnik “żylasty” - mimo że nie jest już w kwiecie wieku, aktywny tryb życia sprawia, że ma jeszcze dość dobrą formę, choć rzecz jasna czasem lata dają mu się we znaki. Nie należy ani do niskich, ani przesadnie wysokich osób, choć ze swoimi 178 centymetrami wzrostu jest powyżej średniej krajowej.

Zdolność specjalna:
Opadająca Kamelia - wszystko, czego dotknie Hirotsu, może odepchnąć z porażającą siłą. Zdolny jest do zatrzymania i zgięcia w ten sposób stalowych rur czy drzwi. Jeśli Zdolność użyta zostanie na człowieku, może zarówno odrzucić osobę, jak i połamać jej kości.

Umiejętności:
+ Umiejętnie włada bronią palną.
+ Zawsze opanowany, nie daje się ponieść emocjom, nie można go też nazwać lekkomyślnym, twierdząc, że to cecha młodych.
+ Bierze swoją pracę bardzo na poważnie, nie toleruje opieszałości czy złego prowadzenia się, stawiając obowiązek na pierwszym miejscu.
+ Dobrze zna język niemiecki oraz pobieżnie angielski.

Słabości:
- Jako indywidualista nie czuje się dobrze wśród ludzi i słabo sobie nimi radzi w normalnych relacjach, więc wiedzie los samotnika i rzadko ufa komuś na tyle, by podzielić się swoimi myślami.
- Papierosy nie wpływają dobrze na jego zdrowie, zdarza mu się mieć przez to napady kaszlu, który trudno mu zwalczać.
- Jego duma prowadzi nieraz do zbytniej pewności siebie i niedoceniania przeciwnika.
- Wiek też robi swoje i nie jest już tak sprawny jak był w kwiecie wieku.

Przedmioty:
* komórka
* portfel
* paczka papierosów
* zegarek na łańcuszku
* pistolet

Ciekawostki:
& Często można go dostrzec z papierosem w dłoni.
& Lubi i docenia sztukę wysoką - uważa, że zrozumienie obrazów wymaga czasu i wieku.
& Jest jednym z najstarszych członków mafii, działającym w niej jeszcze za czasów poprzedniego szefa.
& Lubi eleganckie stroje i choć sam sądzi, że kapelusz mu nie pasuje, to jest jedną z osób aprobujących gust Chuuyi co do okrycia głowy tegoż.
& Autor studiował germanistykę - stąd  znajomość niemieckiego postaci.
& Prawdziwe imię autora to Naoto.
& Pisarz umarł na zawał serca.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Join date : 26/09/2016
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
avatar
W sumie nie pozostaje mi nic poza akceptem. Myślę, że przy tej Zdolności najlepsze ograniczenie to post używania i dwa kolejne przerwy, zwłaszcza biorąc pod uwagę wiek, doświadczenie postaci i siłę tej Zdolności.

_________________


All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Nothing in life is fair
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Spis Magii (forumowy)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Offtop :: Archiwum-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.