Share | 
 

 Znam wszystkich, ale niektórych bardziej

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strateg Agencji
Liczba postów : 209
Join date : 28/10/2016
Motto : Have a pure, cheerful and energetic suicide~
avatar
Chuuya Nakahara - osoba najbliższa Osamu, jego wieloletni przyjaciel i partner z mafii, któremu nieraz powierzał swoje życie i vice versa, którego nieraz umyślnie ranił, chcąc go od siebie odsunąć a nawet zdradził, odchodząc z mafii. Po latach ich relacje ponownie się ociepliły i choć przekomarzanki nadal są na porządku dziennym, to Dazai wciąż uważa go za partnera oraz przyznał się przed sobą i nim, że czuje do niego również miłość, choć ciężko mu to uczucie zdefiniować. Jedyna osoba, przed którą odważa się pokazywać swoją prawdziwą twarz.

Ryuunosuke Akutagawa - były podwładny i uczeń Dazaia, którego ten doprowadzał na skraj wytrzymałości fizycznej i psychicznej, przekonując, że tylko jak stanie się silny, będzie użyteczny i tylko życie silnych ma jakąś wartość, a dla słabych nie ma miejsca w mafii. Po latach obwinia się za skrzywdzenie w ten sposób młodzieńca, chce jakoś to naprawić, jednak jednocześnie chce wyciągnąć z niego jak najwięcej, widząc w nim wielki potencjał.

William Shakespeare - dziennikarz, który przeprowadzał z Dazaiem wywiad o Agencji. Osamu ma podejrzenia, że kryło się za tym dużo więcej, jednak plany sprawdzenia tego wciąż są w... planach na przyszłość. Samego Williama uważa za kompetentną osobę, która jednak nie pokazała wiele ze swojego oblicza.

Kyouka Izumi - młody nabytek Agencji, wyrwana z mafii, chcąc oderwać się od zabijania tam. Poniekąd przypomina Dazaiowi o sobie, jako że on również od małego był wychowywany w mafii i chce dać jej możliwość innego życia. Nie jest z nią jednak bardzo blisko, jak na przykład Atsushi.

Ryuurou Hirotsu - szanowany przez Dazaia członek mafii, któremu ufa na tyle, by czasem wpleść go w swoje plany i poprosić o przysługę, jak przy przekazaniu Higuchi informacji w czasie walki z Gildią. Uważa go za osobę doświadczoną i rozsądną.

Aleksandr Wasin - mężczyzna, który mocno Osamu zaskoczył, bardzo trafnie odgadując emocje, które w nim siedzą. Nie wie za bardzo, co o nim myśleć - wyczuł w nim bratnią duszę, a jednocześnie chciał wykorzystać jego uczucie do światka wydarzenia obciążającego Chuuyę, co po rozmowie wywołało w nim wyrzuty sumienia. Ale wydaje mu się, że ten skłonny jest mu wybaczyć...

Jun'ichi Watanabe - relacja jak złapię usera i z nim ustalę.

Kouyou Ozaki - relacja po uzgodnieniu z userką.


Relacje z postaciami kanonicznymi lub z Agencji piszę po pojawieniu się takiej postaci na forum.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Znam wszystkich, ale niektórych bardziej
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Fasolki wszystkich smaków" - konkurs literacki
» Miodowe Królestwo
» Wykres wszystkich imprez mangowych do Września 2014
» Rozpiska zajęć. Rok szkolny 77/78
» Z dna Piekieł tu przybył,

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Relacje-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.