Share | 

Integracje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
Wczoraj z Junem, Hanselem i Dazaiem oglądaliśmy razem bajki siedząc przy tym na chatboxie; wtedy też padła idea, byśmy organizowali takie rzeczy częściej. Padła również propozycja, byśmy na takie oglądanie byli nastawieni co piątek w godzinach wieczornych. Nie musi być to obowiązkowe, nie musi dziać się konkretnie tego dnia - może w dowolny inny, może w innych godzinach. Ot, byleby byli chętni!
...
...
...
No, ale przecież bajki to nie jedyny sposób na wspólne zabawy. Znacie jakieś gry, które można ogrywać grupowo? Cokolwiek innego? Ten temat służy do proponowania takich rzeczy.

Także zacznę od tego, od czego zacząłem temat. Wczoraj wyglądało to tak, że w okolicach 20-21 zaczęliśmy oglądać i po każdym filmie wybieraliśmy kolejny. W ten sposób obejrzeliśmy trzy. I co z tym zrobić? Po prostu napisz, że chcesz brać w tym udział. c: wtedy ktoś z obecnych cię zawoła.

Z naprawdę niewymagających od sprzętu rzeczy, mogę zaproponować jeszcze granie na kurniku. Gdyby ktoś nie znał, to jest to po prostu strona, na której można grać online w gry planszowe takie, jak na przykład chińczyk. Z kilkoma osobami już się w to bawiliśmy i było fajnie, także czemu nie spróbować znowu? :> Tu też wystarczy po prostu dać znać, że jakby co, to można was wołać~

All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Detektyw
Liczba postów : 28
Motto : "O jacie, ja jeszcze żyje?"
Okeeej, to ja mam kilka propozycji! Po pierwsze odnośnie gier online: "Town of Salem" oraz 'Card Against Humanity" szczególnie że da się tworzyć własne talie, można taką forumową wersję zrobić. Poza tym może zrobilibyśmy temat na podanie jakie posiadamy możliwości grania? Np: PC/X-box/Play Station i spis najczęściej granych gier z multi? Wtedy byśmy mogli się ustawiać na jakieś wspólne granie. Poza tym proponuje wprowadzić eventy offtopowe! Wiecie jakieś fajne rozgrywki w alternatywnym świecie, ale obecnymi postacimi. Może to być wszystko! Zombie, szkolny symulator randek, czy też kiilling game polegający na grze w stylu mafia, gdzie jest jeden osobnik co zabija a reszta ma zgadnąć kto jest tym zabójcą.

Liczba postów : 472
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
'Card Against Humanity" szczególnie że da się tworzyć własne talie, można taką forumową wersję zrobić.
^^^^ Zróbmy forumową talię, pls. To brzmi 12/10

Poza tym może zrobilibyśmy temat na podanie jakie posiadamy możliwości grania? Np: PC/X-box/Play Station i spis najczęściej granych gier z multi? Wtedy byśmy mogli się ustawiać na jakieś wspólne granie.
To można w sumie i w tym temacie uwzględnić, tj mogę edytować pierwszego posta o kolejne gry, pod którymi byłaby lista osób, które grają albo mogłyby grać. Wiem, że przynajmniej dwie osoby grały w Lola. Pewnie ktoś grający w overwatcha też by się znalazł, bo to popularne. Albo w CSa. Moglibyśmy też spróbować zagrać w Garry's Moda kiedyś. Na Steamie za 5$ i ma sporo modyfikacji jak hide and seek, prop hunt i oparty na pastach o SCP. Ogólnie jest cały workshop do tego i sporo można zrobić. Z mniejszych produkcji, ale i tak ciekawych, jest ultimate chicken horse, gdzie gracze budują planszę do platformówki i na niej grają. Wada jest taka, że w UCH można mieć tylko czterech graczy. W każdym razie można wtedy zrobić użytek z forumowego discorda przy grach bez voicechatu.
Z podanych, co do Lola, CSa i overwatcha, niestety odpadam, bo mam zbyt średniowieczny sprzęt. Pozostałe dwie - musiałbym sprawdzić, czy mi pójdą. Ale że Gmod jest raczej wiekowy, to podejrzewam, że prędzej mi pójdzie. I nie umrę, jak ktoś będzie grał beze mnie xD

Poza tym proponuje wprowadzić eventy offtopowe!
To jest prowadzone i jutro postaram się otworzyć zapisy do kolejnego. Ale możemy wrócić do formuły eventów na chatboxie, bo są krótsze i wymagają po prostu szybkich reakcji. Ostatni trochę nie wypalił, ale nie szkodzi spróbować znowu!

All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Strateg Agencji
Liczba postów : 209
Motto : Have a pure, cheerful and energetic suicide~
Ja odpadam z rzeczy na konsole bo ich nie mam i z MMO bo za nimi nie przepadam i umiem grać tylko na padzie jeśli kierowanie postacią nie polega na klikaniu jak w Heroesach czy Simsach. Ale Town of Salem znam ze słyszenia i bardzo mi polecano, wiec chętnie bym spróbowała. Kurnik to zawsze, eventy tak samo, a w karty przeciwko ludzkości... mogę zagrać, ale w tworzeniu nie pomogę bo mam ujemne poczucie humoru i nie umiem w wymyślanie czegoś co ma być śmieszne :< Mój umysł nagle zdaje się należeć do staruszki wtedy.
Ale zawsze propsuję właśnie jakieś wspólne oglądanie etc. Lapek mam zdolny do udźwignięcia większości rzeczy, więc z tym nie ma problemu, tylko mówię, gram raczej w te rzeczy, które działają na sterowanie padem. Nie umiem w klawiaturę bo mam za małe rączki i nie sięgam do klawiszy wszystkich odpowiednio szybko bo jestem sierotą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Informator Klubu
Liczba postów : 113
Podbijam - oglądanie bajek, proponuję też wspólne oglądanie filmów. Można wybrać konkretny gatunek, raczej coś luźnego, parodie, pseudo-horrory, które wypadają bardziej śmiesznie niż strasznie i tego typu sprawy ^^ Ale można też zmieniać, żeby nudno nie było.
Z gier multi wypadam, bo... Bo nie lubię, jakby nie jest fanką niczego xD Karty przeciwko ludzkości za to brzmią super ^^
No i kurnik + eventy zawsze spoko, popieram całym sercem. Kalambury zawsze zabawnie wychodzą...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Klubu
Liczba postów : 158
Odnośnie filmów, to można zrobić tak, jak w mojej szkole wybierało się je na noc filmową - dzielą jeden motyw, aktora albo coś innego. Ot, żeby obrać jakieś kryterium jakby co. c:

U W A G A
Carlo słabo mówi po japońsku. Tekst pisany błędnie oznacza, że chłopak posługuje się japońskim. Poprawny język oznacza mowę po angielsku lub włosku.

aktualna lokalizacjagłos#a67d3d - kolor mg

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Przemytnik broni | Barista
Liczba postów : 129
Motto : - Lubię cię. - A ja lubię kawę i tylko kawę.
Halo, podbijam. Dziś, jutro, wczoraj, kiedykolwiek zróbmy coś razem. Mam kilka propozycji odnośnie motywów pod bajki:

Nie-Disney i nie-Dreamworks, ale zasługują na miłość (Anastazja?)
Jakieś animacje Burtona
Jak pies z kotem - jeden film o psach (wszystkie pieski idą do nieba/zakochany kundel?), jeden o kotach (aryskotraci?)
Księżniczka czeka na księcia vs księżniczka badassowa, która skopałaby księcia (Merida czy Mulan?)
Coś, co ma jedną/dwie kontynuacje, żeby dało się obejrzeć całość jednego wieczora
Bohaterowie niestandardowi - ktokolwiek poza księżniczkami, zwierzakami itp, np. Strażnicy Marzeń, Wielka Szóstka, Jak wytresować smoka.
Reinterpretacja bajek - przedstawia inne podejście do klasycznych bajek, typu Czerwony Kapturek - prawdziwa historia.
Coś od studia Ghibli.
Coś japońskiego, co nie jest od Ghibli.
^ Powyższe są pod dwa, trzy filmy, bo zwykle tyle oglądamy zanim ludzie odpadają.

W razie czego za jakieś pół godziny wracam do koczowania na chatboxie. Można pogadać tam, można tutaj. Gdzie wolicie. I jak ktoś ma własne pomysły, to sypnijcie też.~
Mam tylko jedną gorącą prośbę. Żadnych minionków ani niczego, w czym one występują. x:

No i dotychczasowo oglądaliśmy: nowe szaty cesarza; Mulan; mój brat niedźwiedź; księżniczka i żaba; zaplątani; Zwierzogród; droga do El Dorado; Atlantyda: zaginiony ląd.
I chyba tyle. Ale wątpię by rewatch komukolwiek przeszkadzał. c:

In his mind, nothing could be more delightful than to live in solitude, and enjoy the spectacle of nature, and sometimes read some book or other.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czarna Jaszczurka
Liczba postów : 86
Ja zawsze chętnie obejrzę cokolwiek. Aktualnie najbardziej ciekawie brzmią ci niestandardowi bohaterowi czy też bohater zbiorowy, czyli właśnie Strażnicy etc.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Informator Klubu
Liczba postów : 113
Aktualnie wieczory spędzam u chłopaka, więc średnio, ale w przyszłym tygodniu jestem do dyspozycji ^^ Och i podbijam! Z mniej znanych, ale ciekawych animacji - Kubo i dwie struny!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Studentka
Liczba postów : 8
Motto : It’s me that’s out of place. And the worst thing is that I feel there’s somewhere I do belong, but I just can’t find it.
A ja lubię grać w ToS-a i Epicmafię \o/
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Integracje
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next