Share | 

Integracje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
First topic message reminder :

Wczoraj z Junem, Hanselem i Dazaiem oglądaliśmy razem bajki siedząc przy tym na chatboxie; wtedy też padła idea, byśmy organizowali takie rzeczy częściej. Padła również propozycja, byśmy na takie oglądanie byli nastawieni co piątek w godzinach wieczornych. Nie musi być to obowiązkowe, nie musi dziać się konkretnie tego dnia - może w dowolny inny, może w innych godzinach. Ot, byleby byli chętni!
...
...
...
No, ale przecież bajki to nie jedyny sposób na wspólne zabawy. Znacie jakieś gry, które można ogrywać grupowo? Cokolwiek innego? Ten temat służy do proponowania takich rzeczy.

Także zacznę od tego, od czego zacząłem temat. Wczoraj wyglądało to tak, że w okolicach 20-21 zaczęliśmy oglądać i po każdym filmie wybieraliśmy kolejny. W ten sposób obejrzeliśmy trzy. I co z tym zrobić? Po prostu napisz, że chcesz brać w tym udział. c: wtedy ktoś z obecnych cię zawoła.

Z naprawdę niewymagających od sprzętu rzeczy, mogę zaproponować jeszcze granie na kurniku. Gdyby ktoś nie znał, to jest to po prostu strona, na której można grać online w gry planszowe takie, jak na przykład chińczyk. Z kilkoma osobami już się w to bawiliśmy i było fajnie, także czemu nie spróbować znowu? :> Tu też wystarczy po prostu dać znać, że jakby co, to można was wołać~

All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Studentka
Liczba postów : 8
A ja lubię grać w ToS-a i Epicmafię \o/
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Klubu
Liczba postów : 158
Piątek o dwudziestej pasuje na bajkowanie?

U W A G A
Carlo słabo mówi po japońsku. Tekst pisany błędnie oznacza, że chłopak posługuje się japońskim. Poprawny język oznacza mowę po angielsku lub włosku.

aktualna lokalizacjagłos#a67d3d - kolor mg

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Strateg Agencji
Liczba postów : 209
Motto : Have a pure, cheerful and energetic suicide~
Mi jak najbardziej \o/
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Informator Klubu
Liczba postów : 113
Tak *0*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
To motyw obgadamy jutro przed c: i zapraszam innych~

All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Mafii
Liczba postów : 71
O, o, w piątek też będę!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Klubu
Dzisiaj o 20 na cokolwiek?

U W A G A
Carlo słabo mówi po japońsku. Tekst pisany błędnie oznacza, że chłopak posługuje się japońskim. Poprawny język oznacza mowę po angielsku lub włosku.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Strateg Agencji
Ja mogę o ile mnie rodzina do czegoś nie zagoni~ Czy to na oglądanie, czy granie. Piszę się na to, na co większość będzie miała ochotę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Klubu
Ktoś coś jutro na przykład? Też rzucam 20. Może dla odmiany zobaczmy jakiś film, a nie bajkę?

Also, bo planuję sypnąć na Halloween całym tematem odnośnie wszelkich zabaw, chciałbym wiedzieć, czy bylibyście zainteresowani małym maratonem horrorów w okolicach tamtego święta. Tydzień przed, w czasie przerwy na początku listopada, co tylko chcecie - to dogadamy już jak termin się zbliży i świat nam powie, kiedy kto ma wolne. Jeśli tak - powysyłajcie mi tytuły horrorów, najlepiej z linkiem do stron z filmwebu czy wikipedii o nich - potem zlepię je w ankietę i 2-3 tytuły, które zdobędą najwięcej głosów, obejrzymy. Możemy też polecieć po jakimś motywie przewodnim~

U W A G A

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Strateg Agencji
Ja jestem za, oglądanie zawsze fajne. Więc na filmie na pewno będę. Na Halloween też, ale moje doświadczenia z horrorami są zerowe, wiec nie mam żadnych propozycji ;-;
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Mafii
Liczba postów : 71
Dzisiaj spróbuję się pojawić, natomiast co do Halloween, to jeśli w jakiś sposób ogarnęłabym w końcu korzystanie z czegokolwiek innego niż crunchyrolla z konsoli, to może bym dała radę \o/ Ale ja też w horrorach za bardzo nie siedzę, więc nie wiem, co można obejrzeć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Integracje
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next