Share | 

Integracje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
First topic message reminder :

Wczoraj z Junem, Hanselem i Dazaiem oglądaliśmy razem bajki siedząc przy tym na chatboxie; wtedy też padła idea, byśmy organizowali takie rzeczy częściej. Padła również propozycja, byśmy na takie oglądanie byli nastawieni co piątek w godzinach wieczornych. Nie musi być to obowiązkowe, nie musi dziać się konkretnie tego dnia - może w dowolny inny, może w innych godzinach. Ot, byleby byli chętni!
...
...
...
No, ale przecież bajki to nie jedyny sposób na wspólne zabawy. Znacie jakieś gry, które można ogrywać grupowo? Cokolwiek innego? Ten temat służy do proponowania takich rzeczy.

Także zacznę od tego, od czego zacząłem temat. Wczoraj wyglądało to tak, że w okolicach 20-21 zaczęliśmy oglądać i po każdym filmie wybieraliśmy kolejny. W ten sposób obejrzeliśmy trzy. I co z tym zrobić? Po prostu napisz, że chcesz brać w tym udział. c: wtedy ktoś z obecnych cię zawoła.

Z naprawdę niewymagających od sprzętu rzeczy, mogę zaproponować jeszcze granie na kurniku. Gdyby ktoś nie znał, to jest to po prostu strona, na której można grać online w gry planszowe takie, jak na przykład chińczyk. Z kilkoma osobami już się w to bawiliśmy i było fajnie, także czemu nie spróbować znowu? :> Tu też wystarczy po prostu dać znać, że jakby co, to można was wołać~

All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Czlonek Mafii
Liczba postów : 71
Dzisiaj spróbuję się pojawić, natomiast co do Halloween, to jeśli w jakiś sposób ogarnęłabym w końcu korzystanie z czegokolwiek innego niż crunchyrolla z konsoli, to może bym dała radę \o/ Ale ja też w horrorach za bardzo nie siedzę, więc nie wiem, co można obejrzeć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nowa w Agencji
Liczba postów : 21
Postaram się dzisiaj być o 20, ale mogę się trochę spóźnić. Natomiast jeśli chodzi o horrory, to raczej zbytnio pomocna nie będę. D:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
Znowu o Halloween. Co robimy? Ktoś coś chce konkretnego, czy lecimy na spontanie?

Termin zdecydowanie jest ważny jeśli chcemy coś konkretnego, gdzie proponowałbym piątek/sobotę/niedzielę (27-29) na zrobienie czegoś w tym kierunku. Z tego co wiem, zwykle nie są to daty, w których się chodzi na groby, nie powinno też zjadać nikomu za dużo czasu na naukę, bo i tak dużo wolnego jest wtedy.

Mogę machnąć jakiś event, którego jedynym warunkiem byłoby przyjście o określonej porze (18:30 na przykład?) określonego dnia. Tym razem event byłby wymyślany zupełnie na żywioł. Na bieżąco. Jedyne, co mogę obiecać, to klimaty horroru. Nie wiem, czy założę na niego temat, ale w razie czego forma klasyczna, tj. tekst pisany normalnie, *czynności w gwiazdkach w trzeciej osobie*, // wypowiedzi usera po slashach, brak Zdolności (lub jakieś ich odwrócenie czy wypaczone skutki uboczne; to zobaczymy), maksimum dwie postacie.

Jeśli nie event lub jeśli chcemy czegoś więcej, to i tak w wieczornej porze możemy się zgadać na tej samej zasadzie na oglądanie czegoś. Ja przez cały wymieniony weekend mam czas, więc mogę poczekać na chętnych. Wywoławczo do filmów rzucam godziną 20 i jej okolicami dowolnego dnia.

All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czarna Jaszczurka
Liczba postów : 86
Jak dla mnie spontan brzmi najlepiej o/ Można spróbować z takim luźnym eventem, jak się zbiorą ludzie, jak nieco za mało, to oglądanie filmów zawsze spoko i może nawet horrory mnie nie zabiją. Data mi pasuje z zastrzeżeniem, że w niedzielę jednak bym nie siedziała do późna, bo w poniedziałek mam zajęcia. No ale to nadal do tej 1 można coś porobić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Klubu
Liczba postów : 158
Coś dziś? Jutro? Albo dla klimatu - pojutrze? :>

U W A G A
Carlo słabo mówi po japońsku. Tekst pisany błędnie oznacza, że chłopak posługuje się japońskim. Poprawny język oznacza mowę po angielsku lub włosku.

aktualna lokalizacjagłos#a67d3d - kolor mg

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Integracje
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3