Share | 
 

 Dama bez łasiczki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 22
Join date : 17/06/2017
avatar
Imię i nazwisko: Kouyou Ozaki
Wiek i data urodzenia: 10 stycznia - 26 lat
Grupa: Mafia
Zawód/Ranga: Zwierzchnik Mafii

Charakter: Kouyou na pierwszy rzut oka może się wydać delikatną damą o nienagannych manierach. Elegancka, chłodna i wyniosła - jednak tak naprawdę jej osobowość jest o wiele bardziej skomplikowana. Faktycznie kobieta ta stara się zachowywać ze spokojem i dystansem, jednak jest bardzo emocjonalna - kiedy na czymś (lub kimś) jej zależy szybko traci nad sobą panowanie i daje o sobie znać wybuchowa strona jej natury. Nie robi tego z zazdrości czy niedojrzałości - po prostu w ten sposób okazuje troskę i przywiązanie. Odznacza się także dojrzałością - drażnią ją dziecinne gierki, woli wszystko poddać chłodnej i logicznej analizie, jednak nie oznacza to, że boi się czy unika działania, nic z tych rzeczy. Kiedy trzeba staje do walki - jednak przed nią woli zaplanować pewne posunięcia. Przez lata bycia w Mafii wyrobiła sobie silną osobowość i na dzień dzisiejszy jest jedną z najważniejszych osób w organizacji - sam Mori zdaje sobie sprawę, że nie byłby w stanie powstrzymać Kouyou przed zrobieniem co jej się żywnie podoba. Kobieta jednak jest lojalna i traktuje Mafię jak rodzinę - jej uczuciowość sprawia, że jest dla nich gotowa zrobić wszystko. Przy tym potrafi być jednak brutalna i okrutna. Nie boi się krwi, zabijania, latających jelit - to dla niej chleb powszedni i dawno przestała się tym przejmować. Nie rani jedynie fizycznie, ale również potrafi okrutnie dopiec komuś, kiedy ten oczywiście zasłuży. Czasami mówi coś tylko po to, by postawić kogoś do pionu - nie jest to wywołane jej sadyzmem, ale faktem, że naprawdę wierzy, że to pomoże. Jedną z zalet kobiety jest jej elastyczność - potrafi dostosować swoje zachowanie do sytuacji, a także sposób prowadzenia konwersacji do rozmówcy tak, by uzyskać dokładnie to, co chce. Stąd jednak tylko krok do manipulacji i choć kobieta stara się nie iść tą drogą czasem jest do tego zmuszona. Mówi się jednak, że kłamać w sposób przekonujący potrafią tylko ludzie inteligentni i tak na pewno jest w tym przypadku - Kouyou odznacza się nie tylko spokojem i rozwagą, ale też niezwykłym pomyślunkiem, który pozwala jej nieraz wpaść na rozwiązania, o których nikt inny nie pomyślał. To wszystko sprawia, że jest bardzo niezależna, jednak nie jest samotniczką - lubi towarzystwo ludzi, których sama darzy sympatią.

Wygląd: Kouyou jest dość wysoka jak na kobietę z Wysp - mierzy sobie metr siedemdziesiąt wzrostu, a przy tym waży zaledwie 62 kilogramy, jest więc bardzo szczupła i wysmukła. Gdziekolwiek się pojawia od razu zwraca uwagę jej strój, którego nie sposób pomylić. Nosi tradycyjne, japońskie kimono w różowym kolorze, wzbogacone jedynie o ozdobne, fioletowe obi, które wiąże w ogromną kokardę. Na to wszystko zazwyczaj kobieta narzuca bladoróżowy płaszcz, który sięga aż do ziemi. Na stopy zakłada wygodne, brązowe buty. Jest to jednak strój "służbowy" - prywatnie Kouyou często ubiera się w eleganckie suknie i nieco lżejsze ubrania - jednak zawsze dba, by wyglądać oszałamiająco i elegancko. Nie uświadczysz jej w spodniach - chyba, że jest chora i schowana w domu przed całym światem, ale to się nie liczy! Można ją za to często spotkać z dużą parasolką, pod którą chowa się przed słońcem, a która dodatkowo ukrywa w sobie ostrze miecza.
Zwierzchniczka Mafii to z całą pewnością kobieta piękna - ma długie, rude włosy, które zazwyczaj spina w elegancki, tradycyjny kok, do którego upięcia używa dwóch długich szpilek, do tego też kilku mniejszych klamerek - jednej z tyłu, która podtrzymuje włosy od dołu i jednej z prawej strony głowy. Ta ostatnia przypomina nieco puszek do pudru, z którego w dół zwisają dwie wstążeczki w ciemnym kolorze. Na twarz kobiety opada jedynie grzywka, zakrywająca jej lewe oko. Kouyou ma niezwykły, czerwony kolor tęczówek, który podkreśla dodatkowo czerwoną kreską na powiekach. Do tego długi, wąski nos i dość wąskie wargi - całość składa się na obraz dorosłej damy, która jest doskonale świadoma swej urody.

Historia: Kouyou jest skryta, więc niewiele wiadomo o jej przeszłości. Jest "starszą siostrą" dla Chuuyi i Dazaia - jako starsza wzięła ich pod swoje skrzydła w Mafii i wychowała. Wcześniej, jako młoda dziewczyna, próbowała uciec z Mafii razem ze starszym mężczyzną, którego podziwiała i kochała. Jednak oboje zostali złapani, a jej ukochany został zabity przez ówczesnego szefa. Kouyou bardzo to przeżyła - od tego czasu nie próbuje nawet opuścić "ciemnego" świata, uważając, że światło nie jest jej pisane.

Zdolność: Złoty Demon - Kouyou ma możliwość kontrolowania demona wyposażonego w miecz i walczącego wedle woli swojej "właścicielki". Demon jest całkowicie podległy kobiecie, a jest to dokładnie ten sam typ zdolności, jaki posiada Kyouka.

Umiejętności:
* Walka - Kouyou świetnie walczy, zarówno przy pomocy swojej Zdolności jak i bronią białą. Posługuje się też wprawnie bronią palną, choć nie korzysta z niej, jeśli nie musi.
* Dama - elegancka i opanowana, Kouyou potrafi zrobić wrażenie w towarzystwie i onieśmielić swoich wrogów.
* Determinacja - kiedy założy sobie jakiś cel ciężko ją od niego odwieść. Do wszystkiego potrafi dojść sama i nie poddaje się łatwo.

Słabości:
* Emocjonalność - czasem reaguje na wszystko zbyt nerwowo i traci nad sobą kontrolę.
* Kyouka - co tu dużo mówić, ta mała dziewczynka jest słabością Kouyou. Kobieta czuje się z nią niezwykle związana i nigdy nie zrobi nic, co mogłoby skrzywdzić dziewczynkę.
* Przesadna duma - jej własne dokonania i twardy charakter to z całą pewnością powód do dumy, ale kobiecie zdarza się przesadzać w tej kwestii. Czasami zbyt ciężko przychodzi jej proszenie o pomoc, a zdarza się nawet, że zbyt łatwo się obraża, kiedy ktoś jakoś ją ubodzie.
* Upór - często jej determinacja przechodzi w przesadny upór - nie poprosi o wsparcie, nie podda się w sytuacji bez wyjścia, będzie szła w zaparte w najgorszym możliwym momencie. Stara się z tym walczyć, ale nic nie poradzi, że niełatwo jej odpuścić.

Ekwipunek:
* Parasolka-miecz

Inne/ciekawostki:
* Lubi pikle i Kyoukę, nie znosi nadziei i miłości
* Pierwowzór postaci był płci męskiej i nazywał się Ozaki Tokutaro
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Join date : 26/09/2016
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
avatar
Zdolność.. Jeśli Kouyou może ją kontrolować w zupełności, to chyba nie powinno mieć miejsca coś takiego, jak u Kyouki, tj. że Zdolność chodzi sobie sama. Niemniej Kouyou jest bardziej doświadczona, więc daję 5 postów używania i tyle odpoczynku, ile jej używać będzie. Akcept.

_________________


All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Dama bez łasiczki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szara Dama

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Zaakceptowane-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.