Share | 

Atak na Agencję

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Czlonek Klubu
Liczba postów : 105
Prowadzący: Ja (aka Chuuya)
Opis: Przypadkowe spotkanie dwóch członków Mafii z jednym z detektywów Agencji poskutkowało przejściem pewnej notki w ręce Agencji, w związku z czym organizacja portowa postanowiła podjąć się próby przejęcia kartki z nią, zanim ich przeciwnicy zdołają ją rozszyfrować. W chwili, gdy w ich budynku znajduje się zaledwie kilka osób, Mafia przypuszcza atak.
Grupy: Mafia/Agencja
Ilość uczestników: Po 2-3 osoby z każdej grupy.
Poziom trudności: Trudne.
Inne: W związku z ograniczonymi zasobami i z tym, że praktycznie każdy jest już z kimś poumawiany, zezwalam użytkownikom na bilokację. Zlecenie ma obowiązek dziać się chronologicznie po wszystkich wątkach, jakie prowadzą użytkownicy. Nie nakładam limitów czasowych na pisanie, ale w razie walki - tydzień bez posta oznacza (bez zgłoszonej nieobecności, ofc), że postać nie ma możliwości ochronić się przed nadchodzącym ciosem. W miarę możliwości proszę o zgłaszanie tylko jednej postaci. Jeśli w chwili zamknięcia zapisów po którejś stronie będzie tylko jedna postać, zezwalam na dodanie drugiej.
Zapisy trwają tydzień od dzisiaj.

Ze swojej strony zgłaszam Akutagawę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Czarna Jaszczurka
Liczba postów : 74
Jako że o członków mafii łatwiej, niż Agencji, zgłaszam Dazaia. Słabo by było, jakby się okazało, że nie ma kto odpierać ataku... chyba że okaże się, że mafia bardziej potrzebna albo Dazai by coś popsuł, to zmienię na pajaca.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Klubu
Jest w porządku. Mafii i tak pewnie dodam jakichś nołnejmowych pachołków jako npc, a z Agencji też mogę kogoś na npc dodać. Ale i tak. Ktokolwiek? Cokolwiek?
Powrót do góry Go down
Informator Klubu
Zgłaszam Kouyou ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Klubu
To ten. Zmieniam moją postać na Yuuko, żeby była równowaga.~
Powrót do góry Go down
Czlonek Klubu
Słuchajcie, przydałaby się jeszcze jedna osoba z agencji, taka, której user jeszcze się nie zgłosił. Wiem, że mogę równie dobrze pociągnąć do zabawy NPC, ale raz, że nie chcę dyktować za wiele bagażu fabularnego przyszłym userom kanonów, dwa, że wolę, by w akcję było zaangażowane jak najwięcej osób realnych. I po trzecie, nie chcę, żeby wyglądało na to, że najaktywniejsze eventowo/misjowo osoby, czyli zarazem wszyscy MG, wydawali się jakimś kółeczkiem fabularnej adoracji :<
W związku z tym, że na weekend mnie nie będzie i pewnie do tego czasu nie dam rady zacząć, przedłużam roboczo zapisy do 16 sierpnia.
Powrót do góry Go down
Czlonek Klubu
Do końca tego dnia trwają zapisy ze strony mafii.

EDIT
zmiana planów. Zamykam zapisy, a w związku z doborem postaci, misja będzie raczej negocjacjami. Pobić się zdążymy :)))

EDIT 2
To zlecenie w ogóle zrobimy innym razem a Kouyou i Dazai przeprowadzą grę związaną z funkcją postaci i tyle. Innymi słowy wycofuję Yuuko.
Powrót do góry Go down

Atak na Agencję
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Informacje szkolne