Share | 
 

 Sometimes things refuse to go the way we planned

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Przemytnik broni | Barista
Liczba postów : 128
Join date : 11/01/2017
Motto : - Lubię cię. - A ja lubię kawę i tylko kawę.
avatar
Informacje podstawowe:
  Imię i nazwisko: Aleksandr Wasin, Александр Васин.
  Pseudonimy: Alek, Rudy, Ptyś (ostatnie tylko przez Yoshirō).
  Wzrost: 173 centymetry.
  Wiek i data urodzenia: 24 lata, 28.11.1992. Lata moment ma 25 urodziny.
  Pochodzenie: Rosja, jednak od prawie 13 lat mieszka w Japonii.
  Charakterystyczne cechy wyglądu: Roztrzepane, ciemnorude włosy średniej długości, stalowobłękitne oczy. Wiecznie podkrążone, wiecznie zmęczona twarz. Blada skóra.
  Głos: Clear.
  Ubiór: Przeciętny, zdominowany przez luźne koszule, koszulki i bluzy, zazwyczaj czarne i czerwone.


Wiedza innych o nim:
  Mafia i Podziemie: Kojarzony może być przez członków Czarnej Jaszczurki, jej dowódców i osoby jakoś związane z handlem bronią.
  Mieszkańcy: Kojarzony tylko i wyłącznie z lat szkolnych/uczelnianych lub jako pracownik kociej kawiarni. O jego podwójnym życiu wie tylko Yoshirō. Sporo wie o jego przeszłości Mariko Sugiyama, której był senpaiem.
  Agencja:  O jego istnieniu (jako o pracowniku kawiarni jakoś połączonym z Mafią) wie tylko Dazai. Jako pracownika kawiarni kojarzyć go miał Jun’ichi Watanabe.
  Inne grupy: Raczej nieznany.


Zwyczaje, cechy charakteru:
  — Pisanie: Używa dużo wyrażeń slangowych i kaomoji. Wydaje się bardziej charyzmatyczny niż normalnie.
  — Rozmowa: Nie lubi patrzeć w oczy, jest skrępowany przy większości ludzi. Ogranicza mowę ciała, wydaje się bardzo  spięty.
  — Ciągle poprawia włosy, kapelusz, ubranie.
  — Poczucie humoru: Wbrew temu, co napisane zostało wyżej, uwielbia żartować. Głównie rzuca sucharami. Takimi najgorszymi na świecie.
  — Jest grzecznym dzieckiem, które zawsze wszystkim ustępuje i ich przepuszcza.
  — Yoshirō: Kiedy wychodzą gdzieś razem, nie zachowuje się jak jego partner, a jak opiekun.
  — Dominująca ręka: Lewa.
  — Zwyczaje językowe: Typowo rosyjskie. Utwardza na siłę „sz” i „ż” oraz występujące po nich głoski miękkie. Stara się tego pilnować, ale wychodzi różnie. Jak pozwolić mu mówić, to mówi sporo i szybko, skacząc po różnych tematach. Dużo się jąka.
  — Jest uprzejmy, choć stara się robić jak najgorsze wrażenie na innych. Cichy, zdystansowany, niezdolny do nawiązywania relacji. Mama wszechświata.


Pewne fakty z życia:
  — Początek roku 2004 — przeprowadzka do Japonii.
  — Początek roku szkolnego 2005 — poznanie Mariko, która do tej pory jest jego przyjaciółką.
  — 2012 — Skończenie filmówki. Rozpoczęcie pracy jako handlarz, ogniwo między Mafią Portową a grupą przemytników z Rosji.
  — 2014 — Zaczęcie pracy w kociej kawiarni, by odreagować stres związany z pierwszą pracą.
  — Maj/Czerwiec 2016 — Poznanie Yoshirō, niedługo potem (25.06) związanie się z nim.
  — Sierpień 2016 — Przygarnięcie psa.
  — Luty 2017 — Yoshirō wprowadza się do Alka.


Przeprowadzone wątki:
  28.01.2017 (II) (event walentynkowy): Nieudana randka z Yoshirō, podczas której paskudne, ożywione chwasty postanowiły ich zaatakować, a wino zmieniło się w ocet. Skończyło się na tym, że pajac dostał jadowitym kolcem od rośliny, stracił przytomność i potem miał halucynacje, a roślinki padły pod wpływem polewania ich octem. Potem wziął pajaca do mafijnego lekarza.
  27.03.2017: Wizyta w sklepiku Doktora Jekylla w celu nabycia olejków odstraszających owady. Wkroczenie w rolę mistrza niezręczności i  szybka ewakuacja.
  22.05.2017 (II): Spotkanie w pracy Dazaia, który chciał zorganizować dla swojego partnera coś miłego. Szło niby przyjemnie, potem postanowili, że skoro i tak idą w tę samą stronę, to przejdą się razem. I wtedy wybuchł wulkan rozpaczy i wspólnych słabości.
  25.06.2017: Rocznicowa randka z Yoshirō, która skończyła się tym, że Alek przy siłowaniu się ze sztucznym, mechanicznym wampirem, doprowadził do wywalenia prądu w domu strachów. Do tego doszła burza, która z kolei wystraszyła pajaca. Zamknięcie w puszce kiczu zmusiło rudych do zamiany rolami; to Alek pajacował, by odwrócić uwagę Yoshirō od burzy.
  21.08.2017: Niefortunny kurs gotowania, podczas którego zaczęła płonąć mu kuchenka, ale dzięki temu poznał uroczą dziewczynkę imieniem Margery. Niestety coś mu wypadło i nie mógł jej pomagać dalej, ale chciałby znów ją zobaczyć.
  04.11.2017: Wraz z Johannesem, członkiem mafijnej Czarnej Jaszczurki, został przydzielony do zadania wytropienia chińskiej szajki nielegalnych handlarzy i przeprowadzenia z nimi rozmowy.

_________________

In his mind, nothing could be more delightful than to live in solitude, and enjoy the spectacle of nature, and sometimes read some book or other.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Sometimes things refuse to go the way we planned
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Inicjatywa balansu 2 - Stop Looking At My Things (SLAMT)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Spis Treści :: Dodatkowe :: Notatniki-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.