Share | 

Avatarnia dla ludzi bez avatarni

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Przemytnik broni | Barista
Liczba postów : 126
Motto : - Lubię cię. - A ja lubię kawę i tylko kawę.
Temat jest ogólny dla całego forum. Jeśli obawiasz się, że nie pociągniesz pracowni samemu, bo na przykład brak ci systematyczności, ale lubisz się bawić grafiką, to ten temat jest dla ciebie. Zamawiający są proszeni o dawanie obrazków w dobrej jakości i nie rozpikselizowanych. Domyślne wymiary dla avatarów to 250 x 400, a sygnatury mają nie przekraczać 500 px szerokości.

Kod:
[b]Obrazek:[/b]
[b]Typ:[/b]
[b]Napis duży:[/b]
[b]Napis mały:[/b]
[b]Inne:[/b]

Obrazek: Link do artów, z których chcemy dostać avatara.
Typ: Avatar albo sygnatura.
Napis duży: Zazwyczaj jest to imię postaci.
Napis mały: Często jakiś cytat.
Inne: Lubisz tekstury? Nie lubisz ich? Chcesz, by postać miała oczy/włosy innego koloru? Napisz o tym tutaj.

In his mind, nothing could be more delightful than to live in solitude, and enjoy the spectacle of nature, and sometimes read some book or other.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Cukiernik
Liczba postów : 13
Bo za jakiś czas się tu pojawi
Obrazek: tu
Typ: Avatar
Napis duży: Yōko
Napis mały: When we grow up, we find ways to hide our anxieties, lonelieness, fear and sorrow. But children hide nothing, putting everything into their tears, which they spread liberally about for the whole world to see.
Inne: nic mi nie przeszkadza, jestem mało wybredna XD Och, ale jeśli mały napis jest za długi, to mogę znaleźć coś krótszego ofc.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Klubu
Liczba postów : 131
Praca z podesłanym przez ciebie artem przerosła mnie (edycja i wetknięcie w ten obrazek czegokolwiek za bardzo go psuło w mojej opinii), dlatego nic tu nie wrzucałem :// Ale olśniło mnie i zdecydowałem się poszukać dziś innych artów z tą postacią. Znalazłem więc ten i myślę, że pasuje do cytatu i do osobowości Yoko. I mean-- ta niepewna mina i dmuchawiec, który jakoś kojarzy mi się z dziećmi. Lepsze to niż nic, przynajmniej tymczasowo. Chyba. Choć sam bym chętnie zobaczył, czy ktoś umie coś wykombinować z tego, który podsyłała Mari.

U W A G A
Carlo słabo mówi po japońsku. Tekst pisany błędnie oznacza, że chłopak posługuje się japońskim. Poprawny język oznacza mowę po angielsku lub włosku.

aktualna lokalizacjagłos#a67d3d - kolor mg

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online

Avatarnia dla ludzi bez avatarni
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pięść Pierwszych Ludzi
» Pięść Pierwszych Ludzi
» Bitwa o Winterfell - inwazja Żelaznych Ludzi