Share | 
 

 Kyouka Izumi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Nowa w Agencji
Liczba postów : 21
Join date : 11/02/2017
avatar
Imię i nazwisko: Kyouka Izumi
Wiek i data urodzenia: 14 lat, urodzona 4 listopada 2003 roku.
Grupa: Uzbrojona Agencja Detektywistyczna
Ranga: Nowicjusz
Charakter:
Warto zacząć od tego, że Kyouka jest nastolatką, której osobowość zwłaszcza w tej chwili przechodzi dużo zmian. Po odejściu z Mafii Portowej, zaprzestaniu bycia zabójczynią oraz dołączeniu do Zbrojnej Agencji Detektywistycznej, Obdarzona wciąż poszukuje prawdziwiej siebie. Doświadcza nowych rzeczy oraz emocji. Dopiero niedawno zaczęła otwierać się na świat oraz pokazywać to, co czuje, chociaż nie robi tego jeszcze tak otwarcie, jak jej rówieśnicy.
Dziewczyna jest bardzo oddana Agencji, dużo jej zawdzięcza, a przede wszystkim Atsushiemu. Warto zaznaczyć, że nigdy nie zrobiłaby celowo członkom tej organizacji krzywdy.
Wiedząc, że teraz może sobie na zdecydowanie więcej pozwolić, Kyouka stara się czerpać z życia, ile tylko się da. Czy to rozkoszując się smacznym jedzeniem, czy to zwiedzając miasto. Nie zapomina o okazywaniu innym szacunku bądź też wdzięczności. Nastolatka nadal unika członków Mafii Portowej, a obcym raczej nie ufa, ale czy jest się czemu dziwić? Zmiana jej osóbki już nastąpiła i to całkiem spora, ale przed czarnowłosą wciąż daleka droga.
Życiem Kyouki już dłużej nie rządzi strach, no prawie, nie licząc lęku przed burzami oraz psami. W tej chwili nastolatka dzierży stery własnego życia i planuje korzystać z niego, ile tylko się da. Jednak przede wszystkim zamierza ona udowodnić Akutagawie, że może żyć z dala od Mafii Portowej oraz że nadaje się do czegoś innego niż odbieranie innym życia.
Wygląd:
Kyouka swoim wyglądem przypomina laleczkę z porcelany. Jest ona osóbką, która mierzy tylko 148 centymetrów i waży przy tym jedynie 48 kilogramów. Na bladej, okrągłej twarzyczce dziewczyny znajdują się błękitne oczęta, okalane przez czarne rzęsy, malutki nosek oraz drobne usteczka. Dwie gumki do włosów z przyczepionymi białymi sztucznymi kwiatami utrzymują czarne włosy Obdarzonej związane w ładzie, a na jej główce spoczywa opaska o tej samej barwie co dekoracje przy frotkach. Czarnowłosa najczęściej chodzi ubrana w czerwone kimono z żółtymi wstawkami przewiązane złotym pasem, za którym jest ukryty nie za duży sztylet. Białe skarpetki tabi oraz tradycyjne sandały są również standardowym elementem jej stroju. A skóra nad jej kostkami oraz nad nadgarstkami jest zakryta żółtymi, materiałowymi osłonami, które są obwiązane czerwonymi sznurkami. Głosik dziewczyny jest całkiem przyjemny dla ucha, dosyć dziecinny, na pewno dziewczęcy, a jednak potrafi być niezwykle chłodny oraz poważny. Kyouka bardzo często nosi ze sobą pluszowego króliczka, ubranego w granatową sukienkę z białym kołnierzykiem oraz okularami przeciwsłonecznymi, którego wygrał dla niej Atsushi. Nastolatka praktycznie nie rozstaje się ze swoim telefonem, do którego jest przyczepiona przywieszka w kształcie trusia. To wszystko składa się na osóbkę Kyouki Izumi, dziewczyny sprawiającej wrażenie delikatnej, niewinnej oraz słabej osóbki. Jednak zawsze trzeba pamiętać, pierwsze wrażenie może być mylne.
Historia:
Zdolność: Śnieżnobiały demon.
Dar Kyouki polega na tym, że dziewczyna może przyzwać zjawę, która wykonuje rozkazy nastolatki oraz jest ona uzbrojona w katanę. Pojawienie się widma jest umiejętnością pasywną, natomiast czas, kiedy ono walczy, jest ograniczony do trzech postów.
Umiejętności:
- Posługiwanie się bronią białą.
- Pamięć fotograficzna. Potrafi zapamiętać plany budynków bądź miast i nie tylko...
- Gotowanie.
Słabości:
- Kyouka czuje się zagrożona, kiedy przebywa sama w ciemnych miejscach. Uważa, że w każdej chwili ktoś może ją zaatakować.
- Obawia się również burz.
- Boi się również psów.
- Martwi się również tym, że kiedyś powróci do dawnego trybu życia, kiedy to jeszcze pracowała dla Mafii Portowej. Co prawda nastolatka się zmieniła, ale nigdy nie wiadomo, co przyniesie przyszłość.
Ekwipunek:
- Pluszowy króliczek od Atsushiego
- Telefon.
- Sztylet umieszczony za pasem obi kimona.
Inne/ciekawostki:
- Uwielbia króliczki oraz tofu.
- Podobają jej się hortensje.
- Nie lubi much.
- Członkowie Agencji uważają, że we wszystkim jej do twarzy.
- Uważa, że kapelusz Chuuyi Nakahary jest cudowny, chociaż zdecydowanie woli swoją opaskę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Klubu
Liczba postów : 160
Join date : 07/10/2016
avatar
Akcept~ Ograniczenia takie jak miała poprzednia userka - bez walki i czynnego oddziaływania na otoczenie Zdolność może sobie latać, w użyciu do walki może trwać 3 posty i tyle postać musi odpocząć przed kolejnym użyciem.

_________________

U W A G A
Carlo słabo mówi po japońsku. Tekst pisany błędnie oznacza, że chłopak posługuje się japońskim. Poprawny język oznacza mowę po angielsku lub włosku.


aktualna lokalizacjagłos#a67d3d - kolor mg


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Kyouka Izumi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mały dom Izumi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Zaakceptowane-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.