Share | 
 

 My weak spot is laziness.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Liczba postów : 12
Join date : 29/05/2017

Imię i nazwisko:
Keishi Onosaka

Wiek i data urodzenia:
20 lat, ur. 17.02.1997r.

Grupa:
Tea Club

Zawód:
Haker


Charakter:
Gdyby ktoś kazał mu siebie opisać, wzruszyłby ramionami i zupełnie zignorował pytanie. Są tego dwa powody, z których jedno to przekonanie, że jest tak nudną osobą, że nie ma o czym rozmawiać, drugim zaś jest lenistwo. Keishi zawsze stara się omijać szerokim łukiem zbędny wysiłek, a siedzenie na czterech literach w zupełności mu wystarcza. Swoją pracę uważa za pracę intelektualną i nie widzi potrzeby, by jakoś dodatkowo męczyć się fizycznie. Co prawda w czasie przymusowych dłuższych spacerów marzy o posiadaniu lepszej kondycji, to marzenie znika jednak zaraz po legnięciu na wygodny futon.
Początkowo przez ludzi może być brany nawet za nieśmiałego, bo mało mówi sam z siebie i raczej rzadko wyraża swoje własne zdanie. Nic bardziej mylnego, to również bierze się z lenistwa i poczucia, że raczej mało kogo interesują przekonania innych, zwłaszcza jak są sprzeczne z ich własnymi. Jeśli tylko ktoś bezpośrednio go spyta co myśli, bez problemu odpowie, nie bawiąc się w żadne subtelności czy takt. Jako że kłótnie są upierdliwe, w konfliktowych sytuacjach woli jednak potaknąć rozmówcy niż bronić swoich przekonań, zwłaszcza że to nieprzyjemnie kojarzy mu się z przekonywaniem do własnych racji. Wystarczy mu, że sam wie swoje, po co mu aprobata innych?
Przez swoją olewawczą naturę ciężko jest mu nawiązać bliższe znajomości z innymi ludźmi. Nie umie mocno się w nic angażować i często za mało czasu i uwagi poświęca poznawanym ludziom, przez co jego relacje z nimi są dość luźne. Nie przeszkadza mu to zbytnio, jest typem samotnika. Czasem brakuje mu kogoś bliższego, ale wie, że sam jest czynnikiem utrudniającym znalezienie kogoś przypominającego przyjaciela. Nie chce i nie czuje potrzeby zmieniania się dla kogokolwiek, więc zostaje mu tkwić samemu w domu. To zresztą nie jest dla niego czymś strasznym, ba, zazwyczaj preferuje własne towarzystwo. Jest introwertykiem, przebywanie wśród ludzi wręcz go męczy i po jakichś spotkaniach musi naładować społeczne baterie, zamykając się w zaciszu swojego pokoju. Raczej nie zdarza mu się nudzić, a jeśli już, to znajdzie sobie coś do oglądania albo inne zabijające czas zajęcie. Nie ma parcia, by być produktywnym bez przerwy - jako dość zblazowana osoba nie dba o “życie pełnią życia”, co zresztą uważa za durny, pusty frazes a jego jedyny cel życiowy to święty spokój na wieki wieków.
Ciężko jest też temu flegmatykowi przeżywać głębsze emocje, zwłaszcza te pozytywne. Entuzjazm wykazywał chyba tylko gdy dostał swój pierwszy porządny komputer, ekscytować się nie ma zbytnio czym, nienawiść to dla niego strata energii. Jedyne co to łatwo go przestraszyć - boi się bardzo wszelkich horrorów, czy to gier, czy filmów. Będzie sobie mówić, że to głupie, że nie ma powodów i to śmieszne bardziej niż straszne, a i tak krzyknie piskliwie w czasie oglądania, kiedy tylko zacznie się coś dziać. Łatwo też denerwuje się na ludzi, którzy mu to wypominają, ale gniew nigdy nie trwa długo, w końcu tak jak nienawiść jest męczący, więc zaraz przeradza się on w burczenie i marudzenie pod nosem. Marudzić za to umie jak mało kto, zrzędzić tak samo, kiedy coś mu nie pasuje. Za tym nie kryje się jednak “nie podoba mi się to, zrób coś z tym”, nigdy nie oczekuje, że ktoś pofatyguje się i mu dogodzi - w końcu jemu samemu na myśl by nie przyszło nadskakiwać komuś. Raczej jest to jego sposób, by pozbyć się negatywnych emocji, bo lepiej wyrzucić je z siebie niż kisić w środku i udawać, że jest się zadowolonym.
Generalnie należy do osób spokojnych, nie wychylających się z tłumu i starających się nie przyciągać zbędnej uwagi. Woli zaszyć się w cieniu i stamtąd obserwować innych a bycie w centrum wydarzeń to jego osobisty koszmar. Nie daje się łatwo wyprowadzić z równowagi, chyba że ktoś zachowuje się jak zupełne dziwadło, wtedy nie wie zupełnie, jak zareagować. Za to w rozmowach z osobami nie zachowującymi się dziwacznie i nietypowo będzie zachowywać stoicki spokój i znudzoną twarz.

Wygląd:
Jakby nie patrzeć, Keishi do starych nie należy. Ale to nie wszystko, bo wygląda na zdecydowanie młodszego, niż jest w rzeczywistości. Czy to kwestia jego stu pięćdziesięciu dwóch centymetrów wzrostu? Z pewnością ma to jakiś związek. Tak samo jak jego dość mało dorosłe rysy mogące należeć i do trzynastolatka. Często przez to mylą jego wiek, a choć się do tego nigdy nie przyzna, już do tego przywykł. Może mieć to też coś wspólnego z jego przynajmniej mierną posturą. Chudy jak patyki połączone płachtami skóry, mięśni próżno szukać. Dla niego zrobienie większych zakupów już jest problemem, bo w końcu te torby trzeba jakoś do domu donieść. Ogólnie rzecz biorąc, nie przedstawia sobą zbyt imponującego widoku.
Co zaś się tyczy jego twarzy jest ona… ciężka do zdefiniowania. Do szpetnych z pewnością nie należy, mimo to ciężko go nazwać choćby ładnym, nie mówiąc już nic o takich określeniach jak “przystojny”, bo one nie kojarzą się z jakimiś dzieciakami. Ma nieco okrągłą twarzyczkę ze sporymi oczami o dość niezwykłej barwie fioletu. Kolor ów nie jest rzecz jasna naturalny - słaby wzrok wymaga wspomagania, a że nienawidzi okularów, bo nie da się w nich nawet położyć, używa kontaktów o takiej właśnie barwie. Włosy zresztą też farbuje, choć już na ciemniejszy odcień fioletu czy czasem granatu, który przy gorszym oświetleniu wydaje się czarny. Nie lubi swojego naturalnego koloru ciemnego brązu. Drobny, nieco zadarty nos i niewielkie usta sprawiają, że… nie, wcale nie przypomina lalki. Mimo tych składowych nie można go nazwać uroczym z tymi minami, które robi. Jego twarz zazwyczaj wyraża niezbyt pozytywne emocje, co od razu odbija się na odbiorze chłopaka w oczach innych.
Kosmyki o wspomnianym wcześniej fioletowym kolorze sięgają mu odrobinę poniżej karku, jednak bardziej charakterystyczna jest jego spora grzywka niemalże całkowicie zasłaniająca jego prawą połowę twarzy, w szczególności prawe oko. Odsłonięte natomiast zostawia lewe ucho, w którym tkwią dwa małe kolczyki - ot, najprostsze metalowe kulki.
Co do ubrań… cóż, mało go obchodzi, w czym się pokazuje. Zwłaszcza że większość czasu siedzi w domu, tym mniej go obchodzi, jak wygląda. Zazwyczaj ubiera jakąś podkoszulkę i wygodne szorty i na tym się kończy. Żeby było wygodniej, jego pidżama również składa się z takiego połączenia, więc czy ją zmienił, czy w niej siedzi cały dzień - trudno się zorientować.

Umiejętności:
+ Umiejętności hakera - przechwycenie danych, włamanie na strony, napisanie wirusów czy innych przydatnych mini-programów nie stanowią dla niego problemu. Od zawsze się tym interesował i uczył o tym.
+ Kura domowa - gotować umie, prać, szyć, prasować i takie tam również. Musiał się poniekąd tego nauczyć, wyprowadzając się dość wcześnie z domu.
+ Kłamstwo - jako że talent do psucia rzeczy wciąż pakuje go w jakieś kłopoty, jakoś musi z nich wychodzić cało. Wymówki wymyślać może o każdej porze dnia i nocy a pokerowa twarz sprawia, że ciężko jest odkryć, czy kłamie, czy też mówi prawdę.

Słabości:
- Sprawność fizyczna - że co takiego? Nigdy nie słyszał. Siedzi całymi dniami w domu, nawet randomowa nastolatka najpewniej mogłaby go pobić, jakby czymś jej się naraził.
- Takt - nawiązując do powyższego, narażać się umie, bo taktu to ma właściwie zero. Jedyny powód, dla którego większość osób go ignoruje, to że trzyma swoje myśli dla siebie, nie chcąc trudzić się ich wypowiadaniem. Ale jak już się odezwie, nie ma co się spodziewać po nim uprzejmości czy wyczucia.
- Lenistwo - mało co mu się chce, pomijając buszowanie po internecie. Namówienie go na jakąkolwiek aktywność wykraczającą poza korzystanie z komputera to męczarnie.
- Sen - ten ma kamienny i może przespać pół dnia oraz koniec świata. Raz, że traci przez to dużo czasu, dwa, że nawet włamywacz pewnie by go nie obudził, chyba że by się o niego potknął.
- Wzrok - siedzenie przed ekranem większą część dnia ma swoje konsekwencje, jedną z nich jest popsucie sobie wzroku. Wada Keishiego nie należy ani do wielkich, ani do małych, takie tam minus trzy i pół.
- Majsterkowanie - czego nie da naprawić się taśmą izolacyjną, jest dla niego stracone na zawsze. A jak próbuje się bawić w złotą rączkę, najpewniej zepsuje jeszcze bardziej.
- Owady - jedyne, jakie nie wywołują jego natychmiastowej paniki i chowania się za randomowych ludzi, to ważki. Nawet motyle, przez większość osób uznawane za ładne, uważa za potwory.

Przedmioty:
* portfel - często pusty, jako że pieniądze bardzo szybko znikają z jakiegoś powodu
* przekąski - skądś się zawsze znajdą, często ma jakieś krakersy albo paluszki przy sobie
* tablet - to dawna inwestycja, kiedy udało mu się odłożyć nieco pieniędzy, praca w terenie się zdarza
* PSP - dane mu wieki temu przez rodziców, lubi zabijać czas, grając w gry
* komórka - jak ktoś do niego dzwoni, to raczej w interesach, ale zawsze coś
* powerbank - żeby owa komórka nie umarła mu poza domem

Ciekawostki:
& Wyprowadził się od rodziców mieszkających w niedużym miasteczku, gdy szedł do liceum w Jokohamie - ci utrzymywali go i wspomagali finansowo, nigdy jednak nie byli nim specjalnie zainteresowani.
& Sądzi, że kapelusz Chuuyi nieźle chroni przed paskudnym słońcem.
& A słońca nie znosi i jeśli to świeci, to będzie unikał wychodzenia z domu jeszcze bardziej niż zwykle.
& Mimo niechęci do ruszania się, czasem gra w Pokemon Go. No jednak czasem wyjść trzeba a gra sprawia, że jest to bardziej znośne.
& Lubi czytać mangi i ma ich w domu małą kolekcję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Klubu
Liczba postów : 160
Join date : 07/10/2016
avatar
Akcept!

_________________

U W A G A
Carlo słabo mówi po japońsku. Tekst pisany błędnie oznacza, że chłopak posługuje się japońskim. Poprawny język oznacza mowę po angielsku lub włosku.


aktualna lokalizacjagłos#a67d3d - kolor mg


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
My weak spot is laziness.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Zaakceptowane-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.