Share | 
 

 Na półce lalkarza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Czlonek Klubu
Liczba postów : 160
Join date : 07/10/2016
avatar
Do uzupełnienia w jakiś ładniejszy sposób:

Yoshirō Fujimoto (przeszłość + wątek, neutralna)
Sam nie wie, co powinien myśleć na temat tego człowieka; z jednej strony Fujimoto stanowił dla chłopaka sporą inspirację w obraniu konkretnej drogi życia, z drugiej natomiast decyzje, jakie podjął po spotkaniu z nim, zaprowadziły go prosto w paszczę niebezpieczeństwa. Carlo przez ostatnie dwa lata obwiniał go o to, że ktoś inny okradł Włocha, po prostu nie widząc innych winnych. Gdy jednak spotkali się ponownie, cały pogląd Collodiego na osobę mafiozy został wywrócony do góry nogami.

Robert Louis Stevenson (wątek, pozytywna)
Robert to osoba, która naprawdę zainteresowała Carlo swoimi reakcjami na jego ruchy i słowa. Uznaje tego człowieka za dość uroczego i interesuje go jego niepewność. Postrzega go jako kogoś między obiektem badań, nauczycielem a potencjalnym przyjacielem w przyszłości, szczególnie doceniając fakt, że lubi zabawy, przyjmuje lizaki, zobowiązał się zabrać go na kawę i przyjść na jakieś przedstawienie z udziałem Carlo. Mimo faktu, że ich relacja w zamyśle miała być czysto zawodowa, ma pewne nadzieje na to, że przetrwa dłużej.

Bram Stoker (przeszłość, raczej pozytywna)
To człowiek, który spotkał się z Carlo jeszcze zanim chłopak należał do klubu i postanowił zaproponować mu pomoc klubu w poszukiwaniu Yoshirō. Jako, że Collodi nie miał czym płacić, a jego Zdolność i predyspozycje mogły okazać się Klubowi przydatne, został wkrótce przyjęty do organizacji. Zdanie na temat Stokera ma raczej pozytywne i przepada za jego towarzystwem, jednak pamiętając, że Carlo ma problemy z nawiązywaniem relacji, ciężko jest tu powiedzieć coś więcej.

Chętnie zgarnę wszystkich z klubu pod relacje. W końcu to mała grupa nawet w założeniu fabularnym, więc trudno, żeby się nie znali.

_________________

U W A G A
Carlo słabo mówi po japońsku. Tekst pisany błędnie oznacza, że chłopak posługuje się japońskim. Poprawny język oznacza mowę po angielsku lub włosku.


aktualna lokalizacjagłos#a67d3d - kolor mg


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Na półce lalkarza
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Relacje-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.