Share | 

Prawda czy fałsz?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Admin
Liczba postów : 71
First topic message reminder :

Gra polega na napisaniu, czy wyżej podane stwierdzenie jest dla nas prawdą czy fałszem. Następnie należy dopisać takież zdanie dla kolejnej osoby. 

Osoba niżej umie piec ciastka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://straydogs.forumpolish.com

AutorWiadomość
Informator Klubu
Liczba postów : 113
Nigdy przenigdy. Fałsz, totalnie. Głównie dlatego, że obejrzałam tego za dużo! Ostatnio robiłam top swoich ulubionych filmów i nie umiałam ich zawęzić do dziesięciu, a ty mi o jednym xD

Osoba poniżej kocha gry komputerowe. Jakie najbardziej?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Uczen
Liczba postów : 91
Motto : Ludzie, którzy żyją przeszłością, są nieszczęśliwi.
PRAWDA <3
Najbardziej pewno IB, jak i również inne gry tego typu (Patrz - Mad Father, Pocket Mirror, Ali Mare, LiEat). I kocham otome, mam całkiem sporą kolekcję, ale najlepsza jednak jest Ozmafia. Na koniec wspomnę, że ostatnio podbiły moje serce też gry z Daedalic Entertainment, zwłaszcza The Wispered World i Harvey's New Eyes~

Osoba poniżej ma jakieś zdolności artystyczne.

Liczba postów : 116
Motto : "Każdy ma trochę miłości w serduszku~"
...Nooooooooooooooooo...
Zależy, ale w tym wypadku zaliczę jako Prawda. Coś tam czasem porysuję, a właściwie poszkicuję, ale specjalnie się tym nie chwalę. Ale, jak mam czas, to ćwiczę.

Osoba poniżej lubi pluszaki.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Liczba postów : 38
Yatsugare skłonny jest rację przyznać, atoli z przyczyny takowej, iż niezdolnym ku niechęci do obiektu żywota nie posiadającego żywić.
*kaszl*
Osobnik, jaki wypowie się poniżej, wyznać musi, czy prawdą jest, jakoby odzienie posiadał jakieś sercu bliskie w szczególności.
(aka czy masz ulubione ubranie)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Informator Klubu
Liczba postów : 113
Mam. Za bardzo lubię bluzki z wycięciami na dekolcie i golfy. Za mocno, dlatego zajmują połowę mojej garderoby.

Osoba poniżej dostaje wyzwanie i musi się przyznać, że lubi musicale!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Strateg Agencji
Liczba postów : 209
Motto : Have a pure, cheerful and energetic suicide~
Byłoby to fałszem, nie lubię musicali~ Za wyjątkiem Sweeney Todda, bo jest świetny. Ale generalnie mnie denerwuje jak ktoś śpiewa zamiast mówić bo to nienaturalne xD.

Osoba niżej czyta dużo książek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Detektyw
Liczba postów : 41
Aktualnie cztery na zmianę. Ale to, czy czytam dużo, zależy od tego, czy mam co czytać, bo ani nie chodzę do bibliotek (jakoś ich nie lubię) ani nie kupuję często (a jak kupuję to się robi cały stosik). PDFy czytam tylko w przypadkach mało dostępnych tekstów - uważam upublicznianie cudzej pracy za darmo (lub nieupoważnione czerpanie korzyści z niej) za kradzież. Także jeden rabin powie "tak", inny powie "nie". 

Osoba niżej zna chociaż jedną adaptację (anime adaptujące mangę, light novel, grę, film adaptujący komiks, książkę, grę) lepszą od pierwowzoru. Jeśli tak, podaj pierwszy tytuł, jaki przychodzi ci do głowy.~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Uczen
Osobiście zawsze uważałam, że adaptacja filmowa "Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu" była dużo lepsza, niż książkowa wersja. Dodali parę ciekawych elementów i na pewno film nie ciągnął się tak bardzo, jak słowo pisane xd

Osoba niżej... często zmienia tapety swojego ekranu komputerowego/telefonu.

Yatsugare zwykł posiadać jedno tło przez wiele miesięcy, gdyż ciemne pasujące do jego upodobań ciężko jest odnaleźć na ścieżkach nieskończonego internetu. Jest on również zdania, iż jasne obrazy nadmiernie drażnią wieczorami jego oczy. Yatsugare zatem niezbyt skorym do zmian się okazuje. 

Osoba niżej natomiast ma jakąś piosenkę na dzwonku w telefonie. Jaką?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Strateg Agencji
Liczba postów : 209
Motto : Have a pure, cheerful and energetic suicide~
Owszem, Blue Stahli - Anti you. Potrzebowałam czegoś o narastającym dźwięku już od początku piosenki i na tyle uszojebnego, by nie mieć problemów z usłyszeniem tego. A że i tak zawsze mam wyciszony telefon, to nieważne.

Osoba niżej ma jakiś ulubiony przedmiot szkolny. Jaki i dlaczego?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Uczen
Kocham plastykę, głównie dlatego, bo nikt mnie tam nie gani za bazgranie na kartkach.

Osoba niżej posiada zwierzę domowe.

Powrót do góry Go down

Prawda czy fałsz?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 6Strona 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Prawda czy fałsz?