Share | 

Prawda czy fałsz?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Admin
Liczba postów : 71
First topic message reminder :

Gra polega na napisaniu, czy wyżej podane stwierdzenie jest dla nas prawdą czy fałszem. Następnie należy dopisać takież zdanie dla kolejnej osoby. 

Osoba niżej umie piec ciastka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://straydogs.forumpolish.com

AutorWiadomość
Uczen
Liczba postów : 91
Kocham plastykę, głównie dlatego, bo nikt mnie tam nie gani za bazgranie na kartkach.

Osoba niżej posiada zwierzę domowe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Przemytnik broni | Barista
Liczba postów : 129
Motto : - Lubię cię. - A ja lubię kawę i tylko kawę.
Posiadam. Psa imieniem Zuzia, którą spamuję ludzi oraz Lepszego i Gorszego Kota. Znaczy koty jakieś imiona mają, ale ja je tak nazywam... albo po prostu mówię im per "kot", opcjonalnie "wojownik herbu fasolka" lub "chleb". |:

Osoba niżej chciałaby mieć zwierzaka. Jakiego?

In his mind, nothing could be more delightful than to live in solitude, and enjoy the spectacle of nature, and sometimes read some book or other.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Studentka
Liczba postów : 116
Motto : "Każdy ma trochę miłości w serduszku~"
Mam zwierzaka domowego, psa rasy York, ale chciałbym mieć...
...Koteła. Jakąś potulną, fajną rasę, która by mi nie brudziła w domu. I który by się dogadywał z moim psem i siedział mi na kolanach, kiedy mój pies woli siedzieć w budzie... Więc tak. Prawda.

Osoba poniżej ma ulubionego pokemona!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Detektyw
Liczba postów : 41
... evolution family Fennekina, Umbreon, Arcanine, Growlithe, Banette, Sableye, evolution family Gastly'ego, Dragonair, Gligar, Vulpix z Aloli, Slugma, wymieniać dalej? 

Osoba niżej ma jakiś wymarzony zawód. Jaki i dlaczego?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Informator Klubu
Liczba postów : 113
Yep, prawda. Ginekolog - marzenie, które dojrzewało przez kilka lat, by przybrać właśnie taką, a nie inną formę. Dlaczego... Kocham dzieci, uważam, że ciąża jest wspaniałym zjawiskiem, dodatkowo mój medyczny mózg uważa, że mamy okropnie złych ginekologów w kraju, którzy nie dają kobietom tyle wsparcia, ile im się należy i chciałabym to zmienić ^^

Osoba niżej jest bałaganiarzem. Czy jest ku temu jakiś powód?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Uczen
Liczba postów : 91
Motto : Ludzie, którzy żyją przeszłością, są nieszczęśliwi.
Tak jestem, a powód jest niezwykle zawiły.... nie chce mi się sprzątać, jak i również nie lubię wyrzucać moich rysunków, dlatego po pokoju walają się kartki w ogromnej ilości xd

Osoba poniżej posiada jakieś plakaty na ścianie.

Liczba postów : 472
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
Nah, w starym mieszkaniu miałem zaś jeden z gitarami. 

Osoba niżej ma jakiś nielubiany typ postaci do odgrywania na forach. Jaki i czemu?

All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Mafii
Liczba postów : 71
Nie lubię postaci, które są do mnie zbyt podobne. Często podrzucam im coś swojego, ale jak raz spróbowałam grać postacią, która miała ze mną dużo wspólnego straciłam trochę zabawę. Pisanie pisaniem, po prostu było to dla mnie mało ciekawe.

Osoba niżej ma ulubione zwierzę. Jeśli tak, jakie i dlaczego?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Pies. Jeśli się da mu to, czego pies potrzebuje, on odwdzięczy się największą i najczystszą miłością na świecie. Są wierne, mają dobre serca, można się z nimi fajnie bawić i im większy, tym lepiej się go przytula. I są bardzo mądre. Nauczenie psa sztuczek jest proste, natomiast takiego kota chociażby... no cóż, niekoniecznie. I nie przyjmę do wiadomości, że są złe albo straszne. Po części (niewielkiej) agresja leży po stronie psa, jednak głównym sprawcą tego jest właściciel i sposób, w jaki psa wychowa. One zostały udomowione po to, żeby służyć człowiekowi, a nie, żeby się na niego rzucać.

Skoro dałem zwierzę domowe, to osoba niżej ma jakiegoś ulubieńca wśród dzikich zwierząt. Z jakiego powodu akurat ten?

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Strateg Agencji
Liczba postów : 209
Motto : Have a pure, cheerful and energetic suicide~
...mam słabość do łosi. Nawet nie wiem czemu, bo się ich jednocześnie boję - raz spotkałam w lesie, w oddali, to bydle jest ogromne. Ale mają takie głupawe mordy i mimo tego, że są wielkie, to raczej płochliwe i uciekały na widok małych ludzi. W sumie nawet nie jest to uwarunkowane niczym szczególnym, po prostu wydają się niezgrabne, wielkie, ale jednocześnie na swój sposób je lubię.

Osoba niżej lubi kwiaty i je hoduje. Może jakiś ulubiony gatunek?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Definitywnie do moich ulubionych kwiatów należy maciejka ze względu na zapach i wygląd. Są śliczne, delikatne i mają przyjemnie kojący zapach. Lubię też floksy, bo są ładne - zwłaszcza te o delikatnym odcieniu fioletu i białe. I ozdobne słoneczniki, znowu ze względów wizualnych. Pierwsze dwa kwiatki hoduję, słoneczniki u mnie konają, rip. Biorąc pod uwagę symbolikę kwiatów, nie wiem, czy to dobrze o mnie świadczy

Osoba niżej ma już plany na wakacje! Jakie są?

Odnośnie pisania:
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Prawda czy fałsz?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 6Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Prawda czy fałsz?