Share | 
 

 Krótki opis zasad

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Admin
Liczba postów : 70
Join date : 26/09/2016
avatar
  1. Dział "pracownie" przeznaczony jest na zakładanie tematów dotyczących tworzenia czegoś na zamówienie innych użytkowników. Avatarnie, pracownie skupiające się na kodach, ogólnej edycji czegoś; cokolwiek.
  2. Grafika powinna być skalowana przy pomocy kodu do szerokości wynoszącej nie więcej niż 500 px. Uruchomienie skalowania przy dodawaniu obrazka w trybie what you see is what you get (widok na to, jak bbcode będzie wyglądać) dopasuje automatycznie wysokość do szerokości.
  3. Zaleca się hostowanie obrazków na imgurze albo innym stałym hostingu. Po prostu nie zgasną nagle i nie przepadną.
  4. Dział "rozgrywki" służy do odgrywania wątków alternatywnych dla akcji forum. Nie ma ograniczenia ilości prowadzonych fabuł, jednak administracja apeluje, by nie zasłaniały głównej fabuły forum. UWAGA! Po dwóch miesiącach bez nowych postów wątek jest uznawany za porzucony i przeniesiony do archiwalnych.
  5. Dział "Galeria" przeznaczony jest do publikacji prac, które nie są wykonywane na zamówienie innych użytkowników. Każdy gracz, który chce tu umieszczać swoje prace, powinien mieć założony tylko jeden temat dla porządku. Może on dotyczyć jakiejkolwiek twórczości.
  6. Nie ma mowy o plagiatowaniu czy kalkowaniu; jeśli bazujesz pracę na cudzej, podaj link do źródła, to jest do obrazka umieszczonego na stronie autora.
  7. W związku z tym, że w większości działów można komentować cudze prace, obowiązuje tu kultura osobista. Chcesz kogoś skrytykować? Powiedz dokładnie, co mógłby poprawić i dlaczego. Natomiast odbiorco krytyki, nie odbieraj jej jako ataku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://straydogs.forumpolish.com
 
Krótki opis zasad
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Centrum Zakazanego Lasu
» Zwierzęta magiczne
» Opis i mapa lokacji
» Co warto wiedzieć o życiu w Kapitolu
» Opis Gildii i organizacji pozagildyjnych

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Offtop :: Stolik artystów-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.