Share | 

Zemsta na wroga!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Czlonek Klubu
Liczba postów : 155
Prowadzący: Ja, chyba, że inny MG zdecyduje się przejąć.
Opis: W czasie święta Obon trójka uczniów liceum (Yuuko, Yukio, Hansel) w opuszczonej fabryce wywołała ducha mężczyzny, który został zamordowany w grudniu zeszłego roku. Żądny zemsty upiór z rozpaczą poprosił dzieciaki, by pomogły mu odnaleźć człowieka, który odebrał mu życie. Młodzi powiadomili wyżej postawionych w swoich grupach oraz przekazali im informacje, którymi podzielił się z nimi duch.
Grupy: Departament/Agencja, jakby co może być mieszane.
Ilość uczestników: Mogę ruszyć z jedną osobą.
Poziom trudności: łatwy z porywami na średni
Inne: Na próbę chciałbym pobawić się z deadline'ami. W poście MG wytyczałbym czas, w jakim uczestnicy mieliby wyrobić się z postami. W związku z tym osoby, które miałyby się zgłaszać, proszę o zarzucenie czasem, po jakim mogę gonić po posta.

U W A G A
Carlo słabo mówi po japońsku. Tekst pisany błędnie oznacza, że chłopak posługuje się japońskim. Poprawny język oznacza mowę po angielsku lub włosku.

aktualna lokalizacjagłos#a67d3d - kolor mg

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Zemsta na wroga!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [KP] Mephisto
» Zemsta po latach~Baraquiel Holy
» "Ten zasługuje na miano silnego, kto umiał z wroga uczynić przyjaciela."