Share | 

Wyprodukowano w Chinach..?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Czlonek Klubu
Liczba postów : 158
Prowadzący: Ja, ale możliwe, że przejmie Dazai.
Opis: Od paru miesięcy w Jokohamie działa chińska organizacja, która rozprowadza broń. Może i nie byłoby w tym nic takiego okropnego, gdyby nie fakt, że robią to na terenie Mafii Portowej i ich metody opierają się na całkowitej samowolce. Brak respektu wobec tutejszych zasad i brak chęci do poznania ich sprawił, że zarówno wielka organizacja jak i kilku znaczących przemytników postanowiło wyperswadować grupce, jak to niektóre rzeczy tutaj działają. W tym celu wysłani zostali członkowie czarnej jaszczurki (Johaś + npc) i jeden z powiązanych z mafią handlarzy.
Grupy: Mafia/przydupas Mafii Podziemie
Ilość uczestników: Dwójka - Johannes i Aleksandr
Poziom trudności: średni
Inne: Znowu martwe linie. Jakby co powiedz mi, po jakim czasie mam ścigać o posta.

U W A G A
Carlo słabo mówi po japońsku. Tekst pisany błędnie oznacza, że chłopak posługuje się japońskim. Poprawny język oznacza mowę po angielsku lub włosku.

aktualna lokalizacjagłos#a67d3d - kolor mg

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Wyprodukowano w Chinach..?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szkoły Magii na świecie
» Niebezpieczne bagna