Share | 
 

 Rocznica forum - szukam ludu.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Czlonek Klubu
Liczba postów : 160
Join date : 07/10/2016
avatar
Rocznica oficjalnego otwarcia forum wypada dnia 16.12, w związku z czym chciałbym zrobić pewnego speciala z tej okazji. Nie to, że sam nie dam rady — dałbym! — ale myślę, że gdyby jak najwięcej osób przyłożyło do tego cegiełkę, to wyszłoby bardziej wspólne i /nasze/.

Dlatego też, jeżeli ktoś rysuje, lubi pisać opowiadania, jakieś scenki, może ktoś by się pokusił o cosplay, robi music video albo cokolwiek innego, co byłoby w jakiś sposób angażujące dla odbiorcy, to prosiłbym o skontaktowanie się ze mną, żebyśmy się dogadali co i jak. Do rocznicy zostaje ponad miesiąc, zatem termin nadsyłania wszelkich prac to 11.12., myślę, że dla was to dość dużo czasu, by coś zmajstrować, a dla mnie odpowiednio dużo, by połączyć w jedno.

I bardzo chciałbym też, żebyście wszyscy się pojawili na chacie tego dnia. Przewiduję kilka konkursów, które będą się działy właśnie tam~

Nie wyznaczam stricte tematyki, rzucając jedynie hasłem "proszę, niech odnosi się jakoś do forum bądź do naszych postaci". Myślę, że coś takiego może wyjść naprawdę fajnie.

_________________

U W A G A
Carlo słabo mówi po japońsku. Tekst pisany błędnie oznacza, że chłopak posługuje się japońskim. Poprawny język oznacza mowę po angielsku lub włosku.


aktualna lokalizacjagłos#a67d3d - kolor mg


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Rocznica forum - szukam ludu.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowe funkcje forum
» Regulamin forum
» Szukam wiernego sługi lub służącej
» Półrocznica
» Lista zajętych osób do avatarów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Rozmowy-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.