Share | 
 

 "Utraciłem prawo do nazywania się człowiekiem."

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strateg Agencji
Liczba postów : 209
Join date : 28/10/2016
Motto : Have a pure, cheerful and energetic suicide~
avatar
Imię i nazwisko:
Osamu Dazai


Wiek i data urodzenia:
22 lata, urodzony 19. czerwca 1994 roku


Grupa:
Agencja


Zawód:
Oficjalnie rzecz biorąc, detektyw, nieoficjalnie nazywany często “zabandażowaną stratą przestrzeni”


Charakter:
Ktoś mądry lub niemądry gdzieś kiedyś z pewnością powiedział, że jesteś nie takim, za jakiego się uważasz, a jakim cię widzą inni. Ktoś inny z kolei powiedział, że informacje zebrane z jednego miejsca to szajs, nie informacje. Więc jeśli od samego Dazaia ciężko dowiedzieć się czegoś o jego charakterze, z pewnością ludzie, z którymi ma lub miał styczność, będą bardziej pomocni.


Agencja:
- Dazai? Ta leniwa pijawka z manią samobójstwa? To połączenie diabła, poltergeista i boga ubóstwa w jednym. Przynosi Agencji wstyd, wciąż są na niego same skargi! Jak chcesz pracować z dwudziestodwuletnim dzieckiem, który zachowuje się, jak mu pasuje, znika ci nagle, by wrócić w nocy kompletnie pijany, który zacznie się zachwycać nad belkami czy mostami, który nagle wyparowuje, by kawałek dalej zacząć zarywać do ładnej kobiety, mówiąc jej odrażające sugestie, by się z nim zabiła? I jeszcze nawet nie wiesz, kiedy tobą kieruje… i kiedy cię okłamuje, sprawiając, że twoje Ideały stają się zaśmiecone jego podłymi kłamstwami!
- Dazai-san jest bardzo miłym człowiekiem… ze swoimi dziwactwami. Czasem ciężko uwierzyć, że jest członkiem takiej organizacji jak Agencja. Ale choć czasem jest straszny albo niepoważny, albo znów muszę go wyciągać z beczki… Ale jak potrzebna jest pomoc, to pomaga. Znalazł mi dom i pracę i chyba jest dobrą osobą.
- Dazai jest najlepszy, jak mi przynosi słodycze!
- Nie chce przyjąć mojego leczenia, oburzające. Ale cóż, zostaje mieć innych pacjentów~
- Co prawda Kunikida-san zawsze nazywa go leniwym i oskarża o obijanie się, ale trzeba przyznać, że przez jego bystry umysł zwykle daje radę wykonać pracę niewielkim wysiłkiem, znajdując najlepsze rozwiązania. Jeśli chodzi o dedukcję, ustępuje tylko przed Ranpo-san. Ale w walce nie traci nigdy trzeźwości umysłu i dzięki temu wygrywa. Tylko traktuje dużo rzeczy jak żart i przez to nie biorą go na poważnie...


Mafia:
- Dazai-san jest zdecydowanie jednym z najzdolniejszych i był najokrutniejszym człowiekiem, jaki chodził po ziemi. Mówiono, że największym nieszczęściem jego wrogów to posiadanie go za wroga. Kiedy był w mafii, nie było osoby, która by się go nie obawiała, był mistrzem w wyciąganiu informacji nawet od najbardziej opornych delikwentów. Jego plany zawsze prowadziły do wygranej. Ale teraz… teraz jest jedynie haniebnym zdrajcą. Widocznie przez te lata zmiękł i stracił jasność osądu, zwłaszcza że uważa swojego nowego pionka za silniejszego ode mnie. Udowodnię, że jest inaczej.
- Dazai-kun jest zdecydowanie niezwykłą osobą! Jestem pewien, że gdyby nie jego niespodziewane odejście, nie minęłoby wiele lat, nim zabiłby mnie i zajął moje miejsce… Szkoda stracić tak obiecującego młodzieńca. Cóż, zaproponowałem mu w końcu powrót na poprzednie stanowisko i nadal jest to aktualne, choć nie wydawał się zainteresowany~ Zdecydowanie można rzec, że ma wiele twarzy. Widziałem go już w tak wielu maskach, że ciężko stwierdzić, która jest prawdziwa - w końcu to pierwszorzędny aktor. Ale jeśli coś mogę stwierdzić, to że jest prawdziwie oddany tym, których uważa za przyjaciół.
- Nie wspominaj przy mnie imienia tego pieprzonego zdrajcy, który dla swojego martwego kolegi zostawia tych, którzy mu zaufali! Ta cholerna makrela to największy wróg kobiet, samobójczy czubek i największa porażka chodząca po tej ziemi. Niech ten bezużyteczny wieszak na bandaże wreszcie umrze i będzie spokój. Nie umie być szczery z nikim, nawet z przyjaciółmi czy samym sobą. Udaje ujmującego, wewnątrz nadal zostając zdradzieckim i pustym padalcem.


Inni:
- Dazai-san jest ujmującym młodzieńcem, który jednak powinien jak najszybciej uregulować swój zaległy rachunek bądź chociaż wykupić polisę na życie, który go pokryje~
- Nasz wspólny znajomy znał go lepiej… Ale Dazia-san jest zdolny w manipulacji, nieraz odnosi się wrażenie, że przewidział wszystkie sytuacje, które nastąpiły, część sam zresztą wywołując. Mori-san jest określany jako uosobienie logiki a i on obawiał się przyszłych możliwości swojego podwładnego i bycia przez niego pokonanym. Jednak czegoś Dazaiowi brakuje. Nie robi mu różnicy, czy czyni dobro, czy zło. Nie ma też celu w życiu. Był w mafii, przeniósł się do Agencji - widać, jak nie może znaleźć dla siebie odpowiedniego miejsca.
- To ten urokliwy i zabawny młodzieniec z Agencji? Nie znam go, ale wydaje się być wesołym kompanem!
- Nie pij z nim nigdy. Bo jak się upije i otworzy, to zobaczysz tę ciemną, pustą dziurę, która tkwi w jego środku. A zobaczenie jej wystarczy, byś chciał się nad nim zlitować i pchnąć go pod samochód.


Wygląd:
Dazai należy do w miarę wysokich mężczyzn, mając swoje 181 cm wzrostu, choć rzecz jasna żadnych rekordów nie będzie pobijał. Tę cechę wyróżnia również sylwetka, bo jest ona mocno szczupła, by nie rzec chuda - rzecz jasna jakieś mięśnie Osamu ma, zdecydowanie jednak nie siła fizyczna jest jego atutem. W sumie przez płynne ruchy i ową wiotkość jest najzwyczajniej w świecie ładny, mając jakiś wdzięk nie do końca typowy dla mężczyzn w jego wieku.
Jego oblicze jest odrobinę szerokie, jego kształt przypomina nieco serce przez szerokie czoło i ostro zakończony podbródek. Twarz pozbawiona jest zmarszczek, w końcu Dazai jest w kwiecie wieku i prezentuje się dość młodo. Cerę ma dość jasną, choć nie bladą, w dodatku gładką i pozbawioną niedoskonałości. Patrzy na świat nieco wąskimi, brązowymi oczami, które potrafią błyskawicznie zmienić się z rozmarzonych i nieobecnych na dziecinne i błyszczące oczy szczeniaczka albo też śmiertelnie poważne i przeszywające rozmówcę do głębi, po których widać skrywaną inteligencję. Czemu skrywaną? No cóż, zazwyczaj Dazai zachowuje się dokładnie odwrotnie niż powinien poważny dorosły. Jego dość szerokie usta zwykle wygięte są w uśmiechu przecinającym twarz, często niezbyt poważnym i średnio pasującym do osoby poważnej i dorosłej, jakby jego głównym tematem do przemyśleń były żarty, które ma komuś wywinąć bądź kolejne metody, by pozbawić się życia. Do tego dochodzi najzwyklejszy, prosty nos, który dopełnia ostrości rysów. Całość okalają falowane pasma miękkich, czekoladowobrązowych włosów sięgających mu do szyi, a z przodu opadających luźno na czoło.
Jeśli chodzi o strój, Dazai jest zwykle dość monotematyczny. Preferuje stosunkowo eleganckie stroje, nie popadając jednak w przesadę. Zaczynając od dołu, niemal zawsze ma na sobie proste, brązowe buty, nie lakierki, lecz o podobnym kroju. Pasują one do jasnych, kremowych spodni o prostym kroju, bez żadnych do nich udziwnień. Na  górę zakłada zwykłą, białą bądź bladobłękitną koszulę z kołnierzykiem, czasem gładką, czasem z pionowymi liniami. Na to zarzucona zostaje ciemnobrązowa kamizelka, zaś zamiast zwykłego krawata używa takiego typu bolo - ozdobnego, ładnie splecionego sznurka połączonego błękitną broszką w złotej ramie. Kiedy wychodzi na zewnątrz, zakłada na to piaskowy płaszcz sięgający mi niemal kostek, noszony zazwyczaj rozpięty.
Jeszcze jedna cecha wyróżnia Dazaia z tłumu, a są to jego nieodłączne bandaże. Oplata on całe ramiona, nogi, tors i szyję zwykłym bandażem, nawet mimo braku ran, które mogłyby opatrywać. Jedynie twarz, dłonie i stopy są ich pozbawione. Można by pomyśleć, że ukrywa w ten sposób blizny pozostałe po poprzedniej profesji - jednak nie ma ich aż tak wiele czy aż tak wielkich, by musieć je chować. Zresztą są one zwykle pod ubraniem, gdzie więc sens takiej skrytości? Nikt nie wiedział, ale że to drobne dziwactwo to najmniejszy problem z tych pojawiających się po przebywaniu z Osamu dłuższy czas, postanowiono je zignorować i nie wnikać w przyczyny.


Historia:
Dazai szedł niespiesznym krokiem, nie zwracając uwagi na okolicę. Spacery co prawda nie były jego zwyczajową rozrywką, ale poczuł nagłą potrzebę odetchnięcia świeżym powietrzem. Wyrwania się z budynku, w którym mieściła się Agencja. Nie myślał, gdzie idzie, nie to się liczyło. Ważne, że się poruszał, stawiał nogę za nogą. Cel? Nie miał go. Kto zresztą mógł wiedzieć cokolwiek o jakimkolwiek celu?
Ojej, samochód przejechał tak szybko, szkoda, że nie stał tuż przed nim.

W pewnej chwili spojrzał w bok, na wysoki budynek, który kojarzył się bardziej z siedzibą jakiejś korporacji bądź przedsięwzięciem gospodarczym jakiegoś biznesmena niż tym, czym był w rzeczywistości - siedzibą mafii, która powodowała niepokój w całym mieście. Na ten widok Osamu zalała fala wspomnień. To dziwne, nie był zbyt sentymentalną osobą… a jednak nie mógł tego powstrzymać. W końcu przeżył tam większość życia, a czy tego chciał czy nie, przestępcza organizacja odgrywała w nim ogromną rolę. Kto by pomyślał, że wszystko zacznie się od momentu, gdy zabrany od swoich opiekunów w tym właśnie budynku spotka szefa organizacji i kilku jej członków - czy to ówczesnych, czy przyszłych? I może stary przywódca czy czarnowłosy, młody lekarz wpasowywali się w jego wizję mafiozy, to co robiła tam starsza od niego ruda dziewczyna, oraz równie rudy karzełek? Wtedy jeszcze nie wiedział, że ów stanie się jego wieloletnim partnerem, a Kouyou im obu robić będzie za starszą siostrę. Bo skąd miał wiedzieć? Był bystrym dzieckiem, ale z pewnością nie tak, jak był dorosły już Dazai. Rzecz jasna później również odwiedzał budynek, niezliczone razy, najpierw, gdy wzywał go do siebie przywódca, następnie Mori, który zajął jego miejsce, czy też na spotkania pięciu szefów mafii, którym został w wieku piętnastu lat, ustanawiając rekord i zdobywając tytuł najmłodszego szefa. Jednak nawet wcześniej cieszył się sporym zaufaniem - w końcu to przy nim Mori zabił poprzedniego przywódcę, przy tym ledwie czternastoletnim chłopcu z pustym wzrokiem, który już mimo swego wieku miał na sumieniu więcej niż większość dorosłych mężczyzn.
Czy tam właśnie spadła wielka gałąź? Czemu nie na jego głowę?

Rzecz jasna początkowo członkostwo w mafii nie było tak poważną sprawą. Wysyłano go z Chuuyą do różnych spraw, jednak dużą część czasu spędzali wspólnie chwile, dokuczając sobie, drażniąc się i poznając pod okiem Kouyou. Choć nie chciał tego przyznać, lubił owe momenty, to przerzucanie się złośliwościami i mało poważnymi wyzwiskami. Uśmiechnął się pod nosem, wspominając dzieciństwo z dawnym partnerem. Nawet na starsze lata owa tendencja do infantylnego obrażania się nie minęła, była stałą częścią ich relacji. Przypomniał sobie, jak lubił z nim się drażnić, nie pozwalając mu używać swojej zdolności, prowokować go, bo tak zabawnie i dość uroczo się złościł… No i pokonywanie go we wszelkich potyczkach, czy to słownych, czy nie, dawało mu nieco satysfakcji. Może dlatego, że mimo drobnej postury, ten zawsze był od niego silniejszy? Tego faktu Dazai nigdy nie negował, zresztą nic dziwnego, skoro on zawsze starał się wykręcić jakoś od roboty, podczas gdy ten bardzo o siebie dbał. Rzecz jasna go też nienawidził. Tego, jak szybko się denerwował, jak nie można było do niego dotrzeć, późniejszej miłości do wina, a najbardziej tego okropnego kapelusza. Przynajmniej po odejściu z mafii nie musiał już patrzeć na jego wiecznie zdenerwowaną twarz.
Te druty na pewno są pod wysokim napięciem, gdyby tylko się do nich dostać, dotknąć ich...

Zszedł niżej, by mieć widok na duży port. Wiedział, że to nieco ryzykowne, mógł w końcu trafić tam na ludzi mających do niego żal, wyrzuty czy też zwyczajną chęć unicestwienia, ale coś pchało go tam, wywołując coraz to nowe wspomnienia, mniej lub bardziej chronologiczne. Port, od niego wzięła się nazwa Portowej Mafii. Rzecz jasna operowali nie tylko tam, ale jednak trudno pozbyć się naturalnego skojarzenia. Kątem oka dojrzał postać w ciemnym płaszczu i choć okazał się to być jakiś obcy dżentelmen, pasażer jednego ze statków, Osamu od razu wspomniał inną taką postać, anemicznego, czarnowłosego młodzieńca, którego miał szczęście czy nieszczęście uczyć. Pamiętał jego chęć bycia zaakceptowanym, rozpaczliwe szukanie dla siebie miejsca… a kto go nie szukał? Dazai widział w nim duże możliwości i nieużyty potencjał. Właśnie… nieużyty. Nie mógł sobie pozwolić na zniszczenie go, nic nie znaczącymi pochwałami. Doprowadzał go do granicy, chcąc go jeszcze bardziej rozwinąć. Teraz myślał, czy przypadkiem tej granicy nie przekroczył? Nie zdziwiłoby go to. W końcu jego życie było wypełnione samymi porażkami, pogłębiającymi tylko pustkę w jego wnętrzu. Akutagawa mógł równie dobrze być jedną z nich - kolejna osoba, którą zniszczył samym swoim byciem blisko. Miał niejaką nadzieję, że niedawne zaakceptowanie go po zwycięstwie nad Fitzgeraldem choć nieco zrekompensuje to wszystko, do czego dopuścił.
Wystarczy spaść z tego pomostu na te ostre kamienie w wodzie...

Kroki poniosły go dalej. Musiał iść dość długo, ale nawet nie zauważył, kiedy dotarł pod klub Lupin. Widząc go, poczuł, jak uśmiech spełza mu z ust. Położył dłoń na klamce, ale nie otworzył drzwi. Zresztą widział wnętrze równie wyraźnie w swojej głowie. Spędzał tam w końcu całe godziny, pijąc z osobami, które mógłby nazwać przyjaciółmi, z Ango i Odasaku. Teraz relacje z Ango znacząco się ochłodziły, a Ody nie było na tym świecie. A to przez jego prośbę, by być dobrym człowiekiem, postanowił opuścić mafię. Pamiętał dobrze, jak ten umierał mu w ramionach, straciwszy wszystko z momentem, gdy Mimic zabiło sieroty, które przygarnął. Jak mógł odmówić prośby kogoś, kto go uznał za przyjaciela? Nie umiał, nawet jeśli ten już nie widział, co się dzieje z Dazaiem po jego śmierci. Nawet jeśli nie wiedział, czy jakkolwiek mu to pomoże. Nawet jeśli musiał zostawić przez to swojego partnera samemu sobie, skazując go na niemożliwość używania Zepsucia. Czemu nie umiał odmawiać ludziom? Bał się. Sam nie wiedział czego, ale… myśl, że zawiedzie czyjeś oczekiwania sprawiała, że robił to, o co ważne osoby go poprosiły. Uchylił drzwi. Tylko uchylił, nie wchodząc do środka.
Ojej, jaka ładna belka.

Odszedł szybkim krokiem, jakby chciał uciec od tych wspomnień. Czemu wspominał? To tylko przeszłość. A to tylko budynek rządu, gdzie pracowali ludzie, którzy umożliwili mu zapadnięcie się pod ziemię, gdy odszedł z mafii. A to tylko bar, w którym upijał się do nieprzytomności, starając się zapomnieć. A tu następny. A tu most, z którego skoczył na miesiąc po owej decyzji, co skończyło się jedynie w szpitalu. Jezdnia, na którą się rzucał. A tu apteka, gdzie kupował zdecydowanie zbyt duże ilości leków. Ale za każdym razem z tego wychodził, z poczuciem winy, że ktoś musiał go ściągać z miejsc publicznych, zawieźć na oddział, a poczuciem winy, że znów komuś zrobił problem, że znów zepsuł coś, czego tylko dotknął. Więc znów pił, pił ile mógł, ile miał pieniędzy, by zaraz się zapożyczać, zadłużać, sprzedawać swoje rzeczy i znów pić, pić, pić. Znał wszystkie tanie bary w całej Jokohamie.
Ciekawe, czy ta ładna pani zgodzi się na popełnienie podwójnego samobójstwa?

W końcu wrócił. Spojrzał na budynek Agencji z powagą na twarzy. Już od dwóch lat to właśnie tu spędzał czas. Po dwóch latach czyszczenia swojego mienia z brudów mafii zaproszono go do pracy pod nadzorem Fukuzawy. Ten chcąc go ocenić, oddał go pod nadzór Kunikidy, który przeprowadził go przez test wejściowy. Nie mógł powiedzieć, by nie odpowiadała mu praca w Agencji. Polubił ludzi, nawet tych dziwnych, mających swoje przywary. Jednak czy to wypełniło pustkę, którą miał w sercu? Cóż, Oda zapowiedział, że nic tego nie dokona. Póki co mógł więc jedynie kontynuować swój żywot… tworząc różne plany. W końcu różne rzeczy pojawiały się w jego głowie…
...ojej, czy te grzyby są trujące?


Zdolność specjalna:
Zatracenie - unieszkodliwia umiejętności innych ludzi obdarzonych, wystarczy mu jedynie chwilowy kontakt z przeciwnikiem. Nie może jednak tego robić na odległość, potrzebuje fizycznego kontaktu z taką osobą. Sprawia to też, że nie działają na niego zdolności innych mające dobre działanie, np. leczenie Yosano. Nie kontroluje swojej Zdolności, należy ona do zdolności pasywnych i jest aktywna cały czas.


Umiejętności:
+ Bardzo inteligentny i charyzmatyczny, nie sprawia mu problemów manipulowanie ludźmi, można wręcz odnieść wrażenie, że wszyscy są jego marionetkami, jednak nie stosuje tego w sposób perfidny… no chyba że chodzi o jego partnerów.
+ Wspaniały aktor, nigdy nie widać po nim, gdy kłamie, a masek ma tyle i nosi je tak często, że ciężko się zorientować, jaki jest w rzeczywistości - przez to jest nieprzewidywalny i ciężko jest zgadnąć, co zamierza zrobić.
+ Mimo kompletnego braku ku temu podstaw, ludzie łatwo mu ufają - często dlatego, że mimo pozornej błazenady wie, co robi. Nawet po notorycznym zawodzeniu ich, nadal się to powtarza. Często też wzbudza opiekuńcze instynkty, zwłaszcza u kobiet…
+ ...u których ma niezłe powodzenie. Przynajmniej na chwilę, bo gdy proponuje im popełnienie wspólnego samobójstwa, nie są nim już tak zachwycone.


Słabości:
- Jego zdolności prowadzenia samochodu czy innych takich pojazdów są co najwyżej mierne; generalnie strach wsiadać z nim do jednej machiny, o ile ma dostęp do kierownicy.
- Skłonności do samobójstw prowadzą do wielu niewygodnych sytuacji. Poza tym jak widać, ani jedna tego próba się nie powiodła, co chyba wystarczająco wiele mówi  jego umiejętnościach.
- Jest leniwym pasożytem korzystającym z uprzejmości czy dobroci innych, których gotów naciągać na wszystko, sam obijając się całymi dniami na kanapie ze słuchawkami na uszach, słuchając w kółko piosenek o samobójstwie.
- Bycie leniwym nie wpływa pozytywnie na kondycję i choć jest szczupły i jakieś tam mięśnie ma, z pewnością siła nie jest jego dobrą stroną. Tak, nie lubi przez to schodów.
- Nie każcie mu gotować. Nigdy. I nie jedzcie jego dań. Jeśli okażą się niespalone i zjadliwe, na pewno dorzucił tam podejrzanych grzybków czy czegoś w tym stylu.
- Wbrew pozorom jest to człowiek mocno nieszczęśliwy, nie rozumiejący ludzi, ich wartości, pusty w środku i nie mogący znaleźć dla siebie miejsca w świecie. To powoduje napady depresji, której jednak stara się nie pokazywać ludziom, woląc zniknąć na kilka dni. Albo na zawsze, choć to średnio mu wychodzi, wystarczy spojrzeć cztery myślniki wyżej.


Przedmioty:
* pistolet, ale po co go używać, jak lepiej zabrać wrogowi ten jego
* zawsze znajdzie gdzieś metalowy pręt mogący robić za wytrych, by denerwować ludzi uwalnianiem się z jakichkolwiek okowów
* zazwyczaj nosi przy sobie książkę, z której czerpie inspiracje do kolejnych samobójczych prób
* portfel, choć zastraszająco często jest on pusty, inaczej nie musiałby stołować się na koszt innych
* telefon, w którym ma numery wszystkich, których może denerwować w każdej chwili
* często ma w kieszeni jakąś pluskwę czy nadajnik “na wszelki wypadek”


Ciekawostki:
& Hejci kapelusze z całego swego serca.
& A najbardziej ten Chuuyi, ale ten ma jedną zaletę - dodaje mu odrobiny wzrostu.
& Ma tendencję do upijania się tanią sake w różnych barach.
& Można w jego telefonie znaleźć masę maili od niejakiego “ślimaka”, na które jednak praktycznie nigdy nie odpisuje.
& Jego największym marzeniem jest popełnienie podwójnego samobójstwa z piękną damą, ale takiego, które byłoby eleganckie, bezbolesne i które nie sprawiłoby nikomu żadnego kłopotu.
Część historii została dopisana na podstawie domysłów, nawiązań do prawdziwego Dazaia, Yozo z “Zatracenia”, wyobraźni i czego tam jeszcze. Część jest umyślnie niedopowiedziana i zarzucana ogólnikami. Karta będzie rozbudowywana i poprawiana w miarę ukazywania się informacji w mandze. Uroki kanonów~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Join date : 26/09/2016
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
avatar
Zdolność to absolutna pasywka, najbardziej zgubna zresztą. Nie lubię cię, a mój kapelusz jest najlepszy, ale...Akcept.

_________________


All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
"Utraciłem prawo do nazywania się człowiekiem."
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sklep zoologiczny - Kakadu
» Sala do widzeń intymnych
» "Magiczne Wzory i Napoje" Arseniusa Jiggera [KLASY I-V]
» [sen] Dzisiaj zło miało prawo wygrać

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Zaakceptowane-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.