Share | 

Telefon petit mafii.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 465
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika

00:00

slide to unlock
Nazwa:
Anee-sama
Nazwisko: 
Ozaki Kōyō
Notka:
xxx
Nazwa:
Kaneko-san
Nazwisko: 
Kaneko Misuzu 
Notka:
xxx
Nazwa:
Makrela
Nazwisko: 
Dazai Osamu
Notka:
Zanim się zorientowałem, nędzny klaun
Zamieszkał w mojej głowie
Ale nie pojmowałem znaczenia
I sprawiałem, że stawał się smutny
Nazwa:
Maru-chan
Nazwisko: 
Williams Margery 
Notka:
xxx
Nazwa:
Pajac
Nazwisko: 
Fujimoto Yoshirō
Notka:
Brzmi jak Dazai. Nawet nie wiem ile razy złapałem się na nazwaniu go w ten sposób. Dobrze się z nim pije i człowiek też dobry. No i ma wpływ na jednego z dostawców broni.
Nazwa:
Szef 
Nazwisko: 
Mori Ōgai
Notka:
xxx

Nazwa kontaktu
GG:MM, DD.MM.RRRR 
Wpisz temat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

CKB

Kod:
<center><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="background: #282828; padding: 5px; width: 166px; border-radius: 3px; text-align: justify; font-family: Open Sans; color: #dcdcdc; line-height: 100%; font-size:11px;"><div style="display: inline-block; height: 60px; width: 60px; background:url(http://i.imgur.com/pucvOqM.png); overflow: hidden;"></div><div style="overflow: hidden; display: inline-block; text-align: left; color: #dcdcdc; font-family: Open Sans; font-size: 10px; height: 60px;  margin-left:75px;margin-top:-60px;font-weight: bold;">
Nazwa kontaktu
GG:MM, DD.MM.RRRR
Wpisz temat</div>
<div style="width: 100%; height: 2px; margin-top: 5px; background: #638d55; margin-bottom: 5px;"></div><div style="height:80px;overflow:scroll;">TREŚĆ TUTAJ
Pole się scrolluje
Tam, gdzie w kodzie jest background:url(link) daj link do obrazka z kontaktów przy twojej postaci. Jeśli nie ma, zostaw jak jest </div>
</div></center>

Relacje w trakcie uzupełniania. Przyjmę z każdym, z kim jest sens przy chibi. .w.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Strateg Agencji
Liczba postów : 200
Motto : Have a pure, cheerful and energetic suicide~

Makrela
13:15, 23.04.2017
re:Oi

Oho, gdzież bym śmiał się sprzeciwiać :> A weekend akurat pasuje~ Jak schowasz gdzieś ten kapelusz, to nawet przyjdę :>

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Strateg Agencji
Liczba postów : 200
Motto : Have a pure, cheerful and energetic suicide~

Makrela
00:03, 19.06.2017
re:Oi oi

Nie przepraszaj, ślimaku, lepiej uważaj tam na siebie i nie ryzykuj z tak błahego powodu. Ale fakt, trzeba się spotkać... muszę z tobą porozmawiać, jak będzie możliwość. I... dziękuję ;>

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Telefon petit mafii.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kawiarnia 'Petit Appetite'
» Almost o Good Fantasy PBF.