Share | 
 

  I'm just looking for some warmth.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Nowa w Mafii | Uczennica
Liczba postów : 99
Join date : 02/11/2016
Motto : Once you are real you can't become unreal again. It lasts for always.
avatarMargery Williams
16 lat || urodzona 22 lipca 2001 roku || Mafia Portowa || Nowa w Mafii || Uczennica

Charakter
 Margery jest delikatną, kulturalną i niezwykle miłą nastolatką. Zawsze próbuje myśleć optymistycznie, choć nie zawsze jej to wychodzi. Stara się ona cieszyć każdą chwilą swojego życia, czy to bawiąc się z Mr Bunnym, czy to poznając nowych ludzi. Możliwość spotkania innych obdarzonych sprawia, że staje się szczęśliwa, myśl, że nie tylko ona odstaje od społeczeństwa, napawa ją dumą oraz radością. Panna Williams w pewnym sensie czuje się wyjątkowa, w końcu nie każdy może wyczyniać to, co ona, dziewczyna jednak stara się tym nie przechwalać, a czasami próbuje to nawet ukrywać, w końcu nie wszyscy są przyjaźnie nastawieni do ludzi jej podobnych. Margery nie zachowuje się jak typowa nastolatka, zdecydowanie częściej myśli o innych niż o sobie, podejmuje dojrzałe  jak na swój wiek decyzje oraz nadal bawi się pluszakami. Tak, wciąż to robi, pomimo niezwykłej dojrzałości uwielbia zabawki wszelkiego rodzaju! A w szczególności Mr Bunny'ego, przytulankę w kształcie króliczka! Nie wiedząc, gdzie jej przyjaciel się znajduje, staje się płochliwą panikarą, którą wyjątkowo łatwo doprowadzić do łez, jej pewność siebie zanika. W momencie, w którym zabawka trafia z powrotem w jej ręce, Margery zaczyna zachowywać się normalnie, uśmiecha się oraz zaczyna bić od niej ciepło.
Na początku znajomości dziewczyna wydaje się nieśmiała. Często na jej twarzyczce pojawiają się rumieńce. Zawsze towarzyszy jej wtedy obawa, jak nowo poznana osoba zareaguje na Mr Bunny'ego, czy zostanie ona odrzucona, a może zaakceptowana? Gdy nastolatka dowie się, na jakim gruncie się znajduje, niezależnie od sytuacji zacznie być śmielsza. Osoba, która będzie ją obrażała za jej zdolność, spotka się z wyjątkowo chłodną odpowiedzią. Panna Williams stara się być tolerancyjna i tego samego oczekuje od innych ludzi.
Warto również dodać, że Margy jest marzycielką. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że swoją przytulankę traktuje jako przyjaciela. Pomimo tego, że dziewczyna doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ma całkowitą władzę nad maskotką, potrafi sobie wyobrazić, że Mr Bunny jest prawdziwy, że tak jak i ona ma uczucia oraz duszę. Jest to w pewnym sensie reakcja obronna nastolatki, boi się ona odrzucenia zwykłych ludzi, wobec czego woli rozmawiać z pluszakiem, poza tym przyjemnie jest mieć przyjaciela, który nigdy cię nie zostawi, nieprawdaż?
Blondynka w Yokohamie poszukuje swojego miejsca na ziemi, gdzie będzie czuła się bezpiecznie oraz zostanie zaakceptowana. Właśnie dlatego zamierza dołączyć do którejś z organizacji dla obdarzonych, problem polega na tym, że nie ma ona o nich bladego pojęcia.


Aparycja
Margery nie należy do najwyższych osób na świecie, wręcz śmiało można by rzec, że jest niziutka, mierzy zaledwie 1,5 metra, jednocześnie ważąc 42 kilogramy, co w efekcie daje dosyć drobną nastolatkę, której figura dopiero zaczyna nabierać kształtów.
Włosy Panny Williams naturalnie przybrały barwę wyjątkowo zimnego blondu. Są one grube, delikatnie falowane oraz sięgają dziewczynie do pasa. Najczęściej są one rozpuszczone, niemniej jednak czasami Margy zdarza się je jakoś upiąć bądź zaczesać.
Na twarzyczce Margery, która swoją drogą ma wyjątkowo delikatne rysy, znajdują się błękitne oczy, których barwa jest ukryta za zielonymi szkłami kontaktowymi, okalane przez czarne, długie rzęsy, malinowe, drobne usteczka, które wyjątkowo często są pomalowane błyszczykiem, lekko zadarty ku górze nosek. Skóra nastolatki jest blada, a na niektórych partiach ciała znajdują się nieliczne, małe pieprzyki.
Najczęściej można ją zauważyć ubraną w stylu gothic lolita. Zacznijmy od góry, czyli gorsetu sukienki, jest on czarny z szaroburym kołnierzykiem, pod którym znajduje się czerwona kokardka. Jeśli natomiast chodzi o rękawki sukienki, zastępują je krótkie, czarne falbanki, którym na rączkach dziewczyny towarzyszą czarne rękawiczki, również wykończone w ten sam sposób. Dół kiecki jest kloszowany i składa się z dwóch warstw, wewnętrznej, której materiał przypomina wyglądem klawisze keyboardu, oraz zewnętrznej, uszytej z czarnego materiału, ozdabianej czerwonymi kokardami. Zazwyczaj temu ubranku towarzyszy kapelutek. Jego rondo jest obszyte czarnym, koronkowym materiałem, natomiast główka jest czarno-żółta. Do nakrycia głowy również została przyczepiona czerwona kokardka. Jeśli chodzi o buty, Panna Williams najczęściej przyodziewa czarne obuwie na niezbyt małym obcasiku.
Warto również wspomnieć o tym, że Panna Williams lubi zmieniać swoją garderobę. Najczęściej zakłada ona sukienki w stylu wiktoriańskim, niemniej jednak można ją zauważyć ubraną, jak zwykłą nastolatkę, czy to w mundurku szkolnym, czy to w ogrodniczkach i jakiejś zwyczajnej koszulce.

Historia
16:38, 22 grudnia 2015 roku, Londyn, gabinet ojca Margery.
- Tatusiu... O czym chciałbyś ze mną porozmawiać? - Blondynka przytulając do swojej klatki piersiowej przytulankę, zajęła miejsce naprzeciwko swojego ojczulka. Wiedziała, że nie zaprosił ją do tego pomieszczenia bez powodu, albowiem rozmowy odbywające się tutaj zawsze, ale to zawsze, dotyczyły przyszłości.
- Wiem, że rzadko przebywam w domu, ale zauważyłem, że ostatnio chodzisz przygnębiona. Coś nie tak, skarbie? - Jego głos, zazwyczaj wyjątkowo surowy oraz chłodny, tym razem był przepełniony troską oraz ciepłem. Martwił się, a Margy nienawidziła zajmować jego myśli w ten sposób. Nastolatka delikatnie przygryzła dolną wargę, wzięła głęboki wdech, a następnie ze świstem wypuściła powietrze. Na jej twarzyczce pojawił się delikatny uśmiech, niby wymuszony, a jednak wyglądający w miarę naturalnie.
- Wszystko jest w porządku! Nie masz się o co martwić! Ta nowa szkoła jest naprawdę bardzo przyjemna! Tamtejsi ludzie są bardzo mili i już udało mi się zakolegować z paroma dziewczynami. - Chciała tylko tego, aby przestał się martwić, aby nie zadawał zbędnych pytań, aby nie drążył tematu. Miała cichą nadzieję, że nie dowie się o tym, że znowu ze względu na swoją zdolność nie została zaakceptowana przez rówieśniczki, że koledzy dziwnie się na nią patrzą, że nie czuje się tam najlepiej oraz że jej relacje z rodzeństwem i matką nie zostały zauważone.
- Myszko, mimo wszystko jestem twoim ojcem i wiem, kiedy coś jest nie tak. Im szybciej powiesz prawdę, tym szybciej poradzimy coś na to. Źle się czujesz w nowym środowisku? Chcesz, abym poświęcał ci więcej uwagi? A może po prostu twoje kieszonkowe jest niewystarczające? - Był już wystarczająco zdesperowany, aby zacząć zgadywać. Nie wiedział, o co chodzi tym razem, a bardzo chciał wiedzieć, co się dzieje jego kochanej, delikatnej, a zarazem najmłodszej pociesze. Ona natomiast tak bardzo chciała, aby on przestał się zamartwiać, aby matka traktowała ją jak resztę swoich dzieci, jak swoją córeczkę, a nie jakieś dziwne monstrum. To był właśnie ten moment, w którym w dziewczynce coś pękło. Coś, czego raczej nie dałoby najzwyczajniej skleić. Po jej policzku spłynęła pierwsza łza.
- Tatusiu... Ja po prostu... Bardzo chciałabym poznać ludzi podobnych do mnie. Zawsze, gdy spotykam zwyczajną osobę, boję się tego, że mnie odrzuci, że się wystraszy, że zacznie mnie bić... Tak bardzo się boję tatusiu... Nawet rodzina mnie odrzuciła przez moją zdolność! A ja... ja tak bardzo chcę żyć wśród ludzi, którzy mnie akceptują... - Dziewczynka nic więcej już nie powiedziała, nie mogła, ponieważ zaczęła szlochać, pan Williams tego wieczoru podjął bardzo ważną decyzję, która miała ogromne znaczenie dla życia jego córki.


Zdolność
Aksamitny królik
Mr Bunny to nie tylko zabawka Margy, jest on również jej partnerem w walce. Umiejętność dziewczyny dzieli się na bierną i czynną.
Bierna:
Nastolatka swoimi myślami steruje przytulanką, a gdy zamknie oczy, widzi i słyszy, jeśli wokół niej panuje absolutna cisza, dokładnie to, co pluszak. Niemniej jednak warto wspomnieć o tym, że maskotka ta ma mniej niż 40 centymetrów wzrostu, więc krzywdy nikomu nie zrobi, co najwyżej małego psikusa. Jest to dobry sposób na rozejrzenie się po cudzym domu. Umiejętność ta przestaje działać, gdy odległość między zabawką a Margery wynosi ponad 3 kilometry.
Czynna:
Margy potrafi sprawić, aby Mr Bunny stał się 5 razy większy, osiąga wtedy wysokość 2 metrów oraz zyskuje na wadze i sile, przypomina trochę niedźwiedzia, który jest przebrany za pluszowego króliczka, jednak nie potrafi ryczeć. Odległość między nastolatką a przytulanką musi być mniejsza niż kilometr. Przytulanka rośnie przez jeden post, a przez dwa może być dwumetrowa, w drugim poście zaczyna maleć.


Umiejętności oraz słabości
Umiejętności:
Wyszukiwanie informacji w internecie - Ponieważ Margy jest nastolatką, dużo czasu spędza, szperając w internecie. Potrafi znaleźć multum zbędnych informacji, a czasem nawet te, które mogą się przydać!
Empatia - Panna Williams na podstawie obserwacji gestykulacji, mimiki oraz modulacji głosu jest w stanie odczytać czyiś obecny nastrój, oraz postawić się na miejscu danej osoby.
Pamięć absolutna - Dziewczyna zapamiętuje praktycznie wszystko, od treści przepisu na jakieś ciasto, aż po ważne informacje.

Słabości:
Orientacja w terenie - Margery może zapamiętać mapę całego świata... ale mimo wszystko nie trafi do budynku, który stoi naprzeciwko jej domu. Po co używać Google Maps skoro można okrążyć całe osiedle parę razy?
Chorowitość - Panna Williams jest wyjątkowo chorowita. Dostatecznie długie chodzenie bez pantofelków na nóżkach po domu może sprawić, że dziewczyna zachoruje na zapalenie płuc.
Siła fizyczna - Margy jest drobną i delikatną dziewczyną. Sama nie będzie w stanie przenosić ciężkie przedmioty, a o rozwiązaniach siłowych chyba lepiej nie wspominać...
Ciekawość - Nieraz wpakowała się przez nią w kłopoty. Jednak dociekliwość prawie zawsze bierze górę nad zdrowym rozsądkiem.
Robale - Paniczny strach przed robactwem wszelkiej maści. Pająki, gąsienice, a nawet biedronki sprawiają, że chce jej się płakać i piszczeć.


Ekwipunek
Bez tego nastolatka nigdzie się nie ruszy:
~ Pluszowy króliczek mierzący około 40 centymetrów, nazwany przez Margy Mr. Bunny. Jego uszy są zawsze oklapnięte, a ich wewnętrzna strona jest wyszyta różowym materiałem w białe groszki. Na jego buzi są dwa czerwone guziczki, pełniące rolę oczu oraz jeden czarny jako nosek. Margery często przebiera go w fikuśne ubranka dla lalek, ale najczęściej jest ubrany w czarną pelerynkę zakończoną białą falbanką.
~ Telefon

To ma ze sobą pod warunkiem, że zabrała plecak:
~ Notesik i piórniczek.
~ Jakieś słodkości, najczęściej guma do żucia, żelki bądź pocky.
~ Butelka wody.
~ Pendrive, który ma dwa wejścia, USB oraz micro-USB.


Pozostałe informacje
~ Ojciec Margery jest biznesmenem, którego bardzo często nie ma w domu, natomiast jej matka jest lekarką, która nie rozumie obdarzonych i przerażają ją.
~ W sierpniu 2016 roku, ojciec Margery wynajął dla niej mieszkanko w dzielnicy Kanazawa, gdzie raz na jakiś ją odwiedza lub wysyła do Margy jednego z jej wujów.
~ Wiosną 2006 roku ojciec podarował jej przytulankę w kształcie króliczka, którego nazwała Mr Bunny, tego samego dnia odkryła swoją zdolność.
~ Nastolatka nie jest wybitną krawcową, ale potrafi coś tam uszyć. Zawsze sama zszywa swoją przytulankę.
~ Panna Williams regularnie otrzymuje kieszonkowe od swoich rodziców.
~ Dziewczyna dzięki swojej pamięci ma całkiem dobre oceny.
~ Ze względu na pasję matki Margery, dziewczyna nauczyła się grać na pianinie jednak nawet to nie poprawiło ich relacji.
~ Lubi stroić Mr Bunny'ego w przeróżne stroje, niejeden strój już dla niego uszyła, włącznie z przeróżnymi kapelusikami.
~ Uważa, że kapelusze są wyjątkowo modne oraz gustowne, a przy okazji dodają swoim właścicielom nieco wzrostu, a ten należący do Chuuyi Nakahary na pewno nie jest wyjątkiem!

(c)corazon

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Klubu
Liczba postów : 160
Join date : 07/10/2016
avatar
Myślę, że wszystko się zgadza, ograniczenia odpowiadają, widzę też rzeczy, które kojarzą mi się z treścią utworu, od którego postać ma Zdolność. Akcept. Jak zawsze wychodzi ci urocza postać, którą będę lubić. ;-;
+ Gdybyś chciała, żeby karta była w takich kolorach, jak na podglądzie u Kate - przy każdym kodzie koloru musisz wstawić "#", bo bez tego forumotion nie łapie kolorów.

_________________

U W A G A
Carlo słabo mówi po japońsku. Tekst pisany błędnie oznacza, że chłopak posługuje się japońskim. Poprawny język oznacza mowę po angielsku lub włosku.


aktualna lokalizacjagłos#a67d3d - kolor mg


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
I'm just looking for some warmth.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Zaakceptowane-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.