Share | 
 

 We can’t see the stars in the afternoon. We can’t see them, but they’re there.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Czlonek Mafii
Liczba postów : 71
Join date : 27/11/2016
Age : 20
avatar
Imię i nazwisko:
Misuzu Kaneko
Wiek i data urodzenia:
29 lat, 11 kwietnia 1988
Grupa:
Mafia
Zawód:
Członek Mafii
Charakter:
Misuzu nie lubi, gdy wokół niej panuje chaos. Tylko, że chaosem w jej mniemaniu może być nawet źle położona kartka. Jak to "źle"? Do tego próbują dojść ludzie z jej otoczenia. Zawsze dba o każdy szczegół wszystkiego, co robi, a także tego, co robią inni. Narzeka nawet wtedy, gdy długopis leży na biurku zamiast w pudełku na przyrządy do pisania. Często doprowadza tym swoich współpracowników do szału. Krzyczy na nich za takie właśnie drobnostki, które dla niej są jak koniec świata albo Chuuya bez kapelusza. Chociaż chyba wychodzi na to samo. Wydawałoby się, że nie da się kogoś takiego polubić, skoro cały czas coś jej nie pasuje, ale o dziwo wcale nie jest taka okropna. Bardzo przywiązuje się do ludzi i chce, by było im jak najlepiej. Największą słabość ma do dzieci - kiedy jakieś pozna, potrafi traktować je jak własne. A za własne dziecko oddałaby nawet życie. Ma córkę, ale były mąż zabrał ją ze sobą za granicę, a Kaneko nie ma z nią kontaktu. Po tym, jak były mąż wyjechał z córką Misuzu zamknęła się w sobie. Miewała nawet myśli samobójcze, jednak teraz już z tego wyszła. Dalej ją boli utrata kontaktu z córką, ale już tak bardzo tego nie przeżywa.
Misuzu odkąd była dzieckiem kochała czytać. Gdy tylko widzi książkę, która mogłaby ją zainteresować (a mogłaby każda) budzi się w niej jakiś książkowy stwór, przez którego kobieta wręcz pochłania tę książkę. Bardzo dba o swój księgozbiór i poświęca mu wiele czasu. Przecież książki nie mogą być zakurzone albo źle ułożone! Nawet by nie pomyślała o pożyczeniu ich komukolwiek. Jeszcze ta osoba by oddała książkę w złym stanie i co wtedy? Takie zwłoki schować nie jest łatwo, a i jak ktoś je znajdzie, to ma się przerąbane.
Kaneko należy do osób, które wierzą w istnienie Boga. Nie uważa jednak, że ingeruje on w ludzkie życie. Po prostu sobie jest i patrzy na to, co stworzył. Uważa również wszystkich za równych sobie, a także za godnych miłości. Nie ma osoby, zwierzęcia ani nawet rzeczy, która nie zasługuje na miłość! Cóż, bardzo chciałaby móc wdrożyć to w życie. Misuzu chce kochać każdego, skoro, jak sama uważa, każdy jest tej miłości godny. Nie lubi tego, że coś się jej może nie spodobać. Chciałaby być dobra dla każdego, ale to niemożliwe. Tak się po prostu nie da. Kobieta zdaje sobie z tego sprawę, ale jednocześnie nadal chce być dla wszystkich kimś, komu można zaufać, do kogo można się zawsze zwrócić, a przede wszystkim kimś, kto kocha. Według niej wszystko jest boskim tworem. Jednak to, że wszyscy są dla niej równi sobie nie oznacza, że twierdzi,  że każdy jest taki sam. W każdym dostrzega coś wyjątkowego, czego nie umie nikt inny i sądzi, że każdy jest dobry na swój sposób. Bywa oczywiście nieufna, jednak nigdy nie zdarzyło jej się, by nie pomyślała, że ktoś naprawdę chce zrobić coś złego. Chociaż... czym jest "coś złego"? To zależy od osoby, prawda? Tak właśnie myśli Misuzu. I tego się trzyma.
Kobieta robi wszystko, żeby ukryć swoje negatywne emocje. Uważa je za coś, co sprawiłoby, że jest słaba. A słabość nie jest idealna. Słabość jest... właśnie, słabością. A na to Misuzu nie może sobie pozwolić. Nie znosi siebie za to, że czuje się czasem smutna, samotna czy wściekła (chociaż to ostatnie zdarza jej się dość często okazywać, gdy na czyimś stanowisku pracy panuje bałagan) i nie chce, by ktoś to widział. Nie chce też, żeby ktokolwiek zobaczył, że tak naprawdę chce się ona znów zakochać. Sama nie do końca pojmuje co jest w tym takiego złego, ale z jakiegoś powodu bardzo jej to przeszkadza. Może podświadomie boi się, że historia z byłym mężem, który ją zdradził by się powtórzyła...
Wygląd:
Misuzu jest kobietą o ładnej, zgrabnej figurze. Jej włosy sięgające jej do bioder przyciągają wzrok - mają bowiem kolor jasnego filetu mieszającego się z bielą. Prawda jest taka, że ich właścicielka nie zamierzała ich farbować na ten właśnie kolor. Był to zupełny przypadek, wpadka podczas wizyty u fryzjera. Jednak efekt przypadł Kaneko do gustu. Barwa jej oczu również należy do dość nietypowych. Jest to szarawy fiolet, bardzo podobny do koloru jej włosów. Tym razem jednak jakimś cudem nie są to żadne soczewki, tylko po prostu naturalny, choć ciekawy kolor. Daje to całkiem przyjemne połączenie. Ale zawsze coś musi być nie tak! Co takiego? Cóż, Misuzu, choć jest naprawdę ładna i wygląda na dużo młodszą niż jest w rzeczywistości, jak najbardziej ma na co narzekać. Z której strony nie spojrzysz, kobieta jest po prostu niska. Rekordowy metr sześćdziesiąt. To właśnie to, czego tak nie lubi. Ze względu na swój wzrost prawie cały czas nosi buty na obcasie, które są jedną z niewielu rzeczy, które pozostają niezmienne w jej ubiorze. Oprócz wysokich butów zawsze ma rękawiczki, czarną wstążkę do włosów i dzwoneczki często przyczepione do spódnicy. Cała reszta zawartości jej szafy jest podobna tylko pod jednym względem - wszystko jest ciemne. Jedynym odstępstwem od tej zasady są białe koszule.
Bożezabijmniezatenwyglądnigdynielubiłamichpisać
Zdolność:
"Gwiazdy i dmuchawce"
Jest to zdolność, która pozwala Misuzu na krótki czas stać się niewidzialna. Nadal słychać gdy coś robi, a efekt znika, jeśli Kaneko powie bądź zrobi coś zbyt głośno. Zdolność pomaga jej nie tylko w zdobyciu przewagi w walce wręcz, ale także gdy celuje w kogoś z broni palnej czy chce przedostać się gdzieś niepostrzeżenie. Niestety, w drugim przypadku po oddaniu strzału jej umiejętność ją zawodzi i Misuzu na powrót jest dla wszystkich widoczna. Tak samo, gdy na przykład podczas walki krzyknie albo zrzuci coś ciężkiego. Bywa to mocno problematyczne, ale przecież nic nie może być idealne, prawda? Poza tym po użyciu swojej zdolności Misuzu jest bardzo zmęczona i przed ponownym użyciem umiejętności musi wypocząć, co dość długo zajmuje.
Umiejętności:
~ Może i jest niska, ale bić się umie! W końcu przynależność do czegoś zobowiązuje.
~ Potrafi posługiwać się bronią palną, chociaż woli tego unikać ze względu na hłas, jaki wytwarza.
~ Nie ma najmniejszego problemu z kłamaniem i nieźle jej to wychodzi.
~ Szybko się uczy.
Słabości:
~ Dzieci. Po prostu dzieci. Dzieci > wszystko.
~ Bardzo łatwo ją zdenerwować, chociaż równie szybko się wkurza, jak i się uspokaja.
~ Często pakuje się w dziwne sytuacje, bo chce doświadczyć czegoś ciekawego.
~ Boi się owadów. Są dla niej obrzydliwe i psują wygląd otoczenia samą swoją obecnością. A tak się nie robi.
~ Ma dziurawe ręce. Bardzo często zdarza jej się coś upuścić w najmniej odpowiednim momencie.
~ Jej niechęć do bałaganu potrafi ją wpędzić w niesamowite kłopoty, bo nigdy nie wie, kiedy jest moment, w którym powinna przystopować.
Ekwipunek:
Klucze do mieszkania, niewielki pistolet, telefon, małe lusterko, kilka rzeczy do makijażu, książka, portfel z kartą, kilkoma drobniakami, walającymi się wszędzie biletami na autobusy i zdjęciem córki.
Inne/ciekawostki:
~ Uważa, że kapelusz Chuuyi zawsze wygląda dobrze i nie ma od tego żadnych wyjątków.
~ Mimo, że jej dusza przejawia objawy rudości, zanim przefarbowała włosy miały one kolor czarny.
~ Ma alergię na czekoladę.
~ Jest uzależniona od kawy.
~ Lubi wszystkie książki, ale najbardziej interesują ją biografie i powieści historyczne.
~ Nie przepada za słodyczami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Join date : 26/09/2016
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
avatar
Akcept, nie wyłapałem żadnych błędów. Ograniczam Zdolność dwoma postami użycia maksymalnie, odpoczynku proponuję kolejne dwa... a do pistoletu proponuję tłumik. Zawsze jest ciszej. :> 

_________________


All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
We can’t see the stars in the afternoon. We can’t see them, but they’re there.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Zaakceptowane-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.