Share | 

Fancy Hat Store

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 458
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
First topic message reminder :

W ramach krótkiego wstępu - witam w mojej małej, skromnej avatarni. Oferuję tu tylko avatary, nie wykonuję grafik do podpisów ani własnych kodów html, bo w ostatnich jestem zupełnie zielony. Może kiedyś. W każdym razie jednak - poniżej znajdziecie kilka krótkich zasad i wskazówek, które jasno postawią, co i jak robię, co mogę zapewnić zamawiającemu i czego od niego oczekuję. 

Krótki regulamin

1. Nie jestem właścicielem obrazków, na których pracuję. Należą one do prawowitych właścicieli, to jest osób, które je narysowały. 
  2. Wykonuję domyślnie avatary w rozmiarach 250x400, które obowiązują na naszym forum. Jeśli chcesz otrzymać grafikę w jakimś innym - nadmień to w swoim poście. 
  3. Mam na wykonanie pracy nieograniczony czas. Jest to spowodowane studiowaniem i proszę o wyrozumiałość w tej kwestii. Postaram się je wykonywać najszybciej jak mogę, a jeśli będę zwlekać więcej niż dwa tygodnie od zamówienia - można mi zwrócić uwagę. 
  4. Poprawki prac są przewidziane, jeśli avatar mija się z oczekiwaniami. 
  5. Na potwierdzenie zapoznania się z regulaminem w pierwszym swoim zamówieniu daj link do czegoś uroczego. Lubię urocze rzeczy. 
  6. Mogę odmówić wykonywania pracy, jeśli obrazek jest w słabej jakości lub nie mam czego z niego wyciąć (np. kadr obejmuje jedynie twarz postaci). W takim wypadku wystarczy znaleźć inny obrazek.
  7. Nie szukam obrazków z postaciami niepopularnymi. Z popularnymi jak najbardziej, bo jest z czego wybierać. 
  8. Nie pracuję na kadrach z anime czy visual novel. 
  9. Nie podpisuję avatarów, bo zapominam, jednak proszę nie podpisywać się jako ich autor. 
  10. Kolejka obejmuje dwie osoby, każda może w jednym poście zamówić dwa avatary. Jeśli widzisz, że nie oddałem jeszcze zamówień złożonych wyżej a są dwa, to nie zamawiaj jeszcze.
  11. Dając mi obrazki do edycji, proszę, nie dawajcie linków z tinypica, bo to crapowy hosting. Nie mogę ich otwierać na swoim komputerze. 

Poprzednie moje prace

Avatar każdej mojej postaci zawsze będzie po moich obróbkach. Poza tym: klikklikklik, klik, klik.

Szablon zamówienia

Link do obrazka: Jeśli masz wybrany. Jeśli nie - napisz imię i nazwisko wizerunku swojej postaci, a postaram się coś znaleźć. 
Link do gifa: Obowiązuje tylko avatary z gifami, to jest takie jak ten. Jeśli takiego nie chcesz - pomiń pole. Tutaj nie szukam gifów ani obrazków, na których mam pracować. Wszystko ma być konkretne. Gif musi być w takich rozmiarach, by dało się go dostosować do rozmiarów avatara. 
Link do tła: Obowiązuje tylko avatary z renderów, takie jak Dostojewskiego w przykładach (wklejam obrazek z postacią z przezroczystym tłem na jakieś inne). Jeśli takiego nie chcesz - pomiń pole. Tu znowu nie szukam obrazków, renderów tak samo. 
Większy napis: Zwykle jest to imię postaci. 
Mniejszy napis: Jakiś cytat, cokolwiek, jednak proszę, by nie były one po polsku ani nie zawierały specjalnych znaków. Fonty, których używam do małych napisów, nie obsługują znaków specjalnych jak ś, ć, ą, ź, ż itd. Pole nieobowiązkowe. 
Inne życzenia: Wszelkie inne preferencje odnośnie wykonania. Typy użytych fontów, jakiś mój avatar jako punkt odniesienia/wzór, jakieś tekstury, cokolwiek. 

Kolejka:
1 --- 
2 ---
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Cukiernik
Liczba postów : 13
Bo dawno mnie tu nie było. Urocze.
Link do obrazka: Poproszę z Alice Margatroid z Touhou. Jakby był problem, mów, poszukam czegoś sama.
Większy napis: Mariko
Mniejszy napis: Eve­ry ti­me is a good ti­me for a pie
Z góry dziękuję ♥
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość
Jestem leniwym ziemniakiem, więc...

Link do obrazka: Nie mam! Coś z Kyouką poproszę .w.
Link do gifa: ---
Link do tła: ---
Większy napis: Kyouka
Mniejszy napis: Demon w ciele dziecka
Inne życzenia: miło by było, jakby całokształt avatara był wesoły - Kyouka to szczęśliwe dziecko po mroku dni w Mafii :c
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 36

... Nie mam pojęcia co się dzieje, miało być jak najbardziej puci, wyszło... to. O radosną Kyoukę ciężko niestety, ale mogę poszperać dalej, tudzież pokombinować z tym. Musiałem walczyć z kolorami, by w ogóle było widać imię, rip :I gdybym przesadził to mów. 

A to moim zdaniem wyszło chyba lepiej. Mari ma ptaszka. : ) ale też w razie czego poprawię, bo dawno nic graficznie nie robiłem. |:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Cukiernik
Liczba postów : 13
Puci. Ładnie puci. I mam ptaszka c:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Fancy Hat Store
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3