Share | 
 

 A few pages are ripped out...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Uczen
Liczba postów : 91
Join date : 19/12/2016
Motto : Ludzie, którzy żyją przeszłością, są nieszczęśliwi.
avatar


Hansel Riverstone | Chyba 17 lat (11.02) | Cywil | Jeszcze uczeń

Charakter:
Cóż, nie ma łatwiejszego człowieka do opisania, niźli nasz drogi Hansel. Jest to niezwykle dobroduszny i prostolinijny młodzian.
Nasz bohater zdecydowanie nie należy do postaci, które potrafią ukrywać własne odczucia. Zresztą, nie widzi też żadnych korzyści w takim działaniu. Czytać przeważnie możesz z niego, jak z otwartej książki. Jednak, mimo tego, nie należy do postaci, które łatwo wyprowadzisz z równowagi. Zachowuje spokój w niezwykle kryzysowych sytuacjach, potrafiąc wtedy, bez pośpiechu, wykoncypować najlepsze rozwiązanie problemu.
Jedną z większych wad Hansela jest jego naiwność. Uwierzy w każde kłamstwo, nieważne jak absurdalne. Dlatego właśnie niezwykle łatwo go wykorzystać. Jednakże zaufanie raz złamane nigdy już nie zostanie naprawione... taką właśnie zasadą nasz młodzian niestety się nie kieruje. Uważa, iż każdy zasługuje na drugą szansę, dobrodusznie wybaczając wszelkie przewinienia z niezwykłą łatwością. Dlatego właśnie nabierzesz go ile tylko razy żywnie ci się podoba. Czasem zdawać się może, że młodzieniec nie zna żadnych bólów tego świata.
Nasz bohater zawsze służy dobrą radą, chętnie wysłucha i pocieszy. Można mu się bez problemu zwierzyć ze wszystkiego. Akceptuje prawdę, nieważne jak absurdalna by była, oraz zawsze wspiera w podjętych decyzjach. Na pewno nie cechuje go egoizm. Tak niewinną postać niezwykle łatwo jest splamić. Młodzieniec nie lubi się na siłę angażować w problemy innych ludzi, jednakże niezwykle trudno odmówić mu na prośbę o pomoc. Cóż... jest również niezwykle leniwy, za żadne grzechy nie wyciągniesz go z domu, chyba że to coś ważnego. Zabiera się tylko za to, co chce, zawsze szuka sposobu by ominąć niepotrzebne czynności.
Hansel kocha bajki. Historyjki owe w każdej postaci przyjmie. Jego pokój przepełniony jest tomiszczami najróżniejszych bajek i legend. Nasz młodzieniec zbiera wszystko co wpadnie mu w ręce, jednocześnie próżno u niego szukać ksiąg naukowych czy historycznych, a nawet jakichś poważniejszych powieści. Może dlatego tak mało wie o świecie? Jednym z jego hobby jest szycie pluszaków. Dla większości może wydać się to niezwykle dziwne, jednakże taki to już jest nasz bohater. Szycie niezwykle go uspokaja i pozwala oderwać od wszelkich, problematycznych myśli... choć taki ktoś jak on w ogóle problemów tego świata nie dostrzega.
Młodzieniec niezwykle boi się... gadów. Tak, jaszczurek, wieży czy innych dziwactw. Widok takowego stworzenia już jest dla niego straszną torturą, co dopiero dotykanie takowego zwierzęcia. Pomimo tego, kocha ssaki i ptaki, najchętniej przygarnąłby coś pod swój dach, jednakże.... strasznie dużo problemów przy zajmowaniu się takim zwierzęciem.

Wygląd:
Od czego by tutaj zacząć.... Hansel to niskiego wzrostu, szczupły młodzian o niezwykle słabej budowie ciała. Mierzy niecałe sto sześćdziesiąt centymetrów wzrostu. Jednakże ten fakt nie przeszkadza mu w żaden sposób. Raczej rzadko wychodzi na zewnątrz, toteż przeważnie jest niezwykle blady i raczej nie posiada zbyt dobrych umiejętności fizycznych. Jednakże zupełnie inne rzeczy możemy powiedzieć o jego umiejętnościach manualnych, które stoją na niezwykle wysokim poziomie. Ma smukłe, przeważnie pokaleczone dłonie, którymi potrafi uszyć naprawdę cudne rzeczy. Ma łagodną twarz, na której osadzona jest para wielkich, niezwykle ciemnych oczu, które przypatrują się światu z nieukrytą ciekawością. Na oczy opada młodzieńcowi równie ciemna, przeważnie nieuczesana grzywka. Jego włosy są niezwykle długie, ponieważ nasz drogi bohater nie chce robić sobie dodatkowego problemu z ich podcinaniem. Kompletnie nie umie o nie dbać. Pomimo tak wielu grzebieni w domu jego włosy wciąż są rozmierzwione i słabo rozczesane.
Jego strój jest specyficzny, gdyż na swą koszulkę przeważnie narzuca długi płaszcz, nawet nie robiąc sobie problemu by ręce do rękawów włożyć, dlatego ten kawałek ubrania zwykle utrzymuje się jedynie na jego ramionach. Toteż bardzo często spada i średnio ogrzewa. Nosi go nawet podczas lata. Oprócz tego młodzieniec lubuje się w fioletowawych barwach.

Historia:
"Nic nie pamiętam..."~ z tą jedyną myślą w głowie obudziłem się niegdyś na ulicach miasta. Miałem niecałe 10 lat (Przynajmniej na tyle wyglądałem), gdy trafiłem do pobliskiego sierocińca z kompletną pustką w głowie, znając jedynie swe własne imię. Hansel....  miałem wrażanie, że ktoś kiedyś mnie tak nazywał... Nie wspominam jednak tych lat źle. Wszyscy byli dla mnie niezwykle mili, wspierali się nawzajem jak jedna, wieka rodzina. Połączeni tym samym nieszczęściem ludzie lepiej się rozumieją.... przynajmniej takie ja mam wrażenie. Zdaje mi się jednak, że to ja byłem najbardziej pustym dzieckiem, pozbawionym wspomnień. Co się działo wcześniej? Tego chyba nigdy się nie dowiem, chociaż tak bardzo bym pragnął. Mój najlepszy przyjaciel - Alan, był niezwykle zafascynowany wszelkiego rodzaju bajkowymi opowieściami. Zdaje mi się, od niego przejąłem tak wielką pasję do takich historii. Niedługo jednak spędziłem w sierocińcu, chyba niespełna rok. Na moją, tak nieistotną osobę spłynęło szczęście i znalazła się rodzina, która zechciała mnie adoptować. Dlaczego akurat ja? Tak puste dziecko? Niektóre decyzje są niezrozumiałe, nieważne ile byśmy nad nimi rozważali.
Moja nowa rodzina nie była zbytnio zamożna, jednakże nie cierpieli również biedy. Od nich przejąłem właśnie nazwisko Riverstone.... zdaje mi się, że to to obcokrajowe miano. Obdarzyli mnie opieką, wysłali do szkoły... nawet nie zdawali sobie sprawy pewnie jak dużo to dla mnie znaczyło. Nawet nie pamiętam kiedy zacząłem szyć, dla zapełnienia pustych chwil. Jednakże, zanim się spostrzegłem, moje umiejętności w tej dziedzinie niezwykle się polepszyły. Zawsze szyłem tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji, dlatego wszystkie moje prace zalegały po kątach, nigdy nie podarowane nikomu. Począłem zbierać również książki z bajkami dla dzieci... zważając na mój wiek to może być trochę dziwne, jednakże o gustach się nie dyskutuje, prawda? Moja egzystencja więc nie była niczym specjalnym, dzień po dniu szara rzeczywistość spływała po mnie coraz większym strumieniem. Nie traciłem jednak swego, dobrego nastawienia do życia. Co się stanie dalej...? No, też pragnąłbym to wiedzieć, jednakże los pokaże.

Umiejętności:
~Ma niezwykłe zdolności manualne, zwłaszcza jeśli chodzi o szycie.
~Odznacza się świetną pamięcią do wierszy i rymowanek, które zapamiętuje prawie natychmiast... jakkolwiek ta zdolność kiedyś mu się przysłuży.
~Nie zadręcza się zbędnymi problemami, potrafi prędko rzeczy zostawić za sobą i ruszyć dalej w obranym kierunku. Szybko akceptuje nawet najgorszą i najbardziej absurdalną prawdę.


Słabości:
~Niezwykle boi się wszelkich gadów i płazów, nie potrafi się nawet do nich zbliżyć.
~Jest bardzo słabo wysportowany, padnie po pierwszej minucie biegu. Pewnie siłowni nigdy na oczy nie widział. Przy okazji jest leniwy.
~Ma alergię na kwiat sakury, co jest niezwykłym problemem w większości przypadków.
~Nie potrafi kłamać.
~Jest niezwykle łatwowierny, wciągniesz go w każdą pułapkę.


Ekwipunek:
-Telefon.... i to chyba tyle. Nie lubi się obciążać niepotrzebną ilością przedmiotów.

Inne/ciekawostki:
-Nie zna swej, prawdziwej daty urodzin, dlatego za urodziny przyjęty jest dzień, w którym został adoptowany.
-Uwielbia wszystko co słodkie, jest praktycznie od tego uzależniony.
-Pomimo tego, że płaszcza tak łatwo mu spada, wszystkie najważniejsze rzeczy trzyma w jego kieszeniach.

Chwalmy przewspaniały kapelusz egoistycznego mafiozy~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Join date : 26/09/2016
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
avatar
To tak... parę drobnych błędów i brak czegoś z regulaminu. Poza tym wszystko jest ok. 


nie ważne - Nieważne, kilka razy, głównie w charakterze. Piszemy to łącznie. 

W wyglądzie ranisz słonie zamiast dłoni. Ty niegodziwy kłusowniku.

W historii masz błędnie zapisane nazwisko postaci, jako Roverstone, ale pewnie omsknął ci się palec. 


Jednym z jego hobby jest szycie pluszaków. - To już nie błąd, ale taka, hm, sugestia... Poznaj postać z Margery. Serio. ;^; Ogółem przyjemna karta, ma takie bajkowe zabarwienie. Dodaj to z regulaminu, przejrzyj kartę i będzie akcept.

_________________


All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Uczen
Liczba postów : 91
Join date : 19/12/2016
Motto : Ludzie, którzy żyją przeszłością, są nieszczęśliwi.
avatar
Tak tak, kapelusz pochwalony być musi. Skleroza czasem boli.

A tak, to reszta poprawiona, mam nadzieję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Join date : 26/09/2016
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
avatar
Chyba wszystko-- JAKIEGO MAFIOZY? :IIII 
... Akcept :I
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
Powrót do góry Go down
 
A few pages are ripped out...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Zaakceptowane-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.